Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Bozuk iPhone Veri Kurtarma

Bozuk iPhone Veri Kurtarma

Bozuk Iphone Veri Kurtarma

Bozuk iPhone Veri Kurtarma; Açılmamış bir mobil cihazdan veri kurtarmak için, cihazdaki sorunun çözülmesi gerekir. Bu sorunun ana sebebi önce analiz edilir. Cihaz bir yazılım sorunu sebebiyle açılmazsa, teknik olarak son teknoloji ürünü program dahilinde cihazı veri kaybı olmadan çalıştırmak gerekir. Tabii ki, bazı programlar ve uygulamalar mevcut olsa da, profesyonel destek gereklidir.

Bozuk iPhone Veri Kurtarma; Telefonunuz bozuk ve açılmıyor mu? Tüm resimler, mesajlar, kişiler ve dosyalar gitti mi? Akıllı telefonlar kırılgan küçük cihazlardır. Hepsi tek bir yerde, darbe, su ve toza karşı direnç ne kadar yüksek olursa olsun. Günlük kazalarda, ekran zaman zaman kırılabilir. Ya da yalnızca telefon bozuluyor ve teknik servis ana kartın arızalı olduğunu söylüyor.

Bu, hem telefona hem de içerisindeki önemli verilere elveda demek mecburiyetinde olduğunuz manasına mı geliyor? Hayır. Kesinlikle doğru biçimde, kırık açılmamış veya bozuk telefondan veri alabilirsiniz. Bu yazıda, çalışmayan iPhone’dan kişiler, SMS, resimler, videolar ve whatsapp yazışmaları gibi tüm verileri nasıl kurtaracağınızı anlatacağız.

Bozulan iPhone’da Veri Kurtarma?

iPhone’unuzu herhangi bir biçimde kırmış veya çalmış olabilirsiniz. IOS güncellemeleri sırasında yaptığınız bir hata sebebiyle cihazınız açılmıyor olabilir. Böyle bir durumda, rehberinize ulaşmak imkansız görünebilir. Ancak, tek bir hata sebebiyle telefonunuzda uzun seneler sakladığınız önemli kişilerin telefonunu kaybetmek mecburiyetinde değilsiniz.

Kaybolan Veriler Nasıl Geri Getirilir?

Genel olarak, telefonunuzdaki dosyaları kurtarmanın farklı durumlara göre ayrılabilecek 3 yolu vardır.

Hasarlı telefondan, arızalı iPhone anakartından veri kurtarma – bu yaklaşım, iCloud yedeklemesi olmayan, ciddi şekilde hasar gören, açılmayan veya bozuk bir anakartı olan telefonlar içindir. Telefonunuz veya anakartınız hasar görürse, durum biraz daha kötüdür. Bu gibi durumlarda, önce anakart onarımına ihtiyacınız var.
Data recovery with iCloud-bu yöntem zaten iCloud ile yedeklenmiş olan telefonlar içindir.
Yazılım veri kurtarma – bu yaklaşım, fotoğraf, video, rehber, belge, SMS, telefondaki whatsapp mesajları gibi veriler normal kullanım sırasında yanlışlıkla (zaman zaman kasıtlı olarak) silindiğinde geçerlidir.

İlginizi Çekebilir: Galaxy S3 Ekran Açılmıyor

Yollar 2 ve 3’te, dosyaların çözülmesi ve alınması kolaydır. Blog yazılarımızda bunları detaylı olarak açıklıyoruz. Ancak, burda, suya düşmüş, anakart arızası sebebiyle kırılmış veya açılamamış telefonlardan gelen verileri nasıl kurtaracağınızı göstereceğiz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; dokunmatiği bozuk iphone veri kurtarma , bozuk telefondan veri kurtarma iphone , bozuk iphone veri kurtarma , bozuk iphone , çalışmayan iphone veri kurtarma , bozuk iphone dan veri kurtarma , bozuk telefon veri kurtarma , iphone veri kurtarma , bozuk iphone 6 veri kurtarma.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.