Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Bükülen iPhone Nasıl Düzeltilir ?

Bükülen iPhone Nasıl Düzeltilir ?

Bükülen Iphone Nasıl Düzeltilir

Bükülen iPhone Nasıl Düzeltilir , Son günlerde karşımıza sıklıkla çıkan problemlerden biri de iPhone marka telefonlarda açığa çıkan bükülme sorunudur. iPhone kasasının almış olduğu darbe, fazla basınç, akıllı cihaz arka cepte taşınırken üstüne oturularak daha fazla baskıya maruz kalması, sert bir zemine düşmesi, yere düşme,  telefon kasasına uygulanmış olan baskı bükülme sorununun açığa çıkmasına veya sorunu tetiklemesine etkili olmaktadır.

iPhone kullanıcıları son günlerde sürekli olarak iPhone kasası büküldü, iPhone kasası ezildi, iPhone kasası yamuldu veya eğildi, iPhone kasası yıprandı veya çizildi şeklinde sorunlarını ifade etmektedirler. Kullanıcılar piyasada diğer akıllı cihazlara nazaran daha pahalı olan bu cihazın nasıl böyle sorunlar açığa çıkarabildiği konusunda tartışmalar oluşturmaktadır.

Bunun yanı sıra yukarıda açığa çıkan sorunlar Apple yetkilileri tarafından kullanıcı hatasından kaynaklandığı ve buna bağlı olarak garanti kapsamına girmediği ifade edilmiştir. Garanti kapsamı dışında kalan iPhone marka telefonlarda kullanıcılar bu sorunu gidermek için uzman ve tecrübeli yetkili servislerden yardım almaktadır. Alanında uzman, deneyimli Apple teknisyenleri tarafından iPhone bükülme sorunu telefona özel yapılacak müdahaleler dahilinde düzeltilebilmektedir. Fakat şunu unutmamak gerekir ki bir süre sonra bükülme, yamulma meydana gelen kısımda kırık, çatlak açığa çıkabilir. Bu gibi durumların meydana gelmemesi için kullanıcılar genel olarak kasa değişimi yapmayı tercih etmektedirler.

Bükülen iPhone Nasıl Düzeltilir?

En iyi sorulardan biri, bükülmüş bir iPhone’un nasıl düzeltileceğidir veya bükülmüş bir iPhone’un düzeltilip düzeltilemeyeceğidir. Bükülmüş iPhone’u internette ve diğer ortamlarda sabitlemek için özel araçlar mevcuttur. iPhone case fix araçları tecrübesiz ellerde riskli olabilir. Bu nedenle Cep Hastanesi gibi üçüncü taraf çözümler her zaman iPhone kasasının kolayca ve sorunsuz bir şekilde bükülmesi sorununu ortadan kaldırır. Bu tür meseleler garanti edilmediğinden, oldukça çok kullanıcı bunları en ekonomik şekilde çözmeye isteklidir.

iPhone Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

Telefon tamiri, onarım ve bakım, teknik servis olarak hizmet veren firmamız garanti kapsamı dışında kalmış ve en uygun fiyata çözüme kavuşturulmayı bekleyen akıllı cihazlarınız ile ilgilenmektedir. Tüm akıllı cihazlarınızın sorunları ile yakından ilgilen yetkili servisimiz iPhone cihazlarınızda da meydana gelen sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Bunlardan biri iPhone akıllı cihazlarda açığa çıkan bükülme sorunudur. iPhone cihazlarınızda meydana gelen bükülme sorunu için müşterilerimiz genel olarak kasa değişimini tercih etmektedir. iPhone kasa değişimi için firmamız bünyesinde aktif olarak çalışma gösteren Apple teknisyenleri gerekli teknik servis koşullarını sağlayarak, özel bir odada özel teknisyen alet ve ekipmanlarını kullanarak orijinal ürün değişimi yapmaktadırlar.

Bükülen Iphone Nasıl Düzeltilir
Bükülen Iphone Nasıl Düzeltilir

iPhone cihazınızın kasa değişimi firmamızda maksimum 60 dakika içerisinde yapılmaktadır. Firmamızda iPhone cihazınızın kasa değişimi yapılırken mutlaka telefonunuza özgü, fonksiyonlarını ve orijinalliğini etkilemeyecek orijinal metal kasa kullanmaya dikkat edilir. Telefonunuza dair herhangi bir sıfırlama, format atma işlemi yapılmayacağından dolayı bilgilerinizin kaybolmasına dair herhangi bir duru oluşmaz, bilgileriniz silinmez.

İlginizi Çekebilir: iPhone Yamuldu Çözümü Nedir

iPhone eski kasanız üzerinde IMEI bilgileri yer aldığından dolayı dilerseniz kasa imha edilir dilerseniz size geri teslim edilir. iPhone cihazınız için firmamız sizlere verdiği kaşeli- onaylı 3 ay garanti kartı verir. Bu garanti kartı sayesinde kullanıcı hatası dışında oluşan tüm teknik sorunlarınızı yetkili servisimize gelerek ücretsiz bir şekilde giderebilme imkânına sahipsiniz.

Bükülen Iphone Nasıl Düzeltilir
Bükülen Iphone Nasıl Düzeltilir

iPhone cihazlarınız için kasa değişimi Apple teknisyenlerimiz hasar görmüş iPhone kasalarınızı sterilize eder. Sonra tamamen statik elektrikten arındırılır. 7/24 kamera sistemiyle özel olarak izlenen odada iPhone cihazınıza özel alet ve ekipmanlar kullanılarak onarım ve bakımı yapılmaktadır. iPhone akıllı cihazlarınızın kasa değişimi fiyatları her modele göre farklılık göstermektedir.

Piyasaya göre oldukça makul fiyatlar sunan firmamız sizin en kısa sürede mağduriyetinizin giderilmesi için yardımcı olmaktadır. Bükülen iPhone cihazınızı en az hasar ve risk ile tamir etmeye çalışmaktadır. Bu sayede hala garantisi devam eden telefonunuzun daha fazla deforme olmasına engeller ve garanti kapsamı dışında görüntülenir. Bu konuda firmamızdan destek almak için bizler ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.