Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Bükülen Telefon Nasıl Düzeltilir

Bükülen Telefon Nasıl Düzeltilir

Bükülen Telefon Nasıl Düzeltilir

Bükülen Telefon Nasıl Düzeltilir Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte akıllı telefon alternatifleri de artmış durumdadır. Özellik ve model bakımından fiyatlandırma yapılan akıllı telefonların fiyat aralıklı oldukça değişiklik göstermektedir.

Fakat günümüzde akıllı telefon kullanıcıları binlerce lira sayıp aldıkları telefonları gerek arka ceplerinde taşıyarak gerek kılıfsız kullanarak akıllı cihazlarının daha çabuk deforme olmasına ve zarar görmesine imkan sağlamaktadırlar. Metal kasalı ve şık bir görünüme sahip olan bu cihazlarınız her ne kadar gözünüze sağlam gibi görünse de maruz kaldığı sistematik baskıdan dolayı eğilip bükülebilmektedir.

Telefon Nasıl Bükülür ?

Bunun yanı sıra günümüzde bükülme sorunu ile çok sık karşılaştığımız telefonlardan biri iPhone’ dir. Bir süredir İphone 6 ve İphone 6 Plus marka telefonlarda meydana gelen bükülme, yamulma, eğilme sorunu ile gündeme gelen bu telefonlardan dolayı Bükülen Telefon Nasıl Düzeltilir Apple bu durumu genel olarak kullanıcı hatası olarak gözlemlediği için hiçbir şekilde hatalarını kabul etmemektedirler. Apple yetkilileri piyasaya dair ücretsiz değişim vs. gibi vaatler vermekte fakat sadece yaptığı birkaç değişim ile gündemde kalmaktadır.

Apple ve bazı tanındık firmaların üretmiş oldukları akıllı cihazları çok ince üretmesine bağlı bükülme, yamulma sorunları ile karşılaşmak mümkündür. Garantisi henüz bitmemiş telefonlarınızı da aldığınız yere götürdüğünüzde bu durumun kullanıcı hatasından kaynaklı olduğunu ve garanti kapsamına girmediği ifadesi ile karşılaşırsınız. iPhone bükülme sorunu garanti kapsamına alınmadığı için mağdur kalan kullanıcılar bu durumu kendi imkanları dahilinde halletmeye çalışmaktadırlar.

Neden Telefonlarda Bükülme Sorunu Ortaya Çıkar?

Günümüzde akıllı cihazlarda yapılan dayanıklılık testleri için yüksekten düşme, basınç uygulama, sıkıştırma, birkaç darbe şeklinde uygulanmaktadır. Bu dayanıklılık testleri bir kere olacak şekilde yapıldığı için kolaylıkla testten geçebilmekte ve herhangi bir bükülme, yamulma sorunu ile karşılaşılmamaktadır. Akıllı cihazları sürekli olarak arka cepte taşıyan kullanıcılar telefonlara belli bir yük bindirdikleri için ve basınç uyguladıklarından dolayı kasada bir miktar deformeler meydana gelebiliyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone Şifre Kırma

Bu durum sonucunda da bükülme, eğilme gibi sorunlar ile karşılaşılmaktadır. Bükülen Telefon Nasıl Düzeltilir tekrar eski halini alması mümkün fakat büküldükten sonra tekrar eski haline getirilen cihazlar yeniden bükülmeye müsaittir.

Telefonunuzda bükülme sorunu ile karşı karşıya kaldıysanız telefonunuz hala garanti kapsamı içindeyse öncelikle şansınızı telefonunuzu garanti kapsamında tamir ettirmeyi deneyin. Çünkü piyasaya sürülen bazı akıllı telefonlarda kronik hata olduğundan dolayı satıcı firmalar hatanın biraz da kendilerinden kaynaklı olduğunu anlayıp tamir etme veya ücretsiz değişim gibi alternatifler sunabilmektedirler.

Bükülen Telefon Nasıl Düzeltilir yanıt aldığınız taktirde sorunu kendi imkanlarınız dahilinde çözmeye çalışacaksanız telefonunuzu güvenilir olmayan, tecrübesiz yetkili servislere götürmekten kaçının.

Neden Telefonlarda Bükülme Sorunu Ortaya Çıkar
Neden Telefonlarda Bükülme Sorunu Ortaya Çıkar

Bükülen Telefona Yapılması Gerekenler

Yetkili servis olarak hizmet vermekte olan firmamız garanti kapsamı dışında olan telefonlarınızın tüm sorunlarına kolaylıkla çözüm sağlamaktadır. Bunlardan biri de İphone cihazınızın bükülme sorununu ortadan kaldırmaktır. Bükülen telefonunuzun nasıl düzeleceğini düşünüyorsanız tek yapmanız gereken yetkili servisimiz ile iletişime geçmek olacaktır. Alanında uzman ve oldukça tecrübeli Apple teknisyenleri ile yürütmüş olduğumuz ortak çalışmalar dahilinde bükülen iPhone cihazlarınız kısa sürede eski haline getirilmektedir.

Kasa bükülmesi, yamulması gibi sorunlar garanti kapsamı dışında yer aldığından dolayı bu sorunu en uygun fiyata halletmek her kullanıcının isteğidir. Firmamız bu konuda müşterilerimize destek olmaktadır. Cihazınıza uygun özel ekipmanlar kullanarak bükülme sorununun ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.

Firmamızda son teknoloji ile geliştirilmiş ekipmanlar kullanılmakta ve kasa düzeltme işlemi oldukça hassas bir şekilde yapılmaktadır. Farklı firmalarda telefonunuzun tamamen garanti kapsamı dışında kalacağı müdahaleler yapılmasına izin vermeyin. Sorununuzun en az hasar ve risk ile garanti kapsamı dışında kalmayacak şekilde tamir edilmesi için yetkili servisimizi arayın.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; bükülen telefon samsung, lenovo bükülen telefon, bükülen telefonu düzeltme, bükülen, telefon fiyatları, bükülen telefonlar, bükülen telefon nasıl düzeltilir, bükülen telefon iphone 6, apple bükülen telefonları, ekranı bükülen telefon.