Casper Home Tuşu değişimi güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

Casper Home Tuşu Değişim Fiyat Listesi – Mayıs Ayı

Telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

Model Fiyat
Casper Via A1 Sorunuz.
Casper Via E1 Sorunuz.
Casper Via E2 Sorunuz.
Casper Via F1 Sorunuz.
Casper Via M1 Sorunuz.
Casper Via M2 Sorunuz.
Casper Via M3 Sorunuz.
Casper Via V3 Sorunuz.
Casper Via V4 Sorunuz.
Casper Via V5 Sorunuz.
Casper Via V6 Sorunuz.
Casper Via V8 Sorunuz.
Casper Via V9 Sorunuz.
Casper Via V10 Sorunuz.

Casper Home Tuşu Değişim

Casper Home Tuşu değiştirme 3 ay  Cep Hastanesi garantisi Orijinal Ürün ile tamamlandı, yani, Ses açık, kapalı ve kapalı güç düğmesi orijinal üründe kullanılır. Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında bir değişiklik yoktur. Servisimiz söz konusu olduğunda değişim süresi 60 dakikadır, kargo teslimatı (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 3 (üç) iş günü. tek atış yapabiliriz.

Casper Home Tuşu Değişimi Nasıl Yapılır?

Casper Home Tuşu darbe aldığında,çizildiğinde,yamulduğunda Casper Home Tuşu değişimi yapılması gerekmektedir. Değişim sırasında aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

  1. Casper Home Tuşu değişiminde uzman ve tecrübeli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından yapılmalı,
  2. Teknik servis odası tüm koşulları sağlamalı,
  3. Kullanılan parçalar orijinal olmalı,
  4. Değişim sonrasında 3 ay teknik servis garantisi verilebilmelidir.

Casper ilk sorulan soru “ Casper darbe aldığında garanti servisi masrafını karşılar mı?” sorusu olmaktadır. Hatırlatmak isteriz ki cihazınızı aldığınızda kaskosunu yaptırdı iseniz eğer ve kasko sözleşmesinde ekran kırılması maddesi mevcut ise, kasko firmanız ücretsiz bir şekilde değişimi yapabilir. Bu sebeple kaskonuz var ise mutlaka ilgili şirket ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.