Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Cep Hastanesi Güvenilir Mi

Cep Hastanesi Güvenilir Mi

Cep Hastanesi Güvenilirmi

Cep Hastanesi Güvenilir Mi ? Cep telefonlarınızda arıza meydana geldiğinde mutlaka alanında uzman firmalardan destek alınması gerekir. Çünkü cep telefonu tamir etmek uzmanlık gerektiren bir konudur.

Bundan dolayı bu ayrıntıya dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Sektörde birçok kimse telefon tamiri hizmeti veriyor. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta garantili hizmet alabilmektir.

Cep telefonunuz tamir gördükten sonra aynı hatadan dolayı arıza verir ise bu ücretsiz olarak tekrar yapılması gerekir. Bundan dolayı firma seçimlerinizde mutlaka hizmet içeriklerini kontrol etmelisiniz. Test ederek bu sayede sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Cep Hastanesi Güvenilir Mi ?

Cep telefon arızaları söz konusu olduğunda tüm model ve seçenekleri kapsayan bir tamir onarım hizmeti yaşatan Cep hastanesi, her gün yüzlerce elden ya da kargo yolu gönderilen tüm telefonların arızasını giderip müşterisini mutlu etmenin gururunu yaşamaktadır.

Sunulan hizmetler arasında ekran kırılmaları, ekran çatlamaları, şarj dolmada yaşanan sıkıntılar, şebeke erişim problemleri dahil tüm sisteme müdahale eden bir teknik kadroya sahiptir.

Tek amaç telefonu eski haline getirip sahibiyle buluşturmaktır. Cep Hastanesi garanti dahilinde ya da haricinde olan tüm tamirlerde olası bir duraktır. Cep Hastanesi Güvenilir Mi ? Değil mi buna siz karar verin.

İlginizi Çekebilir: iPhone 6 Donma Sorunu Ve Çözümü

Cep Hastanesinde Servis Süresi

Cep Hastanesinde servise alınan telefonun ortalama bakım süresi 1 iş günüdür. Bu süre zarfında müşteri talebi söz konusu olursa yedek telefon temini de yapılır ve tamirdeki telefon için bir takip numarası verilir. Bu numara ile internet sitesinden telefonun durumu ile ilgili aktif bilgi rahatlıkla alınır.

Cep Hastanesine Gönderilen Cihazların Durumu

Cep Hastanesi Güvenilirmi
Cep Hastanesi Güvenilirmi

Arızalı cihaz gönderilirken telefonun hiçbir aksesuarı simkart hafıza kartı dahil gönderilmemelidir. Telefonun özellikle kargoda zarar görmemesi adına paketin özenli yapılması gerekir.

Cihazın tamiri sonrası geri gönderilmesi için adres ve telefon bilgilerinin eksiksiz bildirim yapılması önem taşıyan noktadır. Cihazın tamiri sırasında denemeler yapılacağından ekran kilidi olmaması özellikle istenir.

Cep hastanesinde bir telefon arızalı girer, sağlıklı olarak sahibine ulaşır. Orijinal çözümler, garantili çözümler, uygun fiyat ve uzman kadro ile bir bütün olmayı başarmış her işin sonucu da müşterisinden olur gülümsemesini almayı ilke edinmiştir. Cep Hastanesi Güvenilir Mi ? Sorusuna sizlerde kesinlikle deyinin.