Cep Hastanesi Güvenilirmi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 554 Görüntülenme

Cep Hastanesi Güvenilirmi

Cep Hastanesi Güvenilirmi Cep telefonlarınızda arıza meydana geldiğinde mutlaka alanında uzman firmalardan destek alınması gerekir. Çünkü cep telefonu tamir etmek uzmanlık gerektiren bir konudur. Bundan dolayı bu ayrıntıya dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Sektörde birçok kimse telefon tamiri hizmeti veriyor. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta garantili hizmet alabilmektir. Cep telefonunuz tamir gördükten sonra aynı hatadan dolayı arıza verir ise bu ücretsiz olarak tekrar yapılması gerekir. Bundan dolayı firma seçimlerinizde mutlaka hizmet içeriklerini kontrol etmelisiniz. Cep Hastanesi Güvenilir Mi Test ederek bu sayede sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Cep Hastanesi Güvenilirmi
Cep Hastanesi Güvenilirmi

Cep telefon arızaları söz konusu olduğunda tüm model ve seçenekleri kapsayan bir tamir onarım hizmeti yaşatan Cep hastanesi, her gün yüzlerce elden ya da kargo yolu gönderilen tüm telefonların arızasını giderip müşterisini mutlu etmenin gururunu yaşamaktadır. Sunulan hizmetler arasında ekran kırılmaları, ekran çatlamaları, şarj dolmada yaşanan sıkıntılar, şebeke erişim problemleri dahil tüm sisteme müdahale eden bir teknik kadroya sahiptir. Tek amaç telefonu eski haline getirip sahibiyle buluşturmaktır. Cep Hastanesi garanti dahilinde ya da haricinde olan tüm tamirlerde olası bir duraktır. Cep Hastanesi Güvenilir Mi ? Değil mi buna siz karar verin.

[table id=1 /]


Cep Hastanesinde Servis Süresi

Cep Hastanesinde servise alınan telefonun ortalama bakım süresi 1 iş günüdür. Bu süre zarfında müşteri talebi söz konusu olursa yedek telefon temini de yapılır. Ve tamirdeki telefon için bir takip numarası verilir. Bu numara ile internet sitesinden telefonun durumu ile ilgili aktif bilgi rahatlıkla alınır.


Cep Hastanesine Gönderilen Cihazların Durumu

Cep Hastanesi Güvenilirmi
Cep Hastanesi Güvenilirmi

Arızalı cihaz gönderilirken telefonun hiçbir aksesuarı simkart hafıza kartı dahil gönderilmemelidir. Telefonun özellikle kargoda zarar görmemesi adına paketin özenli yapılması gerekir.Cihazın tamiri sonrası geri gönderilmesi için adres ve telefon bilgilerinin eksiksiz bildirim yapılması önem taşıyan noktadır. Cihazın tamiri sırasında denemeler yapılacağından ekran kilidi olmaması özellikle istenir.

Arıza Takip Sistemi İçin Tıklayabilirsiniz.


Cep hastanesinde bir telefon arızalı girer, sağlıklı olarak sahibine ulaşır. Orijinal çözümler, garantili çözümler, uygun fiyat ve uzman kadro ile bir bütün olmayı başarmış her işin onucunda müşterisinden olur gülümsemesini almayı ilke edinmiştir. Cep Hastanesi Güvenilir Mi? Sorusuna sizlerde kesinlikle deyin.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir