Cep Telefon Tamirinin Önemi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 634 Görüntülenme

Cep Telefon Tamirinin Önemi

Cep Telefon Tamirinin Önemi, Telefon tamiri günümüzün en önemli sorunlarından biridir. Akıllı telefon kullanmayan insan sayısı neredeyse yok, hatta olmadığını söyleyebiliriz. Kullandığımız bu telefonların malzeme değeri oldukça yüksek ve kaza durumunda yeni bir telefon almak mümkün değil. Özellikle ekonominin kötü olduğu zamanlarda telefonu yenilemek oldukça zordur. Bu size geldiğinde, telefonu tamir etmek mantıklı bir seçim olacaktır. Cep telefonunuzu tamir ettirmek ne kadar mantıklı, yoksa, bozuk cihazımızı değiştirmek daha mantıklı mı ?

Tabii ki, tamir ettirmek ve kullanmaya devam etmek doğru seçim olacaktır. Nedenini söylüyorsanız, yaklaşık 5-6 bin TL almak için yeni bir telefon kullanıyorsunuz, ancak onarılması fiyatın onda biri. Halkımızda bir algı oluştu; “Onarılan telefondan hiçbir iyilik gelemez” bu algı tamamen yanlış bir fikirdir. Yaklaşık 14 yıl önce, telefon onarımında bir uzman bulmak zordu, bu yüzden herkes kendini telefon tamircisi olarak sundu. Kullanıcılar telefonlarını onaramadı ve böyle bir algıya neden oldu. Fakat durum şimdi çok farklı.

Telefon Tamiri Sıfır Telefon Almaya Eşdeğerdir

Cep Telefon Tamirinin Önemi, şimdi, bu tamamen farklı bir durum, uzman olmayanların telefon onarımı ile başa çıkmaları mümkün değildir. Bu konuyla ilgili kısa bir örnek verirsek; Cep Hastanesi Profesyonel Teknik Servis teknisyenleri bu alanda uzmandır, ıPhone teknisyeni, Huawei teknisyeni ve Samsung cep telefonu teknisyeni gibi birçok deneyimli kişi istihdam edilmektedir. Alanında uzman ve yeterli eğitime sahip teknisyenlerimiz olduğunu hatırlatmak isteriz. Kısacası, eski çağ artık geride kaldı.

WhatsApptan Numarayı Kaydetmeden Mesaj Atma

Cep Telefon Tamirinin Önemi

Cep telefonu tamir süreci uzmanlık gerektiren bir iş haline geldi. Cep Hastanesi Profesyonel Teknik Servisi tarafından gerçekleştirilen tüm bakım ve onarım işlemleri 3 ay boyunca garanti kapsamındadır. Cep Hastanesi Profesyonel Teknik Servis birimimizi merak edenler için İstanbul’un telefon tamiri alanında hizmet veren başarılı bir telefon hizmeti olduğunu söylemek isteriz.

Samsung Galaxy Ekran Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Samsung Galaxy Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir