Cep Telefonu Tamiri Son teknoloji ürünlerin başında yer alan cep telefonu tamiri, hayatımızın en önemli değişmez parçaları içerisinde yer alıyor. Gün içerisinde acil işlerimizi görüşmek ya da sevdiklerimizle iletişime geçerek özlem gidermek için cep telefonlarına sarılıyoruz. Fakat zaman içerisinde bu gibi ürünlerde bir takım arıza problemleri de ister istemez ortaya çıkmaktadır.

Cep Telefonu Tamiri
Cep Telefonu Tamiri

Camın çizilip kırılması, telefonun şarj süresinin çabuk bitmesi, telefonun açılmaması gibi daha pek çok arıza şikâyetlerini de kullanıcılardan duyduğumuz bir gerçektir. Bu konuda uzman kadromuz aracılığı ile cep telefonu tamiri yapıyor ve en kısa süre içerisinde eski performansına geri kavuşmuş cep telefonlarını hizmetinize sunuyoruz. Üstelik tamir işlemleri gerçekleşirken de hangi marka olursa olsun hiçbir şekilde ayrım yapılmamaktadır. Tamamen cep telefonunuza zarar vermeyecek parçalar tercih edilip tamir işlemleri yapılmaktadır. Mobil cihazınız bozulduğu anda artık herhangi bir endişeye girmeden tamir işlemleri için başvurunuzu yaparak kısa süre de kullandığınız cep telefonlarınıza kavuşabilirsiniz.


Cep Telefonu Tamiri Fiyatları

Günümüzde cep telefonları ile ilgili kullanıcıların şikâyetlerine göz attığımızda ise birçok konuda şikâyetler geliyor diyebiliriz.  Şarj soketi kırık, dokunmatik ekran donma yapıyor, telefonumun camı kırıldı, Ekran (LCD) Donuyor/Leke var/Pixel hatası oluyor, kablosuz ağa erişim olmuyor, servis yok arama yapamıyorum, şebeke gidip geliyor ve reset yapamıyorum gibi daha pek çok sorunlarla karşı karşıya kalınıyor. Cep telefonu Tamir işlemleri için sizlerde profesyonel bir hizmet alarak yeniden eski yüksek performansa sahip olan telefonlarınıza kavuşabilir ve sevdiklerinizle de yeniden iletişim haline gönül rahatlığıyla geçmeye de başlayabilirsiniz. Yapılan arıza tespitleri sonucunda cihazınızda ne gibi sorunlar olduğu bulunup ona göre onarım işlemleri de en hızlı şekilde başarıyla yapılmaktadır. Üstelik telefonunuz tamir sürecindeyken de iletişime geçerek detaylı bir bilgi almaya da başlayabilirsiniz.

Cep Telefonu Servis
Cep Telefonu Servis

Yeni aldığınız telefonunuzu, ya da değiştirmeye kıyamadığınız modelinizi tamir ettirerek yeniden sorunsuz bir şekilde kullanabilmenin de sevincini yaşayabilirsiniz. Çağımızda artık kaliteli ve bir o kadar  da profesyonel anlamda bir teknik servis desteğinden yararlanmak oldukça zor hale gelmiştir. Bunun farkında olan sizlerde cep telefon tamir servis hizmetlerinden yararlanmak adına hemen uzman kadromuzla iletişime geçerek arıza işlemlerinin de en hızlı şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.  Bize emanet etmiş olduğunuz telefonlarınızı bundan böyle aylarca tamir olması için beklemenize de gerek kalmayacak tam aksine birkaç gün sonunda cep telefonlarınıza kavuşma şansını yakalamış olacaksınız. Son teknoloji cep telefonlarını artık dilediğiniz an tamir ettirebileceksiniz.

Cep telefonu tamirleri için tıklayınız.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/embed/BEhSmk166Jw

Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Ana sayfa » Cep Telefonu Tamiri