Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Cep Telefonuna Video İndirme Programi

Cep Telefonuna Video İndirme Programi

Cep Telefonuna Video İndirme Programi

Cep Telefonuna Video İndirme Programi; İnternet bağlantı hızları ADSL ile rekabet eden cep telefonları, artan depolama alanına sahip özel videolar için cazip araçlar haline geldi.

Cep telefonları için internet video indirme ve yükleme için de ücretli programlar için korunaklı olmayan reklam tanıtım programları tercih sırası ya da video arşivi isteyen onlar Adroid işletim sistemiyle cep telefonlarında video indirmek ve saklamak isteyenler için tubamate ideal görünüyor.

Cep Telefonuna Video İndirme Programi; Tabii ki Android cihazlarda video indirmek için bir uygulama gerekir. Bu makalede, tubemate uygulaması ile videoların nasıl indirileceğini ve uygulama kullanımınızı iyileştirmek için önerilerinizi açıklayacağız. İşte Android için video indirme uygulamaları!

Tube Mate

Android için bir video downloader almak kolaydır. Uygulamanın resmi internet sitesi tubamate.Net, cep telefonunuzdan kolayca indirebilirsiniz. Web sitesine cihazınızın web tarayıcısıyla erişmeniz gerekir. Eğer site SlideME Market, Opera Mobil mağaza ve benzeri girdiğinizde. Bağlar. Bu bağlantılardan birini cihazınıza kolayca indirebilirsiniz.

Uygulamayı Kurma

Uygulamayı indirdikten sonra indirmiş olduğunuz “.Apk” uzantılı kurulumu çalıştırın ve onaylamaları gerçekleştirip uygulamanın yüklemesini tamamlayın. Daha sonra uygulama çalıştırı vve tekrar gerekli onaylamaları gerçekleştirip uygulamayı başlatın.

Cep Telefonuna Video İndirme Programi

Uygulamanın Kullanımı

TubeMate uygulaması YouTube, Dailymotion, Vimeo, Facebook, MetaCafe ve daha fazla video indirebilirsiniz. Buna ilave olarak, TubeMate bir video downloader değil, hemde bir web tarayıcısı değil yalnızca. TubeMate, videoları Dahili olarak izleyebileceğiniz ve indirebileceğiniz bir dizi web sitesine kısayollar içerir.

İlginizi Çekebilir: Yerli Telefon Vestel Nerede Üretiliyor

Bu kısayollara erişmek için, ekranın üst kısmındaki Tube Mate logosunun solundaki üç satır simgesini tıklayabilirsiniz. Tubemate ile video indirmek için tek yapmanız gerekli olan bir siteden video oynatmak.

Ardından, site destekleniyorsa, ekranın üst kısmında yeşil bir ok görünür. Oku tıkladığınızda, açılır pencere, videonun görüntülenip indirilebileceği çözünürlükleri içerir. Bu çözünürlüklerden birini seçtikten sonra videoyu indirebilir veya izleyebilirsiniz.

Tubemate İle Video Nasıl İndirilir

Video indirme işlemi uygulaması ile Android video indirme bir hayli basittir. Videoyu oynatmak istediğiniz Web sitesine girmeniz gerekmektedir. Site ve video uygulama tarafından destekleniyorsa, ekranın üst kısmında yeşil bir ” ok ” simgesi görünecektir.

İndirmeyi başlatmak için bu yeşil oku tıklamanız gerekir. Açılır pencereyi tıkladıktan sonra açılır. Açılan pencerede, cihazınıza izleyebileceğiniz ve indirebileceğiniz çözünürlükleri görebilirsiniz. Bu çözünürlüklerden birini seçebilir ve hemen indirebilir veya izleyebilirsiniz.

Cep Telefonuna Video İndirme
Cep Telefonuna Video İndirme

TubeMate Ana Sayfasını Değiştirme

TubeMate Varsayılan giriş sayfası Youtube’dur. TubeMate henüz ana sayfası olarak başka bir internet sitesi ayarlamak için izin vermez. Ancak, YouTube’un açılışta açılmasını engelleme şansınız var. Bunu yapmak için, “Tercihler” sayfasına geri dönün ve Asayfa çevrimdışı Ana Sayfa ” seçeneğini seçin ”

Video İndirme Hızınız Artırabilirsiniz

Uygulama istediğiniz videoları parçalayıp cihazınıza indirdiği için normal Android tarayıcıalrdan daha hızlı hareket etmektedir. TubeMate ne kadar hızlı olursa olsun büyük boyutlu videolar için daha fazla hızlı olmasını bizde isteriz. Eğer sizde TubeMate Android video indirme programının hızını arttırmak dilerseniz ekranın sağ üst bölümünedki üç nokta simgesine dokunun ve sonrasında “Tercihler” seçeneğine basın.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; cep telefonuna video indirme programı , cep telefonu video indirme programı , cep telefonuna youtube video indirme programı , cep telefonuna internetten video indirme programı , samsung cep telefonu video indirme programları
youtube dan cep telefonuna video indirme programı , cep telefonuna video indirme , cep telefonuna youtube video indirme , cep telefonu için video indirme programı.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.