Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Hakkında Bilgiler / 0 Yorum / 731 Görüntülenme

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar, günlük hayatımızı çok kolaylaştıran mobil uygulamalar, dil öğrenmemize yardımcı olur. Yabancı dil pratiği yapmak veya sıfırdan yeni bir dil öğrenmek isteyen kullanıcılara yardımcı olan dil öğrenme uygulamaları her gün popülaritesini artırmayı başarıyor. Mobil dünyada sizin için en başarılı dil öğrenme uygulamalarını sizin için bu listede listeledik.

Duolingo

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar, listemizdeki en popüler uygulama olan Duolingo, çıkışından bu yana hem Android hem de iOS platformlarında en popüler uygulamalardan biri oldu.

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar

Son zamanlarda 25 milyon aktif kullanıcıya ulaşan ve 25 milyon dolarlık yatırım alan Duolingo uygulamasını buradan Android ve buradan ise iOS için indirebilirsiniz.

Memrise

Duolingo ile birlikte en yaygın kullanılan uygulamalardan biri olan Memrise, Londra merkezli başarılı bir dil öğrenme uygulamasıdır. Kullanıcıya seçtiğiniz dilin oyunlaştırılması mantığı çerçevesinde öğreten Memrise

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar

Kullanışlı olduğu kadar eğlenceli bir uygulamadır, buradan Android için Memrise uygulamasını, iOS için buradan indirebilirsiniz.

Mondly

ATi Studios tarafından geliştirilen Mondly uygulaması, kullanıcılarının 33 farklı dil öğrenmesine yardımcı oluyor. Yaklaşık 20 milyon kullanıcı tarafından tercih edilen

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar

Mondly uygulamasını Android için buradan ve iOS için buradan platformu için buradan indirebilirsiniz.

Busuu

Akla gelen ilk dil öğrenme uygulamalarından biri olan Busuu, farklı dilleri de öğrenmek ve uygulamak isteyen kullanıcılar için başarılı bir alternatiftir.

YouTube Programsız Video İndirme

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar

Konuşma / yazma dersleri, telaffuz örnekleri ve hafıza egzersizleri gibi özelliklere sahip Busuu, Android  için buradan iOS için buradan ücretsiz olarak kullanılabilir.

Babbel

Rakiplerinden farklı olarak Babbel, ilgi alanlarına odaklanan dilleri öğretir ve Türkçe dahil olmak üzere toplam 14 farklı dilde kullanılabilir.

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar

Ortalama olarak 15 dakikalık dersler sayesinde dil öğreten Babbel‘i Android için buradan ve iOS için buradan buradan indirebilirsiniz.

Quizlet

Quizlet, görseller ve sesler kullanarak etkili bir dil öğrenme hizmeti sunar ve sınıf arkadaşlarınızla veya öğrencilerinizle çalışma olanağı sunar.

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar

Kullanıcıların iş setleri oluşturmasına izin veren Quizlet, Android için buradan hem de iOS için buradan ücretsiz olarak kullanılabilir.

Cambly

Skype benzeri bir yapıya sahip olan Cambly, tamamen çevrimiçi çalışıyor. Cambly, konuşma ve pratik yapmak için ideal bir uygulama olan ana dili İngilizce olan kişilerle bir araya getirir.

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar

Cambly uygulaması Android  için buradan iOS için buradan platformlarında ücretsiz olarak kullanılabilir.

Cep Telefonu Tamiri Videosu

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Cep Telefonu Tamiri nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir