Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar, günlük hayatımızı çok kolaylaştıran mobil uygulamalar, dil öğrenmemize yardımcı olur. Yabancı dil pratiği yapmak veya sıfırdan yeni bir dil öğrenmek isteyen kullanıcılara yardımcı olan dil öğrenme uygulamaları her gün popülaritesini artırmayı başarıyor. Mobil dünyada sizin için en başarılı dil öğrenme uygulamalarını sizin için bu listede listeledik.

Duolingo

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar, listemizdeki en popüler uygulama olan Duolingo, çıkışından bu yana hem Android hem de iOS platformlarında en popüler uygulamalardan biri oldu.

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar

Son zamanlarda 25 milyon aktif kullanıcıya ulaşan ve 25 milyon dolarlık yatırım alan Duolingo uygulamasını Android ve ise iOS için indirebilirsiniz.

Memrise

Duolingo ile birlikte en yaygın kullanılan uygulamalardan biri olan Memrise, Londra merkezli başarılı bir dil öğrenme uygulamasıdır. Kullanıcıya seçtiğiniz dilin oyunlaştırılması mantığı çerçevesinde öğreten Memrise

Kullanışlı olduğu kadar eğlenceli bir uygulamadır, Android için Memrise uygulamasını, iOS için indirebilirsiniz.

Mondly

ATi Studios tarafından geliştirilen Mondly uygulaması, kullanıcılarının 33 farklı dil öğrenmesine yardımcı oluyor. Yaklaşık 20 milyon kullanıcı tarafından tercih edilen

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar

Mondly uygulamasını Android için ve iOS için platformu için buradan indirebilirsiniz.

Busuu

Akla gelen ilk dil öğrenme uygulamalarından biri olan Busuu, farklı dilleri de öğrenmek ve uygulamak isteyen kullanıcılar için başarılı bir alternatiftir.

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar

Konuşma / yazma dersleri, telaffuz örnekleri ve hafıza egzersizleri gibi özelliklere sahip Busuu, Android  için iOS için ücretsiz olarak kullanılabilir.

İlginizi Çekebilir: Telefon Kılıfı Nasıl Temizlenir

Babbel

Rakiplerinden farklı olarak Babbel, ilgi alanlarına odaklanan dilleri öğretir ve Türkçe dahil olmak üzere toplam 14 farklı dilde kullanılabilir.

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar

Ortalama olarak 15 dakikalık dersler sayesinde dil öğreten Babbel’i Android için ve iOS için buradan indirebilirsiniz.

Quizlet

Quizlet, görseller ve sesler kullanarak etkili bir dil öğrenme hizmeti sunar ve sınıf arkadaşlarınızla veya öğrencilerinizle çalışma olanağı sunar.

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar

Kullanıcıların iş setleri oluşturmasına izin veren Quizlet, Android için hem de iOS için ücretsiz olarak kullanılabilir.

Cambly

Skype benzeri bir yapıya sahip olan Cambly, tamamen çevrimiçi çalışıyor. Cambly, konuşma ve pratik yapmak için ideal bir uygulama olan ana dili İngilizce olan kişilerle bir araya getirir.

Dil Öğrenmek İçin Uygulamalar

Cambly uygulaması Android  için iOS için platformlarında ücretsiz olarak kullanılabilir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; dil öğrenmek için uygulama , dil öğrenmek için ücretsiz uygulamalar , dil öğrenmek için sohbet uygulamaları , dil öğrenmek için yabancı arkadaş uygulamaları , dil öğrenme uygulamaları apk , dil öğrenme uygulamaları appstore , yabancı dil öğrenmek için arkadaşlık uygulamaları , yeni bir dil öğrenmek için uygulamalar , bedava dil öğrenme uygulamaları , dil öğrenme aplikasyonları.