Dokunmatik Ekran Tamiri Nasıl Yapılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / Dokunmatik Çalışmıyor Sorunu / / 3 Yorum / 705 Görüntülenme

Dokunmatik ekran tamiri nasıl yapılır 2000 yılından sonra telefon üretimi noktasında gerçekten çok önemli gelişmeler yaşanmıştır. Özellikle dokunmatik ekrana sahip olan akıllı telefonlar iletişim başta olmak üzere pek çok konuda insan hayatını değiştirmiş durumda. Telefon arızaları bir uzman tarafından yapıldığı zaman eski performansa ulaşmak elbette ki daha kolay mümkün oluyor. Burada pek çok arıza içerisinde ekran …

iPhone Ekran
/ Yazan:Cep Hastanesi / Dokunmatik Çalışmıyor SorunuTeknik Servis / 1 Yorum / 573 Görüntülenme

iPhone Ekran Konusu Aynı şekilde İphone 8 Plus modellerinde de öncelikle sesi açma düğmesine basmanız daha sonra sesi kısma düğmesine basmanız gerekmektedir. Bu işlemlerin hemen ardından cihazın yan tarafında bulunan düğmeye İphone (Apple) logosunu görene kadar basılı tutmanız yeterli gelecektir.

Dokunmatik Ekran Tamiri
/ Yazan:Cep Hastanesi / Dokunmatik Çalışmıyor Sorunu / 1 Yorum / 476 Görüntülenme

Dokunmatik Ekran Tamiri Konusu Teknik servisler ve telefon tamircileri bu konuda kendilerini bir hayli geliştirmiş ve hemen hemen har marka ve her çeşit telefonun dokunmatik ekran tamirini gerçekleştirmektedir. Tamiri gerçekleşmeyen dokunmatik ekranların da değişimini kolayca yapabilmektedirler.

iPhone Dokunmatik Entegresi Değişimi Cep Hastanesi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Dokunmatik Çalışmıyor Sorunu / 1 Yorum / 494 Görüntülenme

Günümüzde dokunmatik ekran kullanımı çok rahat ve kullanışlı olduğundan tercih edilmektedir. Piyasada tercih edilen dokunmatik ürünler, üreticilerin bu yönde yenilikler geliştirmesine neden olmuştur. Teknik servislerde ek sık karşılaşılan sorunlardan biri, dokunmatik ekranın düzgün çalışmaması veya farklı bölgelerinin çalışırken, bazı bölgelerinin çalışmaması sorunudur. İphone telefonların ekranları diğer telefonlardan farklı olarak açılmakta ve işlem görmektedir.