Dokunmatik Ekran Tamiri
/ Yazan:Cep Hastanesi / Dokunmatik Çalışmıyor Sorunu / 1 Yorum / 477 Görüntülenme

Dokunmatik Ekran Tamiri Nasıl ve Nerede Yapılır ?

Dokunmatik Ekran Tamiri Konusu Teknik servisler ve telefon tamircileri bu konuda kendilerini bir hayli geliştirmiş ve hemen hemen har marka ve her çeşit telefonun dokunmatik ekran tamirini gerçekleştirmektedir. Tamiri gerçekleşmeyen dokunmatik ekranların da değişimini kolayca yapabilmektedirler.

Dokunmatik Ekran Tamiri Hakkında Bilgi ?

Cep telefonu ekranların oluşan ve genellikle garanti kapsamında yer alan bazı problemler vardır. Bunlar, piksel ölmesi diye adlandırılan bir kaç pikselin görevini yerine getirmeyip ekranda nokta şeklinde renksizlik oluşturması, cep telefonu ekranının ışıklandırma sorunuyla alakalı ekranda oluşan parlaklık geçişleri ya da komple ekranın kararması, renklerin canlı gözükmemesi ve renk kaymaları, ekranda net olmayan görüntü gibi problemlerdir.


Dokunmatik Ekranın Bozulması ?

Akıllı cep telefonlarında hasar sonucu veya başka bir sistem sorunu yüzünden dokunmatik ekranda hasar oluşmasa da dokunmatik hassasiyeti konusunda problemler çıkabilir. Bu gibi problemlerinde çözümü Dokunmatik  yapılmasından geçer. Dokunmatik ekranın tamiri için profesyonel makinalar kullanan ve işini özenle yapan bir teknik servis seçilmeli.

Aksi takdirde dokunmatik  hassasiyet isteyen bir iş olduğu için hassasiyetle yapılmayan tamir veya değişim tekrar problemle karşılaşmanıza veya akıllı cep telefonunuza gelen en ufak hasarda ekranın çatlamasına, kopmasına ve kırılmasına neden olabilir. Böyle bir durum olduğunda zaten pahalı olan ekran değişimi tekrar yapmanız gerekebilir.

Cep telefonu tamirleri için tıklayınız.


Dokunmatik Ekran Tamiri Fiyatları ?

Son model akıllı cep telefonlarının büyük bir bölümünü oluşturan ekranları büyük bir önem taşımaktadır.. Bazı akıllı cep telefonu çeşitlerinde ekran özelliklerinin de çok olmasıyla dokunmatik ekran tamiri fiyat olarak bir hayli yükselmektedir.

Yüksek görüntü kalitesi ve milyonlarca rengi içinde barındıran ekranlar hemen hemen telefonun fiyatına yakın olabilirler. Bu sebeple  ekran tamiri gerçekleştirmeden önce fiyatların iyi araştırılması ve seçilecek yedek parçanın kalitesi bir hayli önem taşımaktadır.Yada bize ulaşın kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532  0850 840 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


Dokunmatik Ekran Tamiri Nasıl ve Nerede Yapılır ?
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir