Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Dünyanın En İyi Android Uygulamaları-2020

Dünyanın En İyi Android Uygulamaları-2020

Dünyanın En İyi Android Uygulamaları-2020

Dünyanın En İyi Android Uygulamaları-2020; 2020 yılının en iyi ücretsiz uygulamaları hangileri? Birbirinden farklı en iyi ücretsiz uygulamalar sizlere hangi özellikleri getiriyor. Android ilk Google tarafından çıkarıldığından bu yana yaklaşık on yıldan fazla zaman geçti.

Dünyanın En İyi Android Uygulamaları-2020; Bugün o vakitler sahip olduğumuz sayısız uygulamayı hayal etmek zordu. Şimdi hemen hemen her şey için uygulamalar var ve çoğu bütünüyle ücretsiz. Kuşkusuz geniş bir dünya, ama bu onların hepsi yüksek kalitede olduğu manasına gelmez.

2020 Yılının En iyi Ücretsiz Android Uygulamaları

Yakında bir sosyal yapılacaklar listesi uygulaması olarak kendisini tanımlar. Bu, okumak istediğiniz kitapların, izlemek istediğiniz filmlerin, denemek istediğiniz restoranların ve daha fazlasının bir listesini oluşturmanıza olanak tanıyan bir uygulama olduğu manasına gelir. Oyunlar, mağazalar, barlar, müzeler ve dramalar da dahil olmak üzere çeşitli kategorilerden birini seçebilir, ardından ilginizi çekenlerin bir listesini yapabilirsiniz.

Bir liste yapmak için, yalnızca o yerin veya yerin adını yazın; yakında genelde veritabanında bulabilir, bir yer veya bir film ise aktör seçimi ise adres gibi bilgilerle tamamlar. Yakında da bir hedef seçin ve görmek ve yapmak istediğiniz şeylerin bir listesini yapabilirsiniz bir gezi planlayıcısı vardır. Bu listeyi Seyahat ettiğiniz kişilerle de paylaşabilirsiniz, böylelikle ortak bir ilişki sürdürebilirsiniz.

2019’un en iyi Android Uygulamaları

Bu senenin sonunda, Google Play Store’daki uygulamalar için ülkeye göre en iyisini açıkladı. 2019’un en iyi Android uygulamaları, indirme, kullanım oranı ve oylama ile yapılan çalışma neticesinde belirlendi. Seçilen uygulamalar arasında tanınmayan uygulamaların beraberinde alıştığımız uygulamalar da vardır. Ablo, 2019’un en iyi Android uygulamasıyla ödüllendirildi. Ablo iletişim ve birbirlerini karşılayabilmek için insanları hedefleyen bir uygulama olarak görünür. Ablo Google Play Store’da 4.3 puan vardı.

İlginizi Çekebilir: 2500 3000 TL Arası En İyi Telefonlar 2020

Dünyanın En İyi Android Uygulamaları-2020

İnstagram

Facebook, İnstagram fotoğraf paylaşım uygulaması olarak yola çıkan İnstagram, en büyük sosyal ağ platformu olan sahibi Facebook’un ana uygulamasıyla yarışıyor. İnstagram, giderek zenginleştirilmiş anlık etkileşim özellikleri, bu başarıyı artırıyor. Hikayelerde kullanılan hikayeler, anket, sorgulama ve GIF özellikleri, Snapchat’tan ayrı bir noktada durmasını sağlar.

1WEATHER

Hava durumu en iyi hava tahmini uygulamaları arasındadır. Mevcut hava durumunu 12 haftaya kadar tahmin eder ve size eğlenceli bir biçimde istatistik sağlar. Basit bir tasarıma sahip uygulamayı kullanmak çok basittir. Ancak, ayrıca düzenlenebilir özelleştirilebilir widget bir dizi olsun. Belki de en iyi özellik, yalnızca havayı gösteren minimum tasarımdır. Ücretsiz sürümü tüm özelliklere sahiptir. Reklamları kaldırmak istiyorsanız, 11 TL’lik bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Dünyanın En İyi Android Uygulamaları-2020

VLC for Android

VLC hâlbuki yeni bir uygulama değildir. Aslında, hem Android hem de bilgisayar platformlarında uzun süreden beri var. Dahası, sürekli güncellenmeye devam ediyor. Kısacası, Uygulama Android için en iyi ve en kuvvetli video oynatıcılardan birisidir. Hemen hemen tüm ses ve video dosya formatlarını destekler, beraberinde ağ akışları, DVD ISO ve oynamak isteyebilirsiniz hemen hemen her şeyi destekler. Altyazılar da desteklenir ve ekolayzır, Google Cast desteği ve sayısız en boy oranları gibi içerik oynatırken çeşitli araçlar vardır. Ses kontrolü ve parlaklık gibi şeyler için hareket kontrolleri de vardır, böylelikle menülere girmeden kolayca ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, bütünüyle ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir programdır.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Tablet için en iyi uygulamalar , En iyi APK uygulamalar , En iyi Android uygulamaları 2021 , Az bilinen güzel uygulamalar , En yararlı uygulamalar , Yeni çıkan uygulamalar 2021 , Android en iyi uygulamalar 2020 , En iyi android uygulamaları ekşi.