Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Düşük Bütçeli iPhone Farklı Bir İsme Sahip Olabilir

Düşük Bütçeli iPhone Farklı Bir İsme Sahip Olabilir

Düşük Bütçeli Iphone'U Farklı Bir İsme Sahip Olabilir

Düşük Bütçeli iPhone’u Farklı Bir İsme Sahip Olabilir; Gelecek ay Apple sevenler tarafından tanıtılacağı düşünülen iPhone 9 veya başka bir isim, iPhone SE 2 ile konuşuluyor.

Düşük Bütçeli iPhone’u Farklı Bir İsme Sahip Olabilir; Önümüzdeki ay duyurulması beklenen Apple’ın telefonu, iPhone 9 veya iPhone SE 2 ismiyle taraftarlar tarafından uzun süre konuşuldu, ancak yeni iPhone’un Apple’da çalışmakta olduğu bir kaynağa göre bütünüyle ayrı bir isimle çıkacağı belirtildi.

Apple Düşük Bütçeye Sahip Olan Telefonu Farklı İsime Sahip Olabilir

Normal şartlar altında, piyasaya sürülmesi beklenen iPhone 9 modeli, iddialara göre değişik bir adla tanıtılabilir.
Apple’da çalışmakta olan bir kaynaktan gelen bir iddiaya göre, cihaz önümüzdeki ay piyasaya sürülmeyebilir. Duyurulması beklenen iPhone modeli, iPhone 9 veya iPhone SE2 adı altında piyasaya sürülecek. Bugün yapılan yazılı açıklamada, Apple’ın yeni telefonu iPhone’un ayrı bir isme sahip olacağını söyledi. Ön sayfa teknoloji konuşan, Jon Prosser, kim ‘Toilet Squad’ lideri olarak tanıttı, o yeni bir kaynaktan iPhone hakkında bilgi aldığını söyledi. Jone Prosser’ın sözleri yalnızca bir iddia. Belki de iPhone 9 veya SE2 adı altında piyasaya sürülecek ve Apple’ın açıklamasını beklediğini göreceğiz. Jon Prosser, iPhone 9 ile alakalı bazı hatalar olduğunu ifade etti. Kaynaktan gelen bilgilere göre, akıllı telefonu tanıtırken isminin iPhone 9 veya SE2 olmayacağını açıkladı. Düşük fiyatlı Apple ürünü yalnızca iPhone adı altında serbest bırakılabilir. Telefonun adı herhangi bir sayı veya ifade içermeyecektir. Bilgi yalnızca adı ile değil, hemde çıkış tarihi ile de geldi. iPhone ayrıca önümüzdeki ay tanıtılmayacağını iddia etti. Coronavirus şirketi etkilemiş gibi görünüyor. Şirketin yeni nesil iPhone’larının Çin’de üretimi azaldı. Çin’deki durum, yeni bir duyuru yapan şirketi bile etkileyebilir.

Apple’ın Düşük Bütçeli iPhone’u Farklı Bir İsme Sahip Olabilir

Apple’ın önümüzdeki ay tanıtması beklenen iPhone 9 (veya iPhone SE 2), bir iddiaya göre ayrı bir isme sahip olacak. Apple’da çalışmakta olan bir kaynaktan gelen bir iddiaya göre, cihaz önümüzdeki ay bile terfi edilemez. Apple’ın duyurmasını beklediğimiz bir sonraki akıllı telefon, çoğunuzun duyduğu gibi, en azından umduğumuz gibi iPhone 9 veya iPhone SE 2 olacaktır. Ancak bugün bir açıklamada bulunan bir kişi, Apple’ın yeni iPhone’unun ne iPhone 9 adı ne de iPhone SE 2 adı olacağını söyledi. Ön sayfa teknolojisi ile konuşan ve kendini ‘Toilet Squad’ın’ lideri olarak tanıtan Jon Prosser, yeni bir kaynaktan bir sonraki iPhone hakkında bilgi aldığını söyledi. Jon Prosser’ın sözlerinden önce söylediklerinin yalnızca bir iddia olduğunu hatırlatalım. Bu sebeple, bu ifade iPhone isminin gerçekten farklı olduğunu yansıtmayabilir.

Düşük Bütçeli Iphone
Düşük Bütçeli Iphone

Yeni iPhone’un İsmi Ne Olacak

YouTube’da Front Page Tech adlı kanalın sahibi olan ve Tuvalet takımının liderini tanımlayan Jon Prosser’e göre, Apple’ın yeni düşük bütçeli iPhone’una iPhone 9 veya iPhone SE 2 denmeyecek. Jon Prosser’in kaynağı da yeni iPhone’un adını açıkladı. İddia edilen Apple çalışanı tarafından verilen bilgilere göre, yeni iPhone yalnızca “iPhone”adı altında satılacak. Yeni iPhone’un adının yanında sayı veya ek olmayacak. Bu strateji ile Apple, eski iPhone’ların yeni modelden daha yeni gibi görünmesini engellemeye çalışabilir. Şirket zaten adına bazı yenilikler yaptı. Daha önce aynı serinin üst düzey modellerine eklenen “artı” ekini kaldıran markanın, düşük bütçeli telefon pazarındaki diğer telefonları göstermemek için bu Eki kaldırdığı söyleniyor.

İlginizi Çekebilir: Qualcomm Snapdragon X60 5G tanıtıldı

Yeni iPhone’un İsmi Yalnızca ‘iPhone’ Olacak

Muhtemelen Apple’da çalışmakta olan Jon Prosser’in kaynağı, iPhone 9 haberleri hakkında bazı hatalar olduğunu ifade etti. Kaynak, Jon’a bir akıllı telefon sunarken isminin iPhone 9 veya hatta iPhone SE 2 olmayacağını söyledi. Jon’un kaynağı da yeni iPhone’un adını gösterdi. Jon Prosser’in kaynağına göre, Apple’ın beklenen düşük fiyatlı akıllı telefonu yalnızca iPhone adı altında piyasaya sürülecek. Başka bir deyişle, anlayabileceğiniz gibi, iPhone’un yeni akıllı telefonu adına hiçbir sayı veya ifade olmayacak, düz bir iPhone olarak adlandırılacak.

Böyle bir stratejinin Apple’ın peşinde hâlbuki biraz mantıklı. Bunu şu biçimde açıklayabiliriz: şirket, yeni iPhone’dan daha eski olacak cihazlarını bu iPhone’dan daha düşük gibi göstermekten kaçınmak isteyebilir. Bunu kullanıcılara yansıtmak için, iPhone’a 9 veya SE 2 isimleri koymak yerine, düz iPhone’un adını koyabilir.

Düşük Bütçeli Iphone'U Farklı Bir İsme Sahip Olabilir

Yeni iPhone Lansmanı 31 Mart’ta

Apple’ın yeni telefonunun adı şu anda bilinmese de, 31 Mart için belirlenen lansman tarihinde yeni iPhone’un adını resmen öğrenebileceğiz. Yeni nesil iPad Pro modellerinin piyasaya sürülecek olan iPhone’a ek olarak sunulacağı iddia ediliyor. Yeni iPad Pro’nun yakın zamanda piyasaya sürdüğü telefonlarda Apple tarafından kullanılan 3 Ana kamera modülünü kullanacağı söylentileri arasında yer alıyor. Yeni iPhone modelinin bazı özellikleri önceki günlerde ortaya çıktı. Yeni telefonun Touch Id olması ve büyük çerçevesiyle iPhone 8’e benzemesi bekleniyor. Telefonun bir 3 GB Ram ve A13 biyonik yonga seti ve tek bir arka kamera ve daha önce sızdırılmış olacak.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; The Story of Apple , iPhone lansman tarihi , apple ceo , Apple history short , iPhone hakkında , Apple owners , iPhone modelleri çıkış tarihleri.