Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Ekran Değişiminde Format Atılır Mı

Ekran Değişiminde Format Atılır Mı

Ekran Değişiminde Format Atılır Mı

Ekran Değişiminde Format Atılır Mı; Cep Hastanesi personeli olarak almış olduğumuz en sık sorulan soruların başında, ekranda biçimlendirme değişti mi? Asıl soru bu. Ekran değişiminden sonra işiniz ve sosyal yaşamınız için kritik olan belgeleriniz, videolarınız veya fotoğraflarınız silindi mi? işte cevap.

Ekran Değişiminde Format Atılır Mı; İş ve sosyal yaşamınız için büyük önem teşkil eden verilerinizin ekran kırılması sonucu kaybolacağından korkuyor musunuz? Ve biçimlendirilmiş ekran değişikliği? Kendine sorular sormaya başladın mı?

20 Dakika İçerisinde Göz Önünde Ekran Değişimi

Cep Hastanesi personeli olarak gözlerinizin önünde ekran değiştirme hizmetleri sunuyoruz. Telefon ekran değiştiğinde içerikler silinecek mi? Bizden hizmet alırsanız, Sorunuzun cevabı  silinmeyeceğini söyleyebiliriz ve herhangi bir veri kaybı yaşamayacağınızı kolayca garanti edebiliriz. 13 senelik tecrübe ve tecrübemiz ışığında, mükemmel kabul edilebilecek hizmetler sunuyoruz.

Ekran değişiklikleri orijinal parçalar kullanılarak yapıldığı için, tadilattan sonraki ilk günün hissi ile cihazınızı kullanma şansına sahip olacaksınız. senede 365 gün uygun fiyat garantisi ile sunmuş olduğumuz ekran değiştirme hizmetlerini sunmuş olduğumuzu belirtelim. Özel tekliflerimizden faydalanmak için 0532 245 0532 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Telefon Ekranı Değişirse İçindekiler Silinir Mi

Telefon ekranı değişirse, içerik silinir mi? En yaygın soruların iyi bir örneği. Bu yazıda, meraklı insanlara detaylı olarak cevap vermeye ve bu konu da sizi aydınlatmaya çalıştık.

Telefon Henüz Açılmadan Verileri Silinir

Bazı akıllı telefon teknik hizmetleri, müşterinin tüm verileri (resimler, videolar, uygulamalar, mesajlar vb.) silerek gelecekte herhangi bir sorunun teknik servisini suçlamasını önlemek ister.) ekran değiştirme başlamadan önce cihazda. Çünkü bazı durumlarda, müşterilerin verilerimin çalındığından şikayet ettikleri ortaya çıktı. Bu kesin bir çözüm gibi görünse de, telefondaki her şeyi silmeden önce her şeyi yedeklemek hâlbuki daha iyi bir harekettir.

Bu şekilde, yalnızca müşterinin verileri üçüncü taraflardan korunmakla kalmaz, hemde ekran değiştirme işleminden sonra, resimler, uygulamalar ve mesajlar gibi her şey kolayca geri getirilebilir. Cep Hastanesi bu manada ikinci kategoriye girer ve herhangi bir cihazda ekran değiştirme işlemine başlamadan önce müşterinin verilerinin yedeklenmesini sağlar. Yedeklenen veriler, müşteri telefonu aldıktan hemen sonra cihaza yüklenir. Bu şekilde, hasarlı akıllı telefon ekranının değiştirilmesinden sonra, eski verileri tekrar vardır.

Ekran Değişiminde Format Atılır Mı

Ekran Değişimi İçin Teknik Servis Ortamı Nasıl Olmalı

Akıllı telefon ekranı değişikliğinin yapıldığı teknik servis odası, 7/24 8 farklı güvenlik kamerası ile kontrol altında. Tamamen statik elektrikten tasarlanmıştır. Belirli zaman aralıklarında periyodik olarak sterilize edilir. Teknik servis ortamı cihaz güvenliği için sigortalıdır. Teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik olmayan bileklikler ve özel olarak sterilize edilmiş teknisyen eldivenleri giyerler.

İlginizi Çekebilir: Telefon Ekran Tamiri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Telefon Ekran Tamiri Aşamaları

Telefon ekranları genelde 2 ana katmandan oluşur. Bu katmanlar halk ön camları ve dokunmatik paneller olarak bilinir. Bazı durumlarda, yalnızca ön cam kırılır, bazı durumlarda Dokunmatik panel kırılır veya hem ön cam hem de Dokunmatik panel kırılabilir. Ekranın hangi bölümünün kırıldığı önemli değil, ön camı veya dokunmatik paneli değiştiren yerler genelde bu parçaları alt endüstriden üretip telefonunuza monte ettikleri için, cihazınızın tam bir ekran değişimi yapması en iyi karar olacaktır. Tabii ki, CepteTamir ve yan sanayi parçalarının kullanımına mutlaka karşı olan tüm tedarikçiler, bu yan sanayi parçalarının gelecekte hangi problemlerin ortaya çıktığının da farkındadır. Bu sebeple, tam ve orijinal bir ekran değiştirme yapmalısınız, böylelikle cihazınız daha fazla soruna neden olmaz ve uzun sürede tasarruf sağlar.

Ekran Değişiminde Format Atılır Mı

Yetkili Servis Mi, Özel Servis Mi

Yetkili servislerde veya özel teknik servislerde ekran değiştirme yapmak mümkündür. Peki hangisini seçmek daha mantıklı? Yetkili servislerden onarım, bakım ve parça değiştirme hizmetleri almak genelde maliyetlidir. Tüketiciye yüklenen faturalar verilir. Özel hizmetlerde, aynı hizmet daha ekonomik fiyatlarla aynı işçilik kalitesi ile elde etmek mümkündür. Ancak, dikkat etmeniz gerekli olan nokta güvenilir bir hizmet bulmaktır. Yetkili veya özel hizmet olsun, orijinal ürünleri kullanan ve garanti veren kuruluşları seçin.

Huawei Ekran Değişimi Servisi Garantiye Girer Mi

Huawei hizmet kırık Huawei ekran değiştirme ile alakalı hizmet açısından garanti edilmez. Tüm modellerde olduğu gibi, üçlü değişimi, yani kullanıcı hatası ve ekran değiştirme işlemini görüntüler.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;  telefon ekran değişiminde format atılır mı , ekran değişiminde dikkat edilmesi gerekenler ekran değişiminde bilgiler gider mi.