Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Ekran ve Cam Değişimi Kaç Saat Sürer

Ekran ve Cam Değişimi Kaç Saat Sürer

Ekran Ve Cam Değişimi Kaç Saat Sürer

Ekran ve Cam Değişimi KaçSaat Sürer , Akıllı telefonunuzun ekranını kırmak veya camını kırmak acı vericidir. Üst düzey telefonlarımızı yüksek bahislerle alıyoruz. Şimdi bir telefon için arabanın fiyatı için para ödüyoruz. En ufak bir düşüşte kırılır veya paramparça olur.

Cam kırıldığında, dokunuşta kırılır, bazen kırıldığında çalışabilir, bazen işe yaramaz. Dokunmatik ekran camı kırıldığında, ekranda net bir görüntü görüntülenir. Cam kırıldığında çalıştırılabilen istisnalar vardır, cam parçalarını kesebiliriz ve elimize geçebilir ve hayatımızın yanmasına neden olabiliriz. Çatlaklar zamanla büyümeye devam edebilir ve toz zamanla doldurulabilir.

Örneğin, elinizdeyken Yağmurlu hava kullandığınızda, kırık camdan ekrana gidebilir ve ekran bozuk olabilir. Bu gibi durumlarda ön cam değişimi dokunmatik ekran camı ile değiştirilmelidir. Bu problemler için hizmetimizde imal edilmiş süreçler gerçekleştirilir ve ilk gün sağlıklı ön cam değişimi yapılır. Bu işlemleri gerçekleştirirken dahili ekranınızda renk değişikliği yoktur. Cam değişimi hizmetimiz tarafından garanti edilmektedir. Bu işlemler için cihazınızdan silinmez.

Cam Değişimi Nasıl Yapılmaktadır?

  • Cihazınızın kırık olan ön camını Özel Makineler ile kolayca söküyoruz.
  • Ekranınız özel solüsyonlarla temizlenerek uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.
  • Orjinal Ön Camlarımız dan bir tanesini alarak OCA uyguluyoruz.
    OCA (Optical Clear Adhesive ) ekran imalatında fabrikalar tarafından Ekran İle Ön Cam veya Dokunmatik Panellerin bütünleştirilmesinde (Birleştirilmesinde) kullanılır.
  • Firmamız Fabrikasyon Sistem olan OCA tekniğini kullanarak montaj yapıyoruz. (Bazı Firmalar bu İşlemi UV Jel ile yapmaktadır.UV Jel Önerilen Bir Yapıştırma değildir.

Iphone Xs Max Ekran Değişimi

Ekran değişimi alanında uzman olan teknisyenlerimiz, gelecekte olmayan müşterileri dikkate alınarak müşterilerine ücretsiz bir nakliye fırsatı sundular. Yine, çok hızlı bir onarım işlemi gerçekleştiren uzmanlarımız sayesinde, çok fazla zaman ve paradan tasarruf edebileceksiniz. Mağazanıza ulaşır ulaşmaz kargoyu size göndeririz ve aynı gün size ücretsiz göndeririz.

Böylece Türkiye’de nerede olursanız olun hızlı ekran değiştirme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Size hatırlatalım ki önünüzde ekran değişimi hizmeti yaptık, 30 dakika içinde, ücretsiz kargo avantajı ile, orijinal parça ve ekran koruyucu hediye olduğunu da hatırlatmak isteriz.

İlginizi Çekebilir: WhatsApptan Numarayı Kaydetmeden Mesaj Atma

Ekran değişimi süresi ne kadar sürer ?

Cep Hastanesinde , teknik Servisimizi ziyaret ederseniz ekranı değiştirme süresi 30 dakikadır. Bu sefer 1 saat kadar yüksek olabilir. Bu aynı gün telefonunuzu alabilirsiniz anlamına gelir. 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi kullandığımızda, değiştirmek için ortalama süre 3 (üç) iş günüdür. Yani 3 (üç) gün içinde telefonunuz size teslim edilir. Aşırı dönemlerde 4 (dört) iş günü bulunabilir. Bu dönemler diğer parça değişiklikleri için de geçerlidir.

Ekran Değişimi Kaç Saat Sürer

En ucuz onarım hizmetini seçmek cazip olsa da, telefonunuzu deneyimli bir noktaya götürmek her zaman önemlidir. Aksi takdirde, cihazınız için yeni değişim ücretleri ödemek zorunda kalabilirsiniz. Deneyimsiz ellerde daha kötü olabilir. Örneğin, ekranı değiştirmek istediğinizde, telefon tamamen çalışmayı durdurur. Şimdi ekranı değiştirmek için ne kadar süreceği hakkında konuşalım. Apple gibi geleneksel mağazalarda ekranı değiştirmek için, bir online randevu ilk yapılır, randevu tarihi gelmesi bekleniyor, ve zamanı geldiğinde, randevu sırasında Apple store ekranını değiştirmek için bekleniyor.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Ekran ve Cam Değişimi KaçSaat Sürer iphone ekran değişimi kaç gün sürer, iç ekran değişimi ne kadar sürer, kırık ekran tamiri fiyatı, eminönü ekran değişimi, tuşlu telefon ekran tamiri, ucuz telefon ekran tamiri, telefon lcd ekran tamiri, iç ekran değişimi fiyat, ekran değişimi kaç saat sürer, iphone ekran değişimi kaç gün sürer, iç ekran değişimi ne kadar sürer, ekranı kırılan telefon kaç günde yapılır, eminönü ekran değişimi, iphone ön cam değişimi ne kadar sürer, j7 ekran değişimi, iç ekran değişimi fiyat.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.