Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Ekran Videosu Kaydetme

Ekran Videosu Kaydetme

Ekran Videosu Kaydetme

Ekran Videosu Kaydetme, Android telefonunuzda oyunlar veya herhangi bir şeyi göstermek için ekranınızın videosunu nasıl kaydedebilirsiniz ? Android telefonunuzda ekranınızın videosunu nasıl kaydedeceğinizi mi merak ediyorsunuz ? Dahili araçlardan uygulamalara, bunun için birkaç seçeneğiniz var.

Android Telefonlarda Ekran Videosu Alma

Ekran Videosu Kaydetme, Oynadığınız oyunu bir arkadaşınıza veya bir ayarın hangi menüde olduğunu göstermek isteyebilirsiniz. Hedefiniz ne olursa olsun, ekran kaydı yapmak zor bir iş değildir. Aşağıda en iyi dört ekran kayıt uygulamasını paylaşıyoruz.

AZ Screen Recorder

AZ Ekran Kaydedici, eski cihazlarda root olmadan çalışabilen esnek bir seçenektir. Uygulama, elbette, günümüz telefonlarında da çalışıyor ve bir dizi yapılandırma seçeneği sunuyor. Kaydınızın çözünürlüğünü, kare sayısını, bit hızını ve yönünü ayarlayabilirsiniz.

Ses kaydı yapmak istiyorsanız, videoya ön kamera görüntüsünü ekleyebilirsiniz.

Mobizen Screen Recorder

“Kullanımı en kolay ekran kaydedici” olduğunu iddia eden Mobizen, kayan menüsü ile 1440p’ye (2K) kadar çözünürlük kaydedebiliyor. 60 fps’ye kadar yüksek kaliteli kayıtlar oluşturmanıza olanak tanır.

Ön kameradan kayda kendi görüntünüzü ekleyebilir ve telefonunuzun mikrofonu aracılığıyla ses ekleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 Batarya Kaç mAh

Screen Recorder

Daha önce EZ Ekran Kaydedici olarak bilinen bu uygulama, tek bir dokunuşla kaydetmenizi sağlar.

Ekran Videosu Kaydetme

Uygulamanın içinde oyunları veya uygulamaları sınırsız kaydetmenizi sağlayan bir video kırpma aracı ve görüntü düzenleyici vardır.

Google Play Games ile Ekran Kaydetme

Play Oyunlar ile Google Play Oyunlar desteğiyle herhangi bir oyunun videosunu kaydedebilirsiniz. Play oyunlar’ı açın ve oyunlarıma gidin. Sola kaydırın ve açmak istediğiniz oyunu bulun ve üzerine dokunun. Sağ üstte bir kamera simgesi göreceksiniz.

Ekran Videosu Kaydetme

Kayda başlamak için bu simgeye dokunun.

iOS Telefonlarda Ekran Videosu Kaydetme

Apple, iOS 11 ile birlikte kullanıcılara yeni özellikler sunmaya başladı. İOS 11’in yeni özelliklerinden biri ekran kayıt özelliğidir. Bu özellik daha önce Apple cihazlarında bulunmuyordu. Bu nedenle, kullanmak isteyen kullanıcılar bir uygulama veya yazılım aracılığıyla bu özellikten yararlanabilirler. Artık herhangi bir yazılım veya uygulamaya gerek kalmadan kullanıcılar ekran kayıt özelliği ile kayıt yapabilirler.

Ekran kayıt özelliğini kullanmak da oldukça basittir. Ekran kaydına yenilenen Kontrol Merkezi’nden kolayca erişilebilir. Ekran kayıt özelliğini kullanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Telefonunuzun Ayarlar bölümünü açın.
  • Ayarlar bölümünden Kontrol Merkezine gidin.
  • Kontrol Merkezinden “Kontrolleri Özelleştir” e gidin ve “Ekran Kaydı” seçeneğini bulun.
  • Ekran Kaydı öğesine dokunun.

Ekran Kayıt özelliği aktif olduktan sonra ana ekrandan kontrol merkezini açıp ekran kayıt özelliğini dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; ekran videosu kaydetme programı , ekran videosu kaydetme pc , ekran videosu kaydetme programı ücretsiz , ekran videosu kaydetme samsung , ekran videosu kaydetme huawei , ekran videosu kaydetme iphone , ekran videosu kaydetme windows 10 , ekran videosu kaydetme bilgisayar , ekran videosu kaydetme android , ekran videosu kaydetme apk.