Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Ekranı Kırık Telefon Kullanmak Zararlımı

Ekranı Kırık Telefon Kullanmak Zararlımı

Ekranı Kırık Telefon Kullanmak Zararlımı

Ekranı Kırık Telefon Kullanmak Zararlımı , Telefon ekran çatlama akıllı telefonlarda yaygın durumlardan biridir. Ekran, telefon yere düştüğünde, istemeden uygulandığında, sert bir zemine çarptığında veya aşırı ısındığında düşebilir. Kullanıcılar tarafından en sık sorulan sorulardan biri, bu sorunun nasıl giderileceğidir.

Ekran çatlama probleminin çözümü değişmektir. Ancak önemli olan, ekran değişikliğinin kimin, hangi ortamda ve hangi ayrıcalıklarla sunulduğudur. Şimdi telefon ekranının çatlamasını nasıl gidereceğinizi ayrıntılı olarak açıklayalım.

Telefonun Ekranı Çatladığında Ne Yapılır
Telefonun Ekranı Çatladığında Ne Yapılır

Telefonun Ekranı Çatladığında Ne Yapılır

Telefon ekranınız kırılırsa, ekran değiştirilmelidir. Uzman ve deneyimli akıllı telefon teknisyenleri ekran değiştirme dahil olmalıdır. Değiştirilen teknik servis odası tamamen sterilize edilmeli ve statik elektrikten arındırılmalıdır. Ancak, 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol altında tutulmalıdır.

  1. Ekran değişiminde komple yani iç ekran +  cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürün kullanılmalıdır.
  2. Değişim sonrasında sizler için önemli olan bilgiler (uygulama, rehber, notlar, galeri ve benzeri) silinmemelidir.
  3. Telefon performansında yani dokunmatik hızı/hassasiyeti ve ekran parlaklığı çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmamalıdır.
  4. Ekran kırılması sorununu engelleyebilmek amacı ile kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılabilmelidir.

Yukarıdaki maddelere ek olarak ön çok dikkat edilmesi gereken konu cihazınızın imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmesidir. Bu sayede de ekran ile ilgili yaşanılan sorunlarda bir güvenceniz olmalıdır.

İlginizi Çekebilir: iPhone Dokunmatik Çalışmıyor Okumuyor

Cep Hastanesi’nde Cam Değişimi Nasıl Yapılır ?

Cep Hastanesi’nde , ekran değişimi uzman ve deneyimli teknisyenler tarafından 30 dakika içinde yapılır. Bu süreç 3 (üç) iş günü zaman 2-sided ücretsiz kargo teslimat hizmeti kullanılır. Orijinal Ürün ekran değiştirme için kullanılır ve bilgileriniz silinmez. Telefonun ekran performansı orijinal durumuna geri döner ve $ 20 kırılmaz cam koruyucu hediye ücretsiz kullanılabilir. Cihazınız 3 ay Cep Hastanesi’nde imzalı ve damgalı teknik servis garanti kartı ile size teslim edilir ve kullanıcı hatası hariç ekranla ilgili herhangi bir teknik sorun ücretsiz olarak çözülür.

Cep Hastanesi’nde , videoyu izlemek için ekranın daha ayrıntılı bir şekilde nasıl değiştirileceği teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Örnek olarak, iPhone 7  Cihazının tüm ekranını aşağıdaki ekranla ve telefonun herhangi bir sorun yaşamadan nasıl çalıştığını izleyebilirsiniz.

Ekran Değişimi Fiyatları Ne Kadar

Akıllı telefon ekran değişimi fiyatları kullanmakta olduğunuz telefon modeli ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Örnek olarak hemen aşağıda bulunan tablo aracılığı ile iPhone ekran değişimi fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte teknik servisimizi arayarak kullanmakta olduğunuz cihazın ekran değişimi fiyatını öğrenebilirsiniz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Ekranı Kırık Telefon Kullanmak Zararlımı kırık telefon ekranı tamiri, kırık ekrana kırılmaz cam takılır mı, kırık telefon camı diş macunu, telefon ekran çatlaması nasıl giderilir, ekranı kırık telefon nasıl kullanılır, ekranı çatlayan telefonlar için ilginç çözüm, ekran kırıldı dokunmatik çalışıyor, ekranı değişen telefon