Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Ekranı Kırık Telefon Nasıl Tamir Edilir

Ekranı Kırık Telefon Nasıl Tamir Edilir

Ekranı Kırık Telefon Nasıl Tamir Edilir

Ekranı Kırık Telefon Nasıl Tamir Edilir; Şimdi ne yapmam gerektiğini soruyorsanız, telefonumun ekranı bozuldu, uzman ve tecrübeli Cep Hastanesi Teknisyenlerimizle yapmış olduğumuz toplantılardan sonra satın alma makalemizi detaylı olarak okumanızı öneririz.

Ekranı Kırık Telefon Nasıl Tamir Edilir; Kırık ekranın nasıl onarılacağı sorulan sorular arasındadır. Ekranlar her yeni cep telefonuyla değişip gelişse de, onarım teknikleri genelde aynı kalır.

Telefon Ekran Tamiri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Telefon ekran onarımı, şirkete ve onarım işlemini gerçekleştiren kişiye göre hem fiyat hem de kalite açısından büyük farklılıklar gösteren bir konudur. Her şeyden önce, görüntüde görülmüş olduğu gibi kırık veya kırık ekrana diş macunu uygularsanız, herhangi bir değişiklik olmayacak, ekranı daha iyi değil bir duruma bile koyabileceğinize özen gösterilmelidir., bu sebeple emin olmadığınız bilgileri asla uygulamayın. Akıllı telefon ekranları, en çok enerji tüketen ve tüm işlemlerin gerçekleştirildiği cihazların en önemli parçalarından birisidir. Ekran kırılırsa, cihaz nerdeyse bütünüyle işlevsiz hale gelir ve kullanıcı bir kurban olur. Ekran kırılması durumunda, kullanıcılar yeni cihazlar satın alır veya kırık ekranı onarır. Bugün kırık telefon ekranın onarımı hakkında önemli bilgileri paylaşacağız. Her şeyden önce, ekranların yapısı hakkında konuşmak istiyoruz, böylelikle kırılmaya ve onarım işlemlerine sebep olan durumları daha iyi açıklayabiliriz

Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım

Akıllı telefonların ekranları yere düşmesi, üzerine baskı uygulanması, sert bir yüzeye çarpması veya pilin şişmesi sebebiyle kırılabilir. Kullanıcıların telefonun ekranı bozulduğunda ilk düşündükleri soru şu an için yapmam gerekli olan şey. İkinci soru, ekran kırılmalarının garanti kapsamında olup olmadığıdır. Üçüncü soru, ekran bozulduktan sonra bir ekran değişikliği yaparsam, telefonumdaki bilgilerimi kurtarabilir miyim. En sık sorulan bir başka soru, telefonumun ekranın bozuk olması, ancak dokunuşunun da çalışmamasıdır. İsterseniz tüm bu soruları tek tek cevaplamaya çalışalım. Tabii ki, önce monitörü kırılmış bir cep telefonunun ekranı değiştirmek istiyorsanız, uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından çekilen aşağıda belirtilen videodan izleyelim.

Ekranı Kırık Telefon Nasıl Tamir Edilir

Kullanıcılar Kendi Ekranını Tamir Edebilir

Bir ekranın nasıl onarıldığını bilerek, kullanıcılar aşırı şarj ekran onarımını önleyebilir. Aynı zamanda, ekranlarını çok basit araçlarla değiştirebilirler, böylelikle para harcamaktan kaçınırlar. Ancak, yöntem basitleştirdikçe riskler artar. Ancak, ekran onarımı herkezin işleyebileceği bir şey olmayabilir. Bu, özellikle farklı modellere sahip bir pazarda mümkün değildir. Çoğu telefonda kullanılan ekranlar benzer özelliklere sahip olsa da, cihaza monte edilme şekilleri değişir. Bu sebeple, onarmak istediğiniz ekranın nasıl kaldırılacağı konusunda kapsamlı bir rehber olması faydalı olabilir.

İlginizi Çekebilir: Kırılan Cam Nasıl Tamir Edilir Telefon

Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım

Dikkat etmeniz gerekli olan ilk şey budur. Telefonunuz ekran kırık ise, dokunmatik ekran problemsiz çalışır, hiçbir kırılma / çatlama iç ekranda ve yalnızca ön cam cihazınızın markasına göre değiştirilebilir. Samsung akıllı telefonların yalnızca ön camların yerini alabileceğini belirtmek isteriz. Diğer cihaz markalarında, tam bir tek parça ekran, yani dahili ekran + ön cam + Dokunmatik panel + harici panel / çerçeve, orijinal ekran ile değiştirilmelidir. Şimdi soracağız, bir ön camı değiştirmenin faydası ne olurdu? Bir örnekle açıklayalım. Samsung Galaxy S4 ekranınız bozuldu ve yukarıda belirtilen tüm gereksinimleri karşıladı.

Ekranı Kırık Telefon Nasıl Tamir Edilir

Telefon Ekran Tamiri Aşamaları

Telefon ekranları genelde 2 ana katmandan oluşur. Bu katmanlar halk arasında ön camlar ve dokunmatik paneller olarak bilinir. Bazı durumlarda, yalnızca ön cam kırılır, bazı durumlarda Dokunmatik panel kırılır veya hem ön cam hem de Dokunmatik panel kırılabilir. Ekranın hangi bölümünün bozulduğu önemli değil, cihazınızın tam bir ekran değişimi yapması en iyi karar olacaktır, çünkü ön camın veya dokunmatik panelin yerini alan yerler genelde yan endüstriden üretilir ve telefonunuza yüklenir. Tabii ki, Cep Hastanesi ve yan sanayi parçalarının kullanımına mutlaka karşı olan tüm tedarikçiler, bu yan sanayi parçalarının gelecekte hangi problemlerin ortaya çıktığının farkındadır. Bu sebeple, cihazınızın daha fazla soruna neden olmaması ve uzun sürede paradan tasarruf etmesi için eksiksiz ve orijinal bir ekran değişimi yapmalısınız. Cep Hastanesi olarak, biz yalnızca 3 ay Garanti ile orijinal ekran değiştirme yapmak, böylelikle bizim kullanıcıların hiçbiri ekran değiştirme ile herhangi bir sorun var. Yaptığınız ekran değiştirme orijinal parçaları ile yapılır ve garantili bir yedek olduğundan emin olmak gerekir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Ekranı kırık telefon , Kırık telefon ekranı diş macunu , Kırık telefon ekranı Tamiri
Ekranı kırık telefon kullanmak , Ekranı kırık telefon nasıl Kullanılır , Ekranı çatlayan telefonlar için ilginç çözüm , Kırık telefon camı , Ekranı kırık telefon veri kurtarma.