Ekranı Kırık Telefondan Verileri Nasıl Alabilirim ?

Ekranı Kırık Telefondan Verileri Nasıl Alabilirim ?

Ekranı Kırık Telefondan Verileri Nasıl Alabilirim, Akıllı telefonların neredeyse tamamen cam tasarımı nedeniyle, birçok kişi telefonu kırık bir ekran veya gövde ile kullanmak zorunda. Kırık bir ekranınız varsa ve kırık ekranda yeni telefonunuza veri aktarmak istiyorsanız ne yapmalısınız? Şimdi açıklayalım ;

Yapmanız gereken ilk şey USB kısıtlayıcı modunu kapatmaktır. Bunu Ayarlar bölümünde yapabiliyorsanız, bu bölümü girip kısıtlama modunu kapatabilirsiniz.Ekran tam bir pert ise, Dokunmatik kimliği çalışıyor. Çünkü bu sefer Siri’ye ihtiyacımız var. Dokunmatik kimlik çalışmazsa, ses seviyesi aşağı tuşunu basılı tutun ve Siri’nin aramasını bekleyin. Bunu yapabiliyorsanız, “VoiceOver açın” diyerek Siri’ye komuta edin.”

Kırık Ekranlı İOS Telefondaki Verileri Kurtarmak
Kırık Ekranlı İOS Telefondaki Verileri Kurtarmak

 

Ayrıca Bkz. “iPhone Ekran Cam Değişimleri İçin Tıklayınız.”

Daha sonra VoiceOver özelliğini kullanabilirsiniz. Özellik, parmağınızın geldiği her noktada telefonda ne olduğunu söyleyecektir ve biraz zor olmasına rağmen, istediğiniz verileri almanızı sağlayacaktır. USB kısıtlama modunu kapatırsanız, fareyi Yıldırım USB dönüştürücüsü ile bağlayarak bunu yapabilirsiniz.Ancak en kolay çözüm elbette telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayacak.


Kırık Ekranlı Android Telefondaki Verileri Kurtarmak İçin;

Söz konusu cihaz Android olduğundan, ilk adımımız telefonu bilgisayara bağlamak olacaktır.Ayrıca, klavye ve fare yanı sıra iPhone kullanarak en etkili çözümlerden biridir. Ayrıca Android telefon bluetooth ile bağlayabilirsiniz.Telefonunuzu bilgisayarınıza bağladığınızda, fotoğraflarınızı ve bilgisayarınızı güvenli bir şekilde yedeklemek istediğiniz verileri seçme seçeneğini belirlerken dosya aktarımı, medya aktarımı veya MTP.Buna ek olarak, kendi markanızın bilgisayar yazılımı da çalışacaktır.

Kırık Ekranlı Android Telefondaki Verileri Kurtarmak
Kırık Ekranlı Android Telefondaki Verileri Kurtarmak

 

Ayrıca Bkz. “Samsung Ekran Cam Değişimleri İçin Tıklayınız.”

Son olarak, veri aktarım uygulamasını (Samsung Smart Switch, Huawei Phone Clone, vb.) aktarabilirsiniz. yeni telefon ve yeni telefonunuza kırık telefondan Galeri, kişiler, çağrı günlüğü ve mesajlar gibi tüm verilerin). Eski telefona bluetooth fare ile bağlayabilir ve indirebilirsiniz.
Bu şekilde, kısmen veya tamamen bozuk bir kırık veya dokunmatik ekran yüzeyi olan telefonunuzdan verileri başarıyla kurtarmış olabilirsiniz.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;telefondan veri kurtarmak, telefondan veri kurtarma ankara, telefondan veri kurtarma programı full, telefondan veri kurtarma ücreti, telefondan veri kurtarma izmir, telefondan veri kurtarma istanbul, açılmayan telefondan veri kurtarma, bozuk telefondan veri kurtarma, kapalı telefondan veri kurtarma, telefondan veri kurtarma programı, arızalı telefondan veri kurtarma
,android telefondan veri kurtarma, açılmayan telefondan veri kurtarma lg, android telefondan veri kurtarma full, format atılan telefondan veri kurtarma, anakartı yanan telefondan veri kurtarma, ekranı açılmayan telefondan veri kurtarma ,anakartı bozuk telefondan veri kurtarma, bozulan, telefondan veri kurtarma, brick telefondan veri kurtarma, bozuk telefondan veri kurtarma programı, ekranı bozuk telefondan veri kurtarma
, dokunmatiği bozuk telefondan veri kurtarma, ekranı bozuk telefondan veri kurtarma programı, bozulan android telefondan veri kurtarma


Ekranı Kırık Telefondan Verileri Nasıl Alabilirim ?
5 (100%) 2 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir