Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. En Hızlı ve Garantili Ekran Değişimi

En Hızlı ve Garantili Ekran Değişimi

En Hızlı Ve Garantili Ekran Değişimi

En Hızlı ve Garantili Ekran Değişimi Bu yazıda en hızlı ekran değişikliği hakkında konuştuk. Cep Hastanesi hizmetimizdeki en yaygın telefon onarımları arasında çatlaklar ve kırık ekranlar bulunmaktadır. Her gün çok sayıda ekran / LCD değişimi ve gelişmiş ekipman ve tekniklerimizle yapıyoruz, İstanbul, Türkiye’de ekran değişiminin yanında hızla öncülük ediyoruz.

İstanbul / Pendik ‘de 2920419582 vergi numası ile hizmet vermekte olan Cep Hastanesi Firmamız kuruluş amacı Cep Telefonu Tamiri Sektörüne Kaliteli, Düzgün Hizmet Vermek ve Gsm Sektörü İçersinde Türkiye’nin %100 Müşteri Memnuniyeti Öncelikli, Güvenilir, Yenilikçi, ve Saygın Teknik Servis Sağlayıcısı Kuruluşudur.12 yıllık tecrübeli teknisyenlerimizle cihazlarınızı hızlı ve en sağlam şekilde onarıyoruz ve cep telefonu tamiri konusunda destek veriyoruz.

En Hızlı Cep Telefonu Ekran Değişimi Servisi

Telefon ekranınız kırıldığında veya kırıldığında tam olarak hangi parçanın hasar gördüğünü belirlemek ilk başta zor olabilir. Bunun nedeni, ekran değiştiğinde, ön ekran, LCD ve sayısallaştırıcı dahildir. Kırık bir ekran görürseniz ve telefondan normal bir resim alırsanız, sorun muhtemelen sadece camdır. Ekranda çizikler görürseniz veya yalnızca siyah bir ekranla karşılaşırsanız, en hızlı ekran değişikliği aradığınız şey olabilir.

En Hızlı Ve Garantili Ekran Değişimi

Cep Hastanesi’nde, en hızlı ekran değişimi için bir dizi yeni teknoloji ekipmanı kullanıyoruz. Bu ekipman sayesinde, geleneksel ekran değiştirme tekniklerini bir kenara bırakarak daha gelişmiş yöntemlerden yararlanıyoruz.

Bu şekilde, OEM kalite değiştirme ekranları ile ekran değiştirme işlemi bir saatten az bir sürede tamamlanır. Bu sefer modelden modele değişir, ancak çoğu telefon 30 dakika ile 45 dakika arasında yeni bir ekrana sahiptir.

Yüklenecek ekranın kalitesi önemlidir. Düşük kaliteli ekranlar veya OEM kalitesi olmayan hemen hemen her ekran zayıf ışık yoğunluğuna ve rengine sahiptir. Bu ekranlarda görüntü sarımsı veya pembe olabilir.

Aynı zamanda, ne kadar kısa olursanız olun, hem gözlerinizi tahriş eden hem de daha fazla pil tüketen son derece yüksek ışık karşılaşabilirsiniz. Cep Hastanesinde bu anlamda sadece OEM kalite ekranları kullanır. Bu ekranlar, Apple veya Samsung’a verilen orijinal ekranlarla aynı kalitededir.

İlginizi Çekebilir: HTC U11 Arka Cam Kapak Değişimi

Ekranda Çizgiler Oluştu Yada Dokunmatik Çalışmıyor İse

Bu olduğunda, tek yapmanız gereken ekranı değiştirmek. Kırık ekran değiştirme işlemi teknik servisimizde sadece 45 dakika içinde ve en uygun fiyat avantajı ile yapılabilir. İstanbul’da birçok şirket ekran değiştirme işlemi yapıyor, bu nedenle şirketinize güvenmeyin ve cihazınızı profesyonelce ellere vermeyin.

Desteklenen Markalar

Dahili ve harici ekran değişiklikleri bütün markalarda gerçekleştirilir. Huawei, Samsung, XİAOMİ, LG, Apple, HTC ve General Mobile bu markalardan sadece biridir. Reeder gibi yerel markalardan Honor gibi daha popüler markalara kadar, ekran molası ve ön cam çatlak onarımları yapıyoruz. kaliteli bir ekran ve orjinal ekranlar mevcuttur.

Ne yazık ki, ekran garanti kapsamında değildir. Onarımlarımızda Dokunmatik Yüzey, dış panel ve ön cam tamamen yenilenmiştir. Dokunmatik hız, hassasiyet ve ekran parlaklığı değişmez. Cihazlar ilk gün performansını elde. Ön camın teknik servisi ve tüm telefonların ekran değişimi 1 saat ile 3 saat arasında tamamlanır.

tamir için emek garantimiz var. Cihazınızın mükemmel çalışacağına söz veriyoruz. Plastik gibi dış panelin yüzeyinde herhangi bir sorun varsa, ortadan kaldırılacaktır. Aşağıdaki arama aracını kullanarak istediğiniz modellere hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Örnek: Samsung Galaxy, Apple iPhone, LG, Huawei, Xiaomi, Sony, Lenovo, Asus, Casper, HTC, GM, General Mobile, NOKİA, Vestel, Alcatel, verme kapasitesi, Kaan, Turkcell, ZTE, Vodafone, Reeder, Motorola, Philips , Nexus, LeEco, Türk Telekom, S, Avea Ekran Değiştirme

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; Telefon ekran değişimi Kaç TL , Telefon Ekran değişimi Fiyatı Samsung , Ekran Değişimi Fiyat Huawei , Telefon ekran değişimi ne kadar sürer , Telefon kırık Ekran Tamiri fiyatı samsung , Dokunmatik ekran değişimi , Telefon ekran camı değiştirme , Telefon Ekran Değişimi Fiyatı Huawei.