Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. En İyi S Pen Özellikleri

En İyi S Pen Özellikleri

En İyi S Pen Özellikleri

En İyi S Pen Özellikleri, Samsung Galaxy serisi ile gelen şık ekran kalemi sadece not almak için değil, belki henüz bilmediğiniz daha birçok eşsiz amaca hizmet eder. İşte Samsung telefonlarda en iyi S Pen özellikleri

Samsung Telefonlarda En İyi S Pen Özellikleri

En İyi S Pen Özellikleri, akıllı telefonların çoğu ekran kalemi lüksüyle gelmiyor. Telefonunuzda bir tane varsa her fırsatta bundan yararlanmalısınız! S Pen’inizi çıkartın ve pratik yapmaya başlayın. Eğer bir Note serisine sahipseniz işte kesinlikle bilmeniz gereken S Pen ipuçları

Fotoğraf ve Video Kaydı Başlatma

Selfie çekerken telefonunuzu garip bir şekilde tutmaktan sıkıldınız mı? S Pen‘iniz ile özçekimler, normal fotoğraflar ve videolar kaydetmeye başlayabilirsiniz. S Pen’inizi çıkarın ve kalem düğmesini basılı tutun. Birkaç saniye sonra kameranız açılacaktır. Fotoğraf çekmeye hazır olduğunuzda, sadece S Pen’in düğmesine tekrar basın.

S Pen İle Telefon Kilidi Açma

S Pen‘inizle bir sunum yaptığınızı ve telefonunuzun kilidini uzaktan açmanız gerektiğini varsayalım.Basitçe S Pen’in düğmesini tıkladığınızda telefonunuz uzaktan açılır. Bu özelliği etkinleştirmek için, Ayarlar> Gelişmiş Özellikler> S Pen ve ardından S Pen ile telefonun kilidini uzaktan açma ayarlarına erişin.

İlginizi Çekebilir: iPhone Şarjdayken Ekran Titremesi

Ekranı Açmadan S Pen İle Not Alma

Hızlı bir karalama yapmak için her seferinde Samsung Notes uygulamasını açmanız gerekmez. S Pen‘inizi çıkartın ve telefonunuzun kilidini açmadan not alın. Yazmaya başladığınızda ekran aldığınız notu göstermeye başlar.

Canlı Mesaj Gönderme

Bir sürenin ardından herkes gibi düz metin mesajlar göndermekten sıkılabilirsiniz. Arkadaşlarınıza biraz daha eğlenceli bir şeyler göstermek için, canlı mesajlar göndermenize yarayan S Pen‘inizi çıkarın. Canlı Mesaj / Live Message özelliği ile renkli mesajlar gönderebilirsiniz.

Telefonda Resim Yapma

Boyama kitapları rahatlamak için popüler bir yoldur ancak S Pen varsa bunun için ödeme yapmanız gerekmez. Color Command (Temassız Komutu) menünüze Coloring / Boyama uygulamasını yükleyin ve S Pen renklendirmek için çeşitli resimler arasından seçim yapın. Fırça tipini seçin, renk setlerinizi ayarlayın ve bir sanat eseri yaratmaya başlayın.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; en iyi s PEN uygulamaları , s PEN özellikleri , s PEN özelliği nedir.