Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. En İyi Selfie Çeken Telefonlar

En İyi Selfie Çeken Telefonlar

En İyi Selfie Çeken Telefonlar

En İyi Selfie Çeken Telefonlar; Selfie’ler hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Hatta insanlar yürürken etrafa bakmak daima Selfie’ler yapmak nasıl görebilirsiniz. Bu yüzden bir telefon alırken ön kameranın kalitesine dikkat ediyoruz. Bu yazıda Selfie’ler almak isteyenler için en iyi ön kamera ile akıllı telefonlar listeliyoruz. İşte en iyi Selfie telefonları.

En İyi Selfie Çeken Telefonlar; Son zamanlarda satışa sunulmakta olan amiral gemisi modelleri, kamera tarafından çok beğeniliyor. Bu alanda, Huawei, Samsung ve Apple, biz isimleri önemli şeyler yapmak söyleyebiliriz. Öyle ki, üst segmente hitap eden modeller profesyonel kameralarla rekabet ediyor.

iPhone XS Max

Apple amiral gemisi, iPhone Xs, Max, en iyi ön kamera cep telefonlarından birisidir. Kamera 3D sensör gibi teknolojilerle donatılmış olmasına karşın, arkada iki kamera ve bir ön kamera var. Bu şekilde, portre modunda kaydedilen Selfie’ler arka planı bulanıklaştırabilir.

Samsung Galaxy S10 Plus

Samsung Galaxy S10 ailesinin en büyük üyesi ile en iyi Selfie telefonlarının listesini başlatabiliriz. Galaxy S10 Plus, Samsung’un en iyi akıllı telefon modellerinden birisidir ve kamera işlevlerinin beraberinde donanım ve tasarım özelliklerine sahiptir. Galaxy S10 Plus, akıllı telefon pazarındaki en iyi ön kameralardan birisidir ve hem donanım hem de yazılım desteğiyle güzel Selfie’ler üretebilir. Galaxy s10’un ön kamerasına bakarsak, çift kamera kurulumunu görürüz. Bu iki kamera sayesinde, ön kamera ile çekilen portreler çok daha iyi bir derinlik algısı sağlar. Bu işlev yazılım tarafından da desteklenmektedir.

En Iyi Selfie Ceken Telefonlar

Samsung Galaxy A70

Samsung A serisi Akıllı Telefon Galaxy A70’in en iddialı modeli, nitelikli selfie fotoğrafları alabilirsiniz. Bu ön kamera da yazılım fonksiyonları tarafından desteklenmektedir. Bu özelliklerle, yüz güzelleştirme gibi özellikleri problemsiz bir biçimde kullanabilirsiniz.
Ön kameranın arkasında ve kameranın arkasında Galaxy A70’in arkasında 3 kamera görüyoruz. Bu 3 kamera ile ultra geniş açılı veya bulanık görüntüler elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Youtube Arka Planda Çalıştırma

General Mobile GM 9 Pro

General Mobile tarafından yakın zamanda duyurulan bir akıllı telefon olan GM 9 Pro da listemizde. Özellikle arkadaki çift kamera ile çok iyi görüntüler çekebilirsiniz ve ön kamera da çok başarılı.Uygun bir fiyata başarılı görüntüler yapan bir telefon arıyorsanız, GM 9 Pro sizin için doğru model olabilir. Ön kamera, net resimler veya renk olsun, Selfies almak isteyenleri tatmin edecektir.

Huawei P Smart 2019

Huawei en ideal fiyatlı cep telefonlarından biri olan Huawei P Smart 2019, kamera fonksiyonları ile de ayırt edilir. Telefonun arkasında bir çift kamera Kurulumu var. Bu kameralardan biri resimlerin ana gereksinimlerini karşılarken, diğeri bir derinlik sensörü görevi görür. Telefonun önündeki kamera da fiyat için çok iyi. 8 mega piksel ön kamera, yüz güzelleştirme ve arka plan efektleri gibi çeşitli yazılım işlevleri sunar.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; en iyi selfie çeken telefonlar 2021 , en iyi selfie çeken telefonlar 2020 , en iyi selfie çeken telefonlar 2019 , en iyi selfie çeken telefon.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.