Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. En Son Çıkan iPhone Modeli

En Son Çıkan iPhone Modeli

En Son Çıkan Iphone Modeli

En Son Çıkan iPhone Modeli; Geçen yıl Eylül ayında tanıtılan iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR üçlüsünden sonra, tüm gözler 2019 iPhone modellerine döndü. Bugünün gelişimine göre, 2019 iPhone modelleriyle bir dizi önemli ayrıntı paylaşıldı. İşte bu sene piyasaya sürülecek yeni iPhone modelleri!

En Son Çıkan iPhone Modeli; Teknoloji devi Apple geleneği bozmadı. Eylül ayında Apple her sene yeni modeli tanıttı, bu sene tüm dünyada iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerini tanıttı. iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max’ın özellikleri ve fiyatı belli oldu. Apple’ın yeni modelleri 699 $, 999 $ ve 1099 $ arasında satışa sunulacak. Türkiye’deki telefonların satış fiyatları henüz bilinmiyor.

2019 iPhone Modelleri Detaylandırıldı

Son zamanlarda enteresan konsept tasarımı ile sıkça gündeme getirilen 2019 iPhone modelleri, aktarılan raporlarda daha detaylı olarak detaylandırıldı. Daha önce olduğu gibi, bu sene Eylül ayında Apple’ın yeni amiral gemisinin üç farklı modeliyle karşılaşacağız, iPhone XI, iPhone XI Max ve iPhone XR 2019’un adlandırıldığı düşünülüyor.

Wall Street Journal tarafından son paylaşılan raporlara göre, yeni iPhone XI‘in 5.8 inç boyutundaki OLED ekranın üzerine kurulacak. Bunun dışında, 2018 model XR’den farklı olarak, XR 2019 altıncı1 inçlik OLED ekranın üzerine inşatı yapılacak. Ayrıca XR 2019’un, önceki nesil XR modelinden kamera açısından da farklı olan çift arka kamera kurulumuna ev sahipliği yapması bekleniyor.

Apple Arcade

Apple, aylar önce açıkladığı Arcade’nin ayrıntılarını paylaştı. Apple Arcade, 19 Eylül’de 150 ülkede ayda 4,99 dolardan açılacak.

Peki, 2019 iPhone Modellerinin Tasarımı Nasıl Olacak

Tüm bunları geride bırakıp tasarıma gelelim. Bildiğiniz gibi, Ice Universe gibi katı kaynaklardan aktarılan bilgilere göre, çok fazla dikkat ve tepki alan iPhone XI tasarımı ortaya çıkarıldı. Apple’a yakın kaynaklar tarafından elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanan bu tasarımda, kare konumlu bir üçlü kameranın kurulumu Mate 20 modellerine aşinayız.

iPhone XI’nin konsept videosunu hemen aşağıda izleyebilirsiniz. Tasarımın değişeceği söylense de, yeni iPhone modelinin üç arka kamera ile geleceği kesin. Tasarım, iPhone 7 ailesi ile görmüş olduğumuz Jet Black kullanıyor ve asimetrik olarak konumlandırılmış lensler ve sol üst köşede bir LED flaş içeriyor.

İlginizi Çekebilir: Telefonu Hızlı Şarj Etme

En Son Çıkan Iphone Modeli

Apple Tv Plus

Apple, Netflix’e rakip olarak 1 Kasım’da 100’den fazla ülkede Apple TV Plus’ı piyasaya sürecek. Apple TV Plus’ın ayda 4.99 olacağı açıklandı. Apple ürün alanları 1 yıl Apple TV + ücretsiz.

iPhone 11 Tasarımı

Apple, iPhone 11’de iPhone X ile standart hale getirdiğiniz çentikli ekranı kullanmaya devam ediyor. Ancak bu sefer çentik önceki iPhone modellerinden çok daha az yer kaplıyor. Apple tarafından yapılan son geliştirmeler sayesinde FaceID ve 3D tarama gibi özelliklerden yararlanan TrueDepth sensörleri, iPhone 11’de daha küçük bir alana sıkıştırıldı.

Çentik ne kadar küçükse, ekran ne kadar büyük olursa, gövdenin boyutu o kadar büyük olur. iPhone 11’in ekran gövde oranı önceki modele göre daha yüksek. Buna ilave olarak, şirket çentik bölgesi hariç ekranın her tarafında aynı çerçeve kalınlığı standardını koruyor. Tasarımdaki bir diğer önemli değişiklik arka kamera modülü idi.

Çıkıntılı kamera modülünden vazgeçmeyen Apple, bu sefer tüm sensörleri yuvarlak köşeli bir kare içerisine oturttu. Bu çerçevede, özellikle iPhone 11 için 2 arka kamera sensörü var. Bir anda kameraların kapsamlı özellikleri hakkında daha spesifik olacağız.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; en son çıkan iphone telefon modeli , iphone en son çıkan modeli hangisi , iphone en son çıkan modeli fiyatları , iphone watch en son çıkan modeli , iphone en son çıkan modeli nedir , en son iphone modeli , en son çıkan iphone modelleri ,
en yeni iphone modeli , son çıkan iphone modeli , iphone en son çıkan model fiyatları , en son model iphone fiyatları , iphone en son çıkan modeli , iphone en son çıkan modeli hangisi.