Galaxy S3 Ekran Açılmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Galaxy S3 Ekran Açılmıyor

Galaxy S3 Ekran Açılmıyor; Akıllı telefonların kullanışlı iletişim cihazları olduğunu söylemek senenin ifadesi olacaktır. Bunun sebebi, kullanıcıların yalnızca telefon görüşmeleri yapmalarına, kısa mesaj ve e-posta göndermelerine değil, hemde sosyal ağ ağlarını güncellemelerine de izin vermeleridir. Samsung Galaxy S3 aniden nedensiz açmayı reddettiğinde, sonuç çok rahatsızlık verici olduğu olabilir.

Galaxy S3 Ekran Açılmıyor; Cihazınız açılmayı reddederse, özellikle son yedeklemeniz yoksa verilerinizi nasıl kurtarabileceğiniz konusunda derhal endişelenebilirsiniz. Bu yazıda, cihazı açamasanız bile, verilerinizi Samsung Galaxy S3’ünüzde nasıl alabileceğinize bakacaksınız.

Galaxy S3 Açılmıyor Nedenleri

Samsung Galaxy S3’ü “algılamaya” başlamadan önce, cihazınızın açmayı reddetmesinin bazı nedenlerini anlamak önemlidir.

En yaygın olanlardan birçoğu vardır:

  • Cihazınızdaki pil ölmüş olabilir, böylelikle panik yapmadan önce bir şarj cihazını bağlayabilir ve elektriğin açılıp açılmayacağını görebilirsiniz.
  • Bazen kullanıcılar bu sorunu tam şarjlı bir cihazda bildirirler. Bu durumda, pilin kendisi arızalı olabilir. Kontrol etmek için, yalnızca pili değiştirin. Yeni bir tane satın alabilir veya
  • bir arkadaşınızdan ödünç alabilirsiniz.
  • Güç anahtarı da bir sorun olabilir. Bu yüzden bunu ekarte etmek için uzman bir çek var.

İlginizi Çekebilir: iPhone 6 Anakart Arızası Nasıl Anlaşılır

Sorun: Ekran Açılmıyor

Galaxy S3 kullanıcılarının bir kısmı, telefonun ekranının açılmadığını, kapasitif tuşlara bastıklarında bu tuşların ışıklarının yandığını fakat ekranda herhangi bir hareket olmadığını belirtmişler. Bu tür bir sorunun birçok nedeni olabileceği gibi, doğal olarak denenebilecek birçok çözüm yöntemi de vardır.

Çözüm: Denemeniz gerekli olan ilk yöntem telefonu kapatıp açmaktır. Güç düğmesine en az 7 saniye basın ve hissettiğinizde titreşimi serbest bırakın. Bu işlemden sonra telefonunuz kapatıldı. Telefonu aç ve bekle. Sorun çözülmüş olabilir.

Yukarıdaki yöntem işe yaramazsa, pili telefondan çıkarın, 10 saniye bekleyin ve pili yerine koyun ve telefonu açın. Bazı kullanıcılar, Ayarlar menüsünün altındaki Kilit ekranı alt menüsündeki ek bilgi özelliğinin devre dışı bırakılmasının bu sorunu çözdüğünü bildirmiştir. Ayrıca bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Başka bir kullanıcı grubu, sağlık ve / veya akıllı uzaktan kumandanın kapatılmasının sorunu çözdüğünü iddia etti

Galaxy S3 Ekran Açılmıyor
Galaxy S3 Ekran Açılmıyor

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung galaxy s3 ekran açılmıyor , samsung s3 ekran gelmiyor , samsung s3 ekran çalışmıyor , samsung s3 mini ekran açılmıyor , galaxy s3 mini ekran kilidi açılmıyor , samsung s3 ekran açılmıyor , samsung galaxy s3 ekran donma sorunu , s3 ekran açılmıyor , samsung s3 ekran görüntüsü gelmiyor , samsung s3 ekrana görüntü gelmiyor , samsung galaxy s3 ekrana görüntü gelmiyor , samsung s3 ekran kararma sorunu , samsung galaxy s3 mini ekran kilidi açılmıyor , samsung galaxy s3 mini ekran açılmıyor , samsung galaxy s3 ekran rengi sorunu , galaxy s3 ekran

Samsung üzerindeki Verilerin Kurtarma

Pil tamamen şarj edilirse, yalnızca iyi çalışır ve güç düğmesi kırılmaz, bu sorunu çözmek için diğer önlemlere başvurmanız gerekir. Biz bu yazı daha sonra Olası çözümler tartışacağız ama biz ilk cihazınızda verileri kurtarmak için gerekli olduğunu işaret etmek önemlidir hissetti. Bu şekilde Galaxy S3 düzeltildikten sonra, sadece kaldığınız yerden alabilirsiniz. Hatta güç olmayacak zaman cihazdan veri almak için nasıl merak ediyor olabilirsiniz.