S5 Cam Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

Galaxy S5 Cam Değişimi

Samsung Galaxy S5 Cam Değişimi aracılığı ile çizilen, kırılan ya da donma gibi benzeri sorunlar yaşayan ekranın yeniden ilk günkü orjinal haline geri dönmesini sağlamaya başlayacaksınız. Hızlı ekran değişimleri yapıldığından dolayı da S3 kullanıcıları artık haftalarca beklemek zorunda kalmayacaktır.


Galaxy S5 Cam Değişimi Nasıl Yapılır 

Teknoloji piyasası içerisinde birden farklı marka ve modeller bulunuyor. Bunlardan biri olan S5 ile ilgili ekran sorunları kullanıcılar tarafından şikâyet sebebi olabiliyor. Galaxy S5 Cam Değişimi yapılarak arıza kaynağı olan ekranlar yenilenerek daha uzun vadede sorunsuz bir şekilde kullanılması sağlanıyor. Son teknoloji ürünlerin yapısına göz atıldığında ise birden farklı sorunları da ister istemez ortaya çıkarabiliyor.

Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5

Bu şikâyetlerden bir an önce kurtulabilmek de doğal olarak artık sizlerin elinde olmaya başlayacak. İstediğiniz an Samsung Galaxy S5 Modelinin ekranının değişmesini sağlayacaksınız. Her konuda tasarruf yapmanıza olanak sağlayacak olan kurumsal odaklı servisimiz aracılığı ile artık cep telefonlarınızı uzun yıllar kullanabilmenin de mutluluğunu yaşamaya başlayacaksınız.

Samsung Galaxy S5 Cam Değişimi ile artık sizlerde cihazlarınızın ekranlarında ki aksaklıkların bir an önce uygun fiyata giderilmesi ve daha yeni ekran özelliğine

Servisimizde full değişim hizmetleri verildiğinden dolayı kullanıcılar neyden rahatsızsa tüm rahatsızlıkları giderilmeye çalışılıyor.

Üstelik S5 Cam Değişimi hizmetlerinden yararlanabilmeniz adına ise tek yapmanız gereken ise hızlı bir şekilde iletişime geçerek isteklerinizi tarafımıza iletmeniz olacaktır.

Üstelik ülkemizin hangi bölgesinde olursanız olun güvenli ve hızlı kargo yöntemiyle de tamiri ve değişimi yapılmasını istediğiniz ürünleri gönderebileceksiniz. Bundan sonra kullanmış olduğu akıllı cep telefonlarınız heba olmadan yeniden yenileyerek uzun yıllar kullanabilmenin de sevincini yaşamaya başlayacaksınız.

iPhone ekran cam değişimi için bizi ziyaret ettiyseniz, ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone X Ekran Değişimi2.250,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi500,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi400,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi350,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi250,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi200,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi120,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi150,00 ₺

Cep Hastanesi tanıtım videosu 

Cep Hastanesi’nin Galaxy S5 Cam Değişimi için servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalını ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Samsung S5 Cam Değişimi Avantajları 

Ekranlar tamamen orjinal olacağının altını da çizmek isteriz. Üstelik teknik servis departmanında çalışan uzman kişilerinde ekran değişimi yaparken tamamen titizlikle çalışmalarını gerçekleştirdiğini belirtmek isteriz.

Telefonların ekranların da hızlı bozulma durumları diğer arızalara oranla daha fazla yaşanılan bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Hele ki bir de S5 kullanıcısıysanız sizin için güvenilir bir iş ortaya koyan teknik servisi bulmak daha da zor olacaktır.

Samsung Galaxy S5 Cam Değişimi ve daha fazla cep hastanesi servis desteğinden yararlanmak adına hemen sizlerde tüm hizmetlerden gönül rahatlığı ile yararlanmanın sevincini de yaşamaya başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda son teknoloji akıllı telefonlarınızın ekranı hızlı bir şekilde değiştirilirken de tonlarca para harcama gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Kullanılan parçaların hemen hepsi orijinal olduğundan dolayı hizmetlerden yararlanırken içinizi de en iyi şekilde ferah tutun.

Galaxy S5 Ekran Değişimi
Galaxy S5 Ekran Değişimi

 

Yada bize ulaşın kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

 

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
Galaxy S5 Cam Değişimi
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir