S5 Cam Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Samsung / 1 Yorum / 387 Görüntülenme

Galaxy S5 Cam Değişimi

Samsung Galaxy S5 Cam Değişimi aracılığı ile çizilen, kırılan ya da donma gibi benzeri sorunlar yaşayan ekranın yeniden ilk günkü orjinal haline geri dönmesini sağlamaya başlayacaksınız. Hızlı ekran değişimleri yapıldığından dolayı da S3 kullanıcıları artık haftalarca beklemek zorunda kalmayacaktır.

Galaxy S5 Cam Değişimi Nasıl Yapılır 

Teknoloji piyasası içerisinde birden farklı marka ve modeller bulunuyor. Bunlardan biri olan S5 ile ilgili ekran sorunları kullanıcılar tarafından şikâyet sebebi olabiliyor. Galaxy S5 Cam Değişimi yapılarak arıza kaynağı olan ekranlar yenilenerek daha uzun vadede sorunsuz bir şekilde kullanılması sağlanıyor. Son teknoloji ürünlerin yapısına göz atıldığında ise birden farklı sorunları da ister istemez ortaya çıkarabiliyor.

Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5

Bu şikâyetlerden bir an önce kurtulabilmek de doğal olarak artık sizlerin elinde olmaya başlayacak. İstediğiniz an Samsung Galaxy S5 Modelinin ekranının değişmesini sağlayacaksınız. Her konuda tasarruf yapmanıza olanak sağlayacak olan kurumsal odaklı servisimiz aracılığı ile artık cep telefonlarınızı uzun yıllar kullanabilmenin de mutluluğunu yaşamaya başlayacaksınız.

Samsung Galaxy S5 Cam Değişimi ile artık sizlerde cihazlarınızın ekranlarında ki aksaklıkların bir an önce uygun fiyata giderilmesi ve daha yeni ekran özelliğine

Servisimizde full değişim hizmetleri verildiğinden dolayı kullanıcılar neyden rahatsızsa tüm rahatsızlıkları giderilmeye çalışılıyor.

Üstelik S5 Cam Değişimi hizmetlerinden yararlanabilmeniz adına ise tek yapmanız gereken ise hızlı bir şekilde iletişime geçerek isteklerinizi tarafımıza iletmeniz olacaktır.

Üstelik ülkemizin hangi bölgesinde olursanız olun güvenli ve hızlı kargo yöntemiyle de tamiri ve değişimi yapılmasını istediğiniz ürünleri gönderebileceksiniz. Bundan sonra kullanmış olduğu akıllı cep telefonlarınız heba olmadan yeniden yenileyerek uzun yıllar kullanabilmenin de sevincini yaşamaya başlayacaksınız.

iPhone ekran cam değişimi için bizi ziyaret ettiyseniz, ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone ModellerFiyatlar
iPhone XS Max Ekran Değişimi2.950,00 ₺
iPhone XS Ekran Değişimi2.850,00 ₺
iPhone XR Ekran Değişimi Fiyatı2.900,00 ₺
iPhone X Ekran Değişimi2.099,00 ₺
iPhone 8 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı349,00 ₺
iPhone 8 Ekran Cam Değişimi Fiyatı299,00 ₺
iPhone 7 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı249,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı229,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 7 Ekran Cam Değişimi Fiyatı230,00 ₺
iPhone 6s Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı199,00 ₺
iPhone 6s Ekran Cam Değişimi Fiyatı180,00 ₺
iPhone 6 Plus Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 6 Ekran Cam Değişimi Fiyatı150,00 ₺
iPhone 5s Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 5 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺
iPhone 4 Ekran Cam Değişimi Fiyatı120,00 ₺

Samsung S5 Cam Değişimi Avantajları 

Ekranlar tamamen orjinal olacağının altını da çizmek isteriz. Üstelik teknik servis departmanında çalışan uzman kişilerinde ekran değişimi yaparken tamamen titizlikle çalışmalarını gerçekleştirdiğini belirtmek isteriz.

Telefonların ekranların da hızlı bozulma durumları diğer arızalara oranla daha fazla yaşanılan bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Hele ki bir de S5 kullanıcısıysanız sizin için güvenilir bir iş ortaya koyan teknik servisi bulmak daha da zor olacaktır.

Samsung Galaxy S5 Cam Değişimi ve daha fazla cep hastanesi servis desteğinden yararlanmak adına hemen sizlerde tüm hizmetlerden gönül rahatlığı ile yararlanmanın sevincini de yaşamaya başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda son teknoloji akıllı telefonlarınızın ekranı hızlı bir şekilde değiştirilirken de tonlarca para harcama gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Kullanılan parçaların hemen hepsi orijinal olduğundan dolayı hizmetlerden yararlanırken içinizi de en iyi şekilde ferah tutun.

Galaxy S5 Ekran Değişimi
Galaxy S5 Ekran Değişimi

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

0216 596 0532  0850 840 0532  0532 245 0532

Çamçeşme Mh, Selamet Cd, No:24, 34899 Pendik/Istanbul ( Yol tarifi için Tıklayınız. )

 


Galaxy S5 Cam Değişimi
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir