S5 Cam Değişimi
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum

Galaxy S5 Cam Değişimi

Samsung Galaxy S5 Cam Değişimi aracılığı ile çizilen, kırılan ya da donma gibi benzeri sorunlar yaşayan ekranın yeniden ilk günkü orijinal haline geri dönmesini sağlamaya başlayacaksınız. Hızlı ekran değişimleri yapıldığından dolayı da S3 kullanıcıları artık haftalarca beklemek zorunda kalmayacaktır.


Galaxy S5 Cam Değişimi Nasıl Yapılır 

Teknoloji piyasası içerisinde birden farklı marka ve modeller bulunuyor. Bunlardan biri olan S5 ile ilgili ekran sorunları kullanıcılar tarafından şikâyet sebebi olabiliyor. Galaxy S5 Cam Değişimi yapılarak arıza kaynağı olan ekranlar yenilenerek daha uzun vadede sorunsuz bir şekilde kullanılması sağlanıyor. Son teknoloji ürünlerin yapısına göz atıldığında ise birden farklı sorunları da ister istemez ortaya çıkarabiliyor.

Samsung Galaxy S5
Samsung Galaxy S5

Bu şikâyetlerden bir an önce kurtulabilmek de doğal olarak artık sizlerin elinde olmaya başlayacak. İstediğiniz an Samsung Galaxy S5 Modelinin ekranının değişmesini sağlayacaksınız. Her konuda tasarruf yapmanıza olanak sağlayacak olan kurumsal odaklı servisimiz aracılığı ile artık cep telefonlarınızı uzun yıllar kullanabilmenin de mutluluğunu yaşamaya başlayacaksınız.

Samsung Galaxy S5 Cam Değişimi ile artık sizlerde cihazlarınızın ekranlarında ki aksaklıkların bir an önceuygun fiyata giderilmesi ve daha yeni ekran özelliğine

Servisimiz de full değişim hizmetleri verildiğinden dolayı kullanıcılar neyden rahatsızsa tüm rahatsızlıkları giderilmeye çalışıyor.

Üstelik S5 Cam Değişimi hizmetlerinden yararlanabilmeniz adına ise tek yapmanız gereken ise hızlı bir şekilde iletişime geçerek isteklerinizi tarafımıza iletmeniz olacaktır.

Üstelik ülkemizin hangi bölgesinde olursanız olun güvenli ve hızlı kargo yöntemiyle de tamiri ve değişimi yapılmasını istediğiniz ürünleri gönderebileceksiniz. Bundan sonra kullanmış olduğu akıllı cep telefonlarınız heba olmadan yeniden yenileterek uzun yıllar kullanabilmenin de sevincini yaşamaya başlayacaksınız.


Samsung S5 Cam Değişimi Avantajları 

Ekranlar tamamen orijinal olacağının altını da çizmek isteriz. Üstelik teknik servis departmanında çalışan uzman kişilerinde ekran değişimi yaparken tamamen titizlikle çalışmalarını gerçekleştirdiğini belirtmek isteriz.

Galaxy S5 Ekran Değişimi
Galaxy S5 Ekran Değişimi

Telefonların ekranların da hızlı bozulma durumları diğer arızalara oranla daha fazla yaşanılan bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Hele ki bir de S5 kullanıcıysanız sizin için güvenilir bir iş ortaya koyan teknik servisi bulmak daha da zor olacaktır.

Samsung Galaxy S5 Cam Değişimi ve daha fazla cephastanesi servis desteğinden yararlanmak adına hemen sizlerde tüm hizmetlerden gönül rahatlığı ile yararlanmanın sevincini de yaşamaya başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda son teknoloji akıllı telefonlarınızın ekranı hızlı bir şekilde değiştirilirken de tonlarca para harcama gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Kullanılan parçaların hemen hepsi orijinal olduğundan dolayı hizmetlerden yararlanırken içinizi de en iyi şekilde ferah tutun.

Yada bize ulaşın kısmından bize ulaşabilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir