Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Garantili Cep Telefonu Tamiri

Garantili Cep Telefonu Tamiri

Garantili Cep Telefonu Tamiri

Garantili Cep Telefonu Tamiri; Akıllı telefon garantileri, pek çok marka için olduğu gibi, belli sınırlar altında sunulmaktadır. Kullanıcı hatasından kaynaklanan hasarlar genelde garanti kapsamında değildir. Öyleyse garantili telefon onarımı hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir?

Garantili Cep Telefonu Tamiri; Şirketimiz, marka modeli göz önüne alınmadan arızalı olan cep telefonları, Asus, Casper, Huawei, Htc, LG, Lenovo, Sony, iPhone ve Samsung cep telefonlarının onarımında uzmanlaşmıştır (anakart, şarj girişi soketi, mikrofon, ses kapalı, kamera, wifi vb) ve 3 ay içerisinde ekran değiştirme işlemi en iyi fiyat avantajı ile garanti ve onarım.

Garantili Cep Tamiri Yapan Yer

Apple, Samsung veya Huawei gibi büyük telefon üreticilerinin garanti politikası, çoğu zaman üretim arızasından kaynaklanan problemleri kapsar. Ekranın değiştirilmesi veya cam değişimi gibi işlemler, cihaz üretim başlangıcından itibaren sorun çıkarmazsa kullanıcı tarafından karşılanır.

Garantili telefon onarımı sorunu da pek farklı değil. Cep Hastanesi, cam veya cam değiştirme işlemlerini 1 saatten daha kısa zamanda tamamlar. Müşteri, kargo ile gönderilen ürünlerin nakliyesi için ücret talep etmez. Ancak hangi koşullar altında ekranlar ve cam gibi kırılgan bileşenlerin zarar göreceği açık değildir.

Ekran Değişimi

cep telefonlarının her modelinin ekran değiştirme işlemini orjinal ve garantili olarak kırılmış veya sıvı temasıyla değiştiriyoruz. Cep Hastanesi ailesi olarak tüm cep telefonlarının ekran değişikliklerini% 100 orijinal ekran ile ve hiçbir bilgiyi silmeden değiştiriyoruz.

Ekran değiştirme işlemi için 3 aylık parça garantisi veriyoruz. Telefonunuza yapmış olduğumuz tüm işlemler garantimiz dahilindedir ve olumsuzluk durumunda sizi memnun etmek için sorunu çözeriz. Sorularınız için lütfen 0216 596 0532 servis destek hattımızla iletişime geçin. Cep telefonu ekran değişim fiyatları için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

İlginizi Çekebilir: Samsung Garanti Sorgulama

Garantili Cep Telefonu Tamiri

Neden Sizi Tercih Etmeliyim

Aslında soru bu. 13 senelik tecrübeye ve profesyonel bir personel yapısına sahip kurumsal bir şirketiz. Sadece son kullanıcılara değil, şirketlere de hizmet sunuyoruz. Şirketimizde kullanılan ürünler% 100 orjinal ürünlerdir. Her müşteriyi çok iyi tanıyoruz çünkü tüm işlemler kayıt altına alınıyor. Uygun fiyatlara, nitelikli işçiliğe, tecrübeli bir kadroya ve kurumsal bir yapıya sahip olduğumuzdan emin olacağınıza inanıyoruz.

Cep Hastanesi

Cep Hastanesi İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunan teknik servisinde cep telefonu tamir, ekran değiştirme, bakım, tamir, yedek parça ve aksesuar hizmetleri bir arada sunmaktadır. LG, iPHONE, SAMSUNG, SONY, ASUS, TURKCELL, ALCATEL, NOKIA, HUAWEI, CASPER, HTC teknisyenlerinin 13 senelik tecrübe ve uzmanlığı ile, ücretsiz arıza tespit hizmetimizden sonra onay verirseniz, hasarlı cihazlarınız tamir edilir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;cep telefonu teknik servisi , garantili telefon tamiri , garantili samsung telefon tamiri.

Sıkça Sorulan Sorular

Cep Hastanesi garanti harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Bizi diğer servislerden ayıran, İstanbul içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, İstanbul dışı ise tek taraflı ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.