Garantili Telefon Tamircisi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 1 Yorum / 1558 Görüntülenme

Garantili Telefon Tamircisi

Garantili Telefon Tamircisi Birçok marka olduğu gibi, akıllı telefon garantileri belirli sınırlar içinde sunulmaktadır. Kullanıcı hatasının neden olduğu hasar genellikle garanti kapsamında değildir. Garantili telefon onarımı ne olacak?

Apple, Samsung veya Huawei gibi büyük telefon üreticilerinin garanti politikası genellikle imalat kusurlarının neden olduğu sorunları kapsar. Cihaz üretimden sorunlu değilse, ekran değiştirme veya cam değiştirme gibi işlemler kullanıcı tarafından kaplıdır.

Garantili Cep Tamiri Yapan Yer

Apple, Samsung veya Huawei gibi büyük telefon üreticilerinin garanti politikası genellikle üretim hatalarından kaynaklanan sorunları kapsar. cihaz üretimden sorunlu değilse, ekran değiştirme veya cam değiştirme gibi işlemler kullanıcı tarafından karşılanmaktadır.

Garantili telefon tamir  farklı değil. Cep Hastanesi, ekranı veya cam değiştirmeyi 1 saatten daha kısa sürede tamamlar. Kargo ile gönderilen ürünler için müşteriden ulaşım ücreti talep etmez. Bununla birlikte, ekranlar ve cam gibi kırılgan bileşenlerin hangi koşullarda hasar göreceği açık değildir.

Bazen 1 metreden düşüp kırılmazken bazen 20 santimetreden paramparça olabilir. O nedenle Cep Hastanesi ve diğer servisler bu parçalara garanti sunmazlar. Ancak değişim işlemi yapıldıktan hemen sonra bir problem yaşarsanız ücretsiz tamir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Garantili Telefon Tamiri

Garantili telefon onarımı farklı değildir. Cep Hastanesi , ekranı veya cam değiştirmeyi 1 saatten daha kısa sürede tamamlar. Kargo ile gönderilen ürünler için müşteriden ulaşım ücretini talep etmez. Bununla birlikte, ekranlar ve cam gibi kırılgan bileşenlerin hangi koşullarda hasar göreceği belli değildir.

Bazen düşmez 1 metre ve paramparça 20 santimetre. Bu nedenle, Cep Hastanesi ve diğer hizmetler bu parçaları garanti etmez. Ancak, değişimden hemen sonra bir sorunla karşılaşırsanız, ücretsiz onarım servisimizden yararlanabilirsiniz.

Telefon Tamirleri Kaç Ay Garantili

Telefon, garanti süresi, iade koşulları, ürün değiştirme koşulları, maksimum onarım süresi, arızalı ürünler gibi birçok sorunun cevabını bulabileceğiniz en kapsamlı rehbere Hoş Geldiniz. Hevesle bir cep telefonu alıyoruz, size bir avuç para veriyoruz.

Samsung Galaxy M20 İlk Görüntüleri Sızdırıldı

Kullanmaya başlıyoruz ve birkaç gün içinde sorunlar ortaya çıkmaya başlıyor. Ne yapmamız lazım? Cep hastanesinde tüm yapılan ekran ve cam değişimlerinde imzalı ve damgalı bir şekilde 6 ay garanti kâğıdı verilmektedir.

Telefon Ekran Değişimi

Cep Hastanesi’nde, akıllı telefonunuzda yaşadığınız tüm sorunlar uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz tarafından çözülür. Tüm parçaların değiştirilmesinden sonra, telefonunuz 6 ay cep hastanesi  onaylı parça değiştirme garanti kartı ile size teslim edilecektir.

İşte akıllı telefonunuzla yaşadığınız ve teknisyenlerimiz tarafından çözdüğünüz sorunlardan bazıları. Çözüm süreci teknik servisimizde yaklaşık 45 dakika ve 2 taraflı ücretsiz gönderim kullanıldığında 3 (üç) iş günüdür. Bilgileriniz asla silinmeyecek.

  1. Telefonunuzun ekranı kırıldı ise ekran değişimi,
  2. Kasa ezildi, büküldü, eğildi, eskidi ise kasa değişimi,
  3. Şarj almıyor (olmuyor), şarj girişinde temassızlık var ise şarj soketi değişimi,
  4. Kamera kötü çekim yapıyorsa ön – arka kamera değişimi,
  5. Arka kapak kırıldı çatladı, renk solması yaşandı ise arka kapak değişimi,
  6. Telefon açma kapama tuşu çalışmıyor (basmıyor) ise açma kapama tuş değişimi,
  7. Kulaklıktan ses gelmiyorsa ya da kulaklık takılı modda kaldıysa kulaklık soketi değişimi,
  8. Hoparlörden cızırtılı bir şekilde ses geliyorsa hoparlör değişimi,
 1. Ses açma kapama tuşu çalışmıyor yani basıldığında tepki vermiyorsa ses tuşu değişimi,
 2. Batarya çabuk bitiyor ya da batarya şişmesi sorunu ile karşılaşıldı ise batarya değişimi,
 3. Ses açma kapama tuşu çalışmıyor yani basıldığında tepki vermiyorsa ses tuşu değişimi,
 4. Telefonla konuşurken karşı tarafa ses gitmiyorsa mikrofon soketi değişimi,
 5. Telefonla konuşurken karşı taraftan ses gelmiyorsa iç kulaklık değişimi,

Kısaca özetlemek gerekir ise teknik servisimizde stoğu bulunan ya da açılabilen bütün parçaların değişimi yapılarak yaşamış olduğunuz sorunlar çözüme kavuşturulur. Garantili Telefon Tamircisi

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir