Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Garantili Telefon Tamircisi

Garantili Telefon Tamircisi

Garantili Telefon Tamircisi

Garantili Telefon Tamircisi Birçok marka olduğu gibi, akıllı telefon garantileri belirli sınırlar içinde sunulmaktadır. Kullanıcı hatasının neden olduğu hasar genellikle garanti kapsamında değildir. Garantili telefon onarımı ne olacak?

Apple, Samsung veya Huawei gibi büyük telefon üreticilerinin garanti politikası genellikle imalat kusurlarının neden olduğu sorunları kapsar. Cihaz üretimden sorunlu değilse, ekran değiştirme veya cam değiştirme gibi işlemler kullanıcı tarafından kaplıdır.

İlginizi Çekebilir: Bilgisayardan instagram Fotoğraf Yükleme

Garantili Cep Tamiri Yapan Yer

Apple, Samsung veya Huawei gibi büyük telefon üreticilerinin garanti politikası genellikle üretim hatalarından kaynaklanan sorunları kapsar. cihaz üretimden sorunlu değilse, ekran değiştirme veya cam değiştirme gibi işlemler kullanıcı tarafından karşılanmaktadır.

Garantili telefon tamir  farklı değil. Cep Hastanesi, ekranı veya cam değiştirmeyi 1 saatten daha kısa sürede tamamlar. Kargo ile gönderilen ürünler için müşteriden ulaşım ücreti talep etmez. Bununla birlikte, ekranlar ve cam gibi kırılgan bileşenlerin hangi koşullarda hasar göreceği açık değildir.

Bazen 1 metreden düşüp kırılmazken bazen 20 santimetreden paramparça olabilir. O nedenle Cep Hastanesi ve diğer servisler bu parçalara garanti sunmazlar. Ancak değişim işlemi yapıldıktan hemen sonra bir problem yaşarsanız ücretsiz tamir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Garantili Telefon Tamiri

Garantili telefon onarımı farklı değildir. Cep Hastanesi , ekranı veya cam değiştirmeyi 1 saatten daha kısa sürede tamamlar. Kargo ile gönderilen ürünler için müşteriden ulaşım ücretini talep etmez. Bununla birlikte, ekranlar ve cam gibi kırılgan bileşenlerin hangi koşullarda hasar göreceği belli değildir.

Bazen düşmez 1 metre ve paramparça 20 santimetre. Bu nedenle, Cep Hastanesi ve diğer hizmetler bu parçaları garanti etmez. Ancak, değişimden hemen sonra bir sorunla karşılaşırsanız, ücretsiz onarım servisimizden yararlanabilirsiniz.

Telefon Tamirleri Kaç Ay Garantili

Telefon, garanti süresi, iade koşulları, ürün değiştirme koşulları, maksimum onarım süresi, arızalı ürünler gibi birçok sorunun cevabını bulabileceğiniz en kapsamlı rehbere Hoş Geldiniz. Hevesle bir cep telefonu alıyoruz, size bir avuç para veriyoruz.

Kullanmaya başlıyoruz ve birkaç gün içinde sorunlar ortaya çıkmaya başlıyor. Ne yapmamız lazım? Cep hastanesinde tüm yapılan ekran ve cam değişimlerinde imzalı ve damgalı bir şekilde 3 ay garanti kâğıdı verilmektedir.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; garantili telefon tamiri , garantili samsung telefon tamiri , sivas garantili telefon tamiri
ankara garantili telefon tamiri , izmir garantili telefon tamiri , adana garantili telefon tamiri , antalya garantili telefon tamiri , kvk garantili telefon tamiri , garantili telefon azami tamir süresi , en yakın telefon tamir.