Gebze Cep Telefonu Tamiri
/ Yazan:Teknisyen / Teknik Servis / 0 Yorum / 42 Görüntülenme

Gebze Cep Telefonu Tamiri

Gebze cep telefonu tamiri gerçekleştirilen firmamız ile her gün hizmet vermeye devam ediyoruz. Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan cep telefonu hastanemizde cep telefonuyla ilgili her türlü sorunun çözümü için çalışılmaktadır. Gebze den rahatlıkla ulaşabileceğiniz firmamız cep telefonu problemlerinin çözümün de tamamen uzmanlaşmış bir firma olmaktayız.

Ana sayfa » Haberler » Teknik Servis » Gebze Cep Telefonu Tamiri


Cep telefonları herkesin günlük hayatında oldukça fazlasıyla kaplayan aletlerdir. Her insan günümüzde cep telefonu kullanmaktadır. Çünkü cep telefonları sadece insanlarla iletişim kurmak için değil günümüzde aklınıza gelebilecek pek çok işimizi halletmeye kullanılmaktadır. Bu kadar fazla kullanılan cep telefonları zaman içerisinde bir takım problemler çıkartabilirler.

Cep telefonu problemleri genellikle uzman ellerde çözülebilen problemler olmaktadır. Biz gebze cep telefonu tamiri firmamız ile cep telefonu sorunlarınızı büyük ölçüde çözmekteyiz. Cep telefonu problemlerinin pek çok sebebi bulunabilir. Kimi zaman kullanıcı hatası ile kimi zamanda cep telefonunun kendi mekanik sistemi ile alakalı cep telefonu bozulmalar yaşanabilir. Hangi nedenle olursa olsun Cep Hastanesi firmamız cep telefonunuza çözüm olabilmektedir.


Cep Telefonlarında Görülen Başlıca Problemler Nelerdir?

Cep telefonlarında sıklıkla görülen problemlerin başında ekran kırılmaları ya da çatlamaları gelmektedir. Bu gibi problemler parça değişimi yapılması gereken sorunlardır. Cep telefonu parça değişimi pek çok noktada yapılabilir fakat önemli olan parça değişimi yapılırken cep telefonunuza uyum sağlayacak orijinal parçalar ile değişimin yapılmasıdır. Biz gebze cep telefonu tamiri firması olarak parça değişimi yapılacağı zaman orijinal parçalar ile cep telefonunuzda parça değişimini gerçekleştirmekteyiz.

Yeni takılan cep telefonu parçaları firmamız tarafından imzalı ve kaşeli garanti belgesine sahiptir. Bu garanti belgesinin altı ay geçerliliği bulunmaktadır. Firmamız tarafından sizlere verilen bu garanti belgesi ile parça değişimi yapılan parçalarda herhangi bir sıkıntı durumu ortaya çıkması halinde tekrar firmamıza bu garanti belgesi ile müracaat ederek ücretsiz olarak tamir işleminden yararlanabilirsiniz.

Biz gebze cep telefonu tamiri firması olarak müşterilerimizin memnun olması için çalışmalar yapmaktayız ve siz müşterilerimiz memnun oldukça bizlerde işimizi doğru yaptığımızı bilmekteyiz.

Cep telefonu tamirleri için tıklayınız.


Gebze Cep Telefonu Tamiri Teknik Ekibi Çalışmaları

Gebze cep telefonu tamiri firmamızda sizlere hizmet veren teknikerlerimiz işinin uzmanı personeldir. Bütün marka ve modellerde ki cep telefonlarının tamiratını gerçekleştirebilen teknik ekibimiz sayesinde hiçbir marka ve model sıkıntısı olmadan cep telefonlarınızı tamir için bizlere getirebilirsiniz. Cep Hastanesi kısa sürede cep telefonu tamirinizi gerçekleştirdikten sonra cep telefonunuzu size vermekteyiz. Belirtilen sürede cep telefonunuz tamir edilir ve bu süre uzamadan cep telefonunuz size teslim edilir.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi


Ana sayfa » Haberler » Teknik Servis » Gebze Cep Telefonu Tamiri
Gebze Cep Telefonu Tamiri
5 (100%) 1 oy mevcut

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir