Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. General Mobile Arka Kapak Değişimi

General Mobile Arka Kapak Değişimi

General Mobile Cam Arka Kapak değişimi güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

General Mobile Arka Kapak Değişimi

Telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

Telefon ModeliFiyat
General Mobile Discovery 1 Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery 2 Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery 2 Mini Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery Elite Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery Air Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery GM 4G Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery GM5 Plus Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery GM6 Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery GM8 Arka Kapak DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery GM8 Go Arka Kapak DeğişimiSorunuz.

General Mobile Arka Kapak Değişim

General Mobile arka cam kapak değiştirme 1 ay  Cep Hastanesi garantisi Orijinal Ürün ile tamamlandı, yani, Ses açık, kapalı ve kapalı güç düğmesi orijinal üründe kullanılır. Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında bir değişiklik yoktur. Servisimiz söz konusu olduğunda değişim süresi 60 dakikadır, kargo teslimatı (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 3 (üç) iş günü. tek atış yapabiliriz.

General Mobile Arka Cam Kapağı Değişimi Nasıl Yapılır

General Mobile arka cam kapak darbe aldığında,çizildiğinde,yamulduğunda General Mobile arka cam kapak değişimi yapılması gerekmektedir. Değişim sırasında aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

  1. General Mobile arka cam kapak değişiminde uzman ve tecrübeli Cep Hastanesi teknisyenleri tarafından yapılmalı,
  2. Teknik servis odası tüm koşulları sağlamalı,
  3. Kullanılan parçalar orijinal olmalı,
  4. Değişim sonrasında 1 ay teknik servis garantisi verilebilmelidir.

General Mobile ilk sorulan soru “General Mobile darbe aldığında garanti servisi masrafını karşılar mı?” sorusu olmaktadır. Hatırlatmak isteriz ki cihazınızı aldığınızda kaskosunu yaptırdı iseniz eğer ve kasko sözleşmesinde ekran kırılması maddesi mevcut ise, kasko firmanız ücretsiz bir şekilde değişimi yapabilir. Bu sebeple kaskonuz var ise mutlaka ilgili şirket ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.