General Mobile Batarya Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 785 Görüntülenme

General Mobile Batarya Değişimi

General Mobile Batarya Değişimi ,Genel Mobil keşif akıllı telefonların pil ömrü zamanla sona erebilir. Her pilde olduğu gibi, bu pillerin bir ömrü (sayısı) vardır. Örneğin, ilk günlerde birkaç gün için yeterli olabilecek pil (örneğin 300 kez pil doldurma ve boşaltma) birkaç saat azalabilir. Bu problem, pil şişmesi problemiyle karşılaşılabilir.

Yukarıdaki sorunların her ikisi için çözüm pilin değiştirilmesidir. Bu yazıda, Cep Hastanesi Genel Mobil keşif pilinin nasıl değiştirileceğini, değişikliklere ve sizinle döviz fiyatlandırmasına nasıl dikkat edileceğini açıklayacağız.

General Mobile Discovery Batarya Değişimi Nasıl Yapılır ?

General Mobile Batarya Değişimi , alanında ve uzun yıllara dayanan deneyime sahip uzman GM teknisyenlerimiz tarafından yapılır.

 1. Cihaz modeline uygun Orijinal Ürün, pili değiştirirken kullanılır.
 2. Kesinlikle bilgileriniz silinmeyecektir. Telefon, pil değiştirme işleminden önce veya sonra biçimlendirilmemiştir.
 3. Pil dayanıklılık süresi, telefonun ilk alındığı mevcut duruma geri döner.

Genel Mobil keşif pil değişiminden sonra, telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi iletişim imzalı ve damgalı teknik servis pil garanti kartı ile size teslim edilir. Bu şekilde, pil ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanım sorunları ücretsiz olarak çözülür.

General Mobile Discovery Batarya Değişimi 2019 Fiyat Listesi

Aşağıda paylaşılan tablo, 2019 General Mobile Batarya Değişimi fiyat listesini kullandığı telefon modellerine göre paylaşılır. Telefon modelini tablonun sol tarafındaki sütunda ve sağ sütundaki pil değişim fiyatında bulabilirsiniz. Fiyatınız veya telefon modeliniz tabloda mevcut değilse, teknik Servisimizi arayabilir veya stokun açılıp açılmadığını ve pil değişim ücretini görmek için yorum alanına bir yorum yazabilirsiniz.

Twitter Hesap Silme

General Mobile Batarya Onarımı Hakkında

Yukarıda hazırlanan Genel Mobil pil değişim ücretleri tablosuna bir göz atarak mağazamızda gerçekleştirilen GM pil onarımlarının fiyatı hakkında bilgi edinebilirsiniz. GM pil fiyatları mağazadan mağazaya değişse de, Cep Hastanesi her zaman en iyi fiyatı sunmaya çalışır.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;  general mobile discovery sorunları ve çözümleri, general mobile 4g sorunları, general mobile 8 sorunları, general mobile ekran sorunları, general mobile discovery sorunları, general mobile elite sorunları, general mobile gm 5 sorunları, general mobile 5 plus sorunları, general mobile şebeke sorunu, general mobile şarj sorunu, general mobile açılmama sorunu, general mobile arama sorunu, general mobile ahize sorunu, general mobile anakart sorunu, general mobile ag sorunu, general mobile görüntülü arama sorunu, general mobile 4g açılmama sorunu, general mobile depolama alanı sorunu, general mobile oyundan atma sorunu, general mobile batarya sorunu, general mobile bellek sorunu, general mobile baglanti sorunu, general mobile bildirim sorunu, general mobile 4g batarya sorunu, general mobile cekim sorunu, general mobile discovery cızırtı sorunu, general mobile no command sorunu, general mobile paused sorunu çözümü, general mobile donma sorunu çözümü.

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir