Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. General Mobile Discovery Şarj Soketi Değişimi

General Mobile Discovery Şarj Soketi Değişimi

Discovery Şarj Soketi Değişimi

General Mobile Discovery Şarj Soketi Değişimi General Mobile şirketinin piyasaya sürdüğü bir çok seride cep telefonu bulunmaktadır. Discovery General Mobile şirketi de diğer cep telefonu şirketleri gibi teknolojiyi ve piyasayı takip ederek, artan teknolojiyle beraber yeni seri cep telefonları piyasaya sürmektedir.

Her cep telefonu üreticisi gibi General Mobile Discovery cep telefonu üreten bir şirkette de ekran büyüklüğü, pil ömrü ve kapasitesi, hafızası, hızı, donma sorunu gibi konuları kullanıcıların isteğine göre veya daha yüksek teknolojilere göre geliştirmek istemektedir.

Her gün teknoloji de yeni bir şey öğrenilen bu günümüzde, teknoloji üreten şirketlerin de yerinde sayması, kullanıcılar tarafından tercih edilmeyip, piyasadan silinmesine neden olabilir.

General Mobile Discovery Şarj Soketi İşlemleri

Bu nedenle de Discovery General Mobile çeşitli seri cep telefonlarıyla piyasada yer almaktadır. Her seri cep telefonunun pozitif ve negatif yönleri, kullanıcıların beğendiği ve beğenmediği özellikleri bulunur. Bunlara bazı cep telefonu markalarının ya da serilerinin kronik sorunları da dahildir. Tasarım ve üretim hataları bazen geniş yankılar uyandırabilir.

Discovery General Mobile cep telefonları da kronik olarak şarj soketi kopmasıyla ya da bozulmasıyla boğuşmaktadır. Teknik servislere ya da yetkili servislere tamire giden Discovery General Mobile cep telefonlarının çoğunda bu problem mevcuttur.

Bu sebeple Cep telefonu tamiri yapan teknik servisler ve yetkili servisler alışık olduğu bu durum karşısında Discovery şarj soketi değişimini  kolaylıkla gerçekleştirmektedir. General Mobile Discovery Şarj Soketi Değişimi oldukça kolay bir işlemdir.

Discovery General Mobile marka cep telefonunuzun şarj soketi arızalandıysa ya da yerinden oynadıysa, temin edebileceğiniz, cep telefonunuzun serisine uyan bir şarj soketiye değişimini sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinde General Mobile Discovery Şarj Soketi Tamiri adım adım anlatan bir çok video bulunmaktadır. Bu videolar içinden kendi Discovery General Mobile cep telefonunuzun serisine uyan anlatımı bulup, kendiniz rahatlıkla değişimi yapabilirsiniz.

Tabi bunun için cep telefonunuzu tamir etmek için gerekli aparat ve kitlerin bulunması gerekmektedir. Aynı şekilde Discovery şarj soketi temin edilen yerlerden telefon tamir kitlerine de ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone 6 Kamera Camı Değişimi

Discovery Şarj Soketi Değişimi Fiyatları Ne Kadardır?

General Mobile Discovery Şarj Soketi Değişimi yetkili ve teknik servisler kısa sürede ve ucuz fiyatlara yapabilmektedir. Teknik ve yetkili servisler bu konu ile çok karşılaştıkları için tamir ve değişim işleminde başarılı olmaktadırlar.

Yetkili servislerin Discovery şarj soketi değişimine garanti vermemesi, bu cep telefonu kullanıcılarını kendi şirketi adına garanti veren teknik servislere yönlendirmektedir. Kronik bir sorun olduğu için teknik servisler şarj soketi bağlantılarında birkaç değişiklik yaparak bağlantıyı gerçekleştirip, sağlamlığını arttırmaktadır. Yetkili servislerin bağlantı değişikliği için yetkileri olmadığından orijinal hali gibi bağlantı sağlamaktadırlar.

General Mobile Discovery Şarj Soketi Tamiri fiyatları cep telefonunuzun serisine göre değişmektedir. Örneğin, Discovery General Mobile’ın son çıkardığı Discovery GM 8 serisi cep telefonunda 100 TL civarında şarj soketi değişimi yapılmakla beraber ilk akıllı telefon olarak çıkardığı Discovery serisi cep telefonunda 59 TL civarında şarj soketi değişimi sağlanmaktadır.

Bunun yanında yetkili servisler ve teknik servisler Discovery şarj soketi değişimini, cep telefonunu kargo ile gönderimlerde de yapmaktadırlar. Böylece, kullanıcının teknik servis aramasına ve teknik servise gitmesine gerek kalmadan, tamirat ya da değişim işlemi kolayca yapılmaktadır.

Kronik bir sorun haline gelen Discovery General Mobile cep telefonlarının şarj soketi arızası ya da yerinden oynaması ile kablolarının kopması durumunda teknik servisler ve yetkili servisler oldukça tecrübelidir ve ellerinde sürekli yedek parça bulundururlar. Yedek parça alınmasını ve temin edilmesini beklemeden hemen hemen her serviste bulunan Discovery şarj soketi ile değişim gerçekleşebilir.