General Mobile Ekran Değişimi Nasıl Yapılır
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Hakkında Bilgiler / 0 Yorum

General Mobile Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

General Mobile Ekran Değişimi Nasıl Yapılır, alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından telefonunuza gerekli tüm teknisyen yenlerin ekipmanları kullanılarak gerekli tüm teknik servis şartlarının sağlandığı bir ortamda gerçekleştirilmektedir.

Teknik Servis Ortamı Nasıl Olmalı

General Mobile Ekran Değişimi Nasıl Yapılır, Akıllı telefonun ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odası, 8 farklı güvenlik kamerası ile 7/24 kontrol edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış olarak tasarlanmıştır. Belirli aralıklarla periyodik olarak sterilize edilir.

Cihaz güvenliği için teknik servis ortamı sigortalıdır. Ek bir önlem olarak teknisyenlerimiz statik elektrikten bir arındırıcı bileklik ve özel olarak sterilize edilmiş teknisyen eldivenleri giyerler.

General Mobile Ekran Değişimi Nasıl Yapılıyor

Cep Hastanesi İletişiminde ekran değişimi, profesyonel teknisyenler tarafından orijinal ürün kullanılarak yapılır. Kırık ekran dikkatlice çıkarılır ve orijinali ile değiştirilir.

  1. Servisimizde ekran değişim süresi ortalama 60 dakikadır.
  2. Teknik servisimize gelemiyorsanız 2 ila 3 (bir) taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilir ve 3 (üç) iş günü içerisinde ekranı değiştirebilirsiniz.
  3. Ekran değişmeden önce ve sonra telefon kesinlikle sıfırlanmaz. Cihaz biçimlendirilmemiştir, bu nedenle bilgileriniz silinmez. Her şey olduğu gibi kalır.
  4. Ekran değiştirme işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme ve herhangi bir şüpheniz varsa para iadesi alma hakkına sahip olursunuz.
  5. Tabii ki, cihazın ekran performansında, yani dokunma hızı – hassasiyet ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde bir değişiklik yok.
  6. Ekran görüntü kalitesi ilk günkü performansına döner.
  7. Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
Xiaomi Telefonu Başka Bir Şarj Cihazıyla Şarj Edilir Mi

Garanti kartına sahip olduğunuz için garanti süresi boyunca ekrana ilişkin kullanıcı hatası dışındaki teknik sorunlar teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözülür.

Örnek General Mobile Ekran Değişimi Nasıl Yapılır Videosu

General Mobile Ekran Değişimi Fiyat Listesi – Mayıs Ayı

MODELFİYAT
General Mobile GM 9 Pro Ekran Değişimi 649 TL
General Mobile Gm 8 Go Ekran Değişimi 399 TL
General Mobile Gm 8 Ekran Değişimi Fiyatı 449 TL
General Mobile GM 6 Ekran Değişimi Fiyatı 349 TL
General Mobile Gm 5 Plus Ekran Değişimi Fiyatı 349 TL
General Mobile Elite Ekran Değişimi Fiyatı 349 TL
General Mobile Air Ekran Değişimi Fiyatı 399 TL
General Mobile 4g Ekran Değişimi Fiyatı 349 TL
General Mobile 2 Mini Ekran Değişimi Fiyatı 299 TL
General Mobile 2 Ekran Değişimi Fiyatı 349 TL
General Mobile Ekran Değişimi Fiyatı 249 TL

 

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; general mobile ekran değişimi , general mobile ekran tamiri ,general mobile ekran değişim fiyatı , general mobile ekran değiştirme , general mobile ekran değişimi fiyatı , general mobile Discovery ekran değişimi , general mobile ekran camı , general mobile ekran camı fiyatı , general mobile 6 ekran değişimi

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir