Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. General Mobile GM8 Whatsapp Açılmıyor Sorunu

General Mobile GM8 Whatsapp Açılmıyor Sorunu

General Mobile Gm8 Whatsapp Açılmıyor Sorunu

General Mobile GM8 Whatsapp Açılmıyor Sorunu; Genel Mobil GM8 sorunu, kullanıcılar şikayetlerini sosyal ağlarda duyurduklarında ortaya çıktı. Bu sorunun şu anda neden ve nasıl ortaya çıktığı bilinmiyor, ancak çözümlerini kullanıcılara listeledi www.cephastanesi.org başlıklar altında.

General Mobile GM8 Whatsapp Açılmıyor Sorunu; Genel mobil gm8 akıllı telefon kullanıyorsanız ve whatsapp sorunlarınız var ise, aşağıda belirtilen konuşmaları devam edebilirsiniz cephastanesi.com ‘ nin tavsiyeleri.

General Mobile GM8 Whatsapp Sorunu Nedir?

Genel Mobil marka akıllı telefon kullanıcıları tarafından üretilen GM8, son dönemde whatsapp uygulamasına girememe sorunuyla karşı karşıya kaldı. Bu, genel Mobil gm8 akıllı telefon kullanıcıları arasında hızla yayılırken, bunun nasıl çözülebileceği sorusu iltihaplanmaya başladı.

Genel Mobil gm8 akıllı telefon kullanıcıları, whatsapp uygulamasına girmek istediklerinde, dosya göndermede bir başarısızlık, durum paylaşımlarını görüntüleyemiyor, uygulamaya giriş yapamıyor veya uygulama devamlı olarak durduruluyor.

V2 90140 Medium

Kesin çözüm bilinmiyor

Bazı kullanıcılar İnstagram ve whatsapp uygulamalarının önceki sürümlerine dönerek sorunu çözdüklerini söylerken, bazı kullanıcılar farklı apk dosyaları indirerek sorunu çözdüklerini söyledi. Bazı yorumlar, sorunun whatsapp ve İnstagram verilerini temizleyerek çözüldüğünü iddia eden kullanıcıları içerir.

İlginizi Çekebilir: iPhone 6 WiFi Anteni Değişimi

GM 8 WhatsApp Sorunu Çözümü (kısmen işe yarayabilecek çözümler)

Google Play Store’a giriş yapıp WhatsApp uygulamasında yeni güncelleme olup olmadığını kontrol edip eğer güncelleme varsa bu güncellemeyi yükleyin.
Ayarlar>Uygulamalar>Tüm Uygulamalar>WhatsApp bağlantısını cihazınızdan açın burada “Verileri ve Ön Belleği Temizle” işlemini uygulayın.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ;  General Mobile WhatsApp , General Mobile GM 8 , General mobile tablete whatsapp nasıl yüklenir , Gm Whatsapp indir , WhatsApp indir , GB WhatsApp , General Mobile Whatsapp İndir , WhatsApp Plus.