Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. General Tamiri
 3. General Mobile Şarj Soketi Değişimi

General Mobile Şarj Soketi Değişimi

General Mobile şarj soketi değişimi  güncel fiyat listesine bu kategorimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ürünlerin hemen altında olup detaylar ürün içeriklerinde mevcuttur.

General Mobile Şarj Soketi Değişimi

Telefonlarınızda oluşan; ses problemi, sıvı teması, pilin şarj olmaması, kendiliğinden açılıp kapanması, ses açma kapama tuşunun bozulması, güç tuşunun bozulması, şarj soketi arızası, kamera sorunu, cihaza görüntü gelmemesi, dokunmatik cam kırılması, hafıza kartı, sim kartı yuvası, rom – root  yazılım sorunları, android yazılım yükselteme, kablosuz ağ (Wifi) sorunu gibi sorunlarda bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Pendik başta olmak üzere İstanbul ‘un ve Türkiye ‘nin her yerinden, arızalı olan telefonlarınızı anlaşmalı kargo firmaları sayesinde ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

Telefon ModeliFiyat
General Mobile Discovery 1 Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery 2 Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery 2 Mini Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery Elite Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery Air Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery GM 4G Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery GM5 Plus Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery GM6 Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery GM8 Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.
General Mobile Discovery GM8 Şarj Soketi DeğişimiSorunuz.

Zaman içinde tıkanma ve şarj bağlantıları sökmeyi sonucu oluşabilecek bir arıza yuva hasar şarj oluyor. Şarj pimlerinin ezilmesi veya kirlenmesi sonucunda birçok sorunla karşılaşacaksınız. Müşterilerimizin onarım formlarındaki şikayetleri aşağıda listelenmiştir.

 • General Mobile şarj bitti şimdi şarj olmuyor açılmıyor.
 • Şarj sorunum var General Mobile şarj olmuyor.
 • Şarj soketim sorunlu, bazen şarj oluyor bazen olmuyor.
 • Telefonumun şarj girişinde ezik var.
 • General Mobile şarj giriş yeri bozuldu.
 • Şarj soketine kabloyu taktığım zaman şarj olmuyor.
 • General Mobile şarj olurken çok ısınıyor.
 • General Mobile telefonumun şarj yuvası sorunlu.

General Mobile , Şarj soketine entegre edilmiş bir kulaklık soketine ve mikrofona sahiptir. General Mobile Şarj etmez, General Mobile bilgisayar görmüyor, General Mobile mikrofon çalışmıyor şikayetleri varsa, gibi şarj soketi değiştirmek gerekir, muhtemelen General Mobile Şarj soketi; olmayan bir orijinal adaptörü kullanarak, araç üzerinden şarj, sıvı temas, tozlama, olmayan orijinal USB kablosu şarj ve çarpma nedeniyle bu nedenlerle. Bazı durumlarda, yabancı madde sıkma gibi komplikasyonlar aşırı strese neden olabilir. Bunun için ve benzeri, cihazınızı kolayca servisimize getirebilirsiniz. . Lütfen doğru ve güvenilir yerlerden teknik hizmetler alın ve garanti koşullarını kontrol edin.

General Mobile Şarj Soketi Değişimi Süresi

Çoğu borsada olduğu gibi, General Mobile şarj yuvası da elinde kalması gereken bir konudur. Profesyonel ekipman ve ekipmana sahip olmak çok önemlidir. Cep Hastanesinde şarj soketi 30 ila 60 dakika içinde tamamlanır.

General Mobile şarj değiştirilmesi gerekip gerekmediği, General Mobile tüm onarımlardan önce bir şarj soketi ile değiştirilmesi gerekiyor, telefon bu amaçla geliştirilen yüksek teknoloji cihazları kullanarak bir dizi teste tabi tutuluyor. Bu testler sayesinde, hangi bileşenin aslında sorun olduğu daha doğru bir şekilde belirlenir.