Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Google Play Store Şifremi Unuttum Bilmiyorum

Google Play Store Şifremi Unuttum Bilmiyorum

Google Play Store Şifremi Unuttum Bilmiyorum

Google Play Store Şifremi Unuttum Bilmiyorum , bu yüzden hesaba giriş yapamıyorsanız, bilinmeyen şifreyi iade etmek için lütfen ayrıntılara bakın. Telefonlar play store ve Apple store uygulamaları çok önemlidir.

Bu uygulamalar mevcut değildir sonra, biz istediğimiz uygulamaları indirmek mümkün olmayacaktır. Play store alanında Facebook ve ınstagram uygulamaları gibi Android telefon kullanıcıları, indirim gerçekleştirmektedir.

Tabii ki bir kullan Gmail um hesabı ekliyorsunuz, böylece bu özelliği telefonumuzdan kullanabilirsiniz. Gmail hesap şifrenizi girerek üyeliğinizi oluşturduktan sonra, artık kullanmaya başlayabilirsiniz. Aşağıdaki dönemlerde sizden yeniden giriş gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu durumda, şifreniz hatırlanmazsa hesabınıza erişemezsiniz. Ve hesabınıza erişemediğiniz için üzgün olacağınızı biliyoruz. Bu sıkıntıdan kaçınmak ve sizi daha fazla belaya sokmamak için gerekli soruşturmaları sağladık. Google Play store hesabınızın şifresini kurtarmak ve hesabınıza geri giriş yapmak için ayarlarınızı sağlayacağız.

Google Play Store Şifremi Unuttum

Play store Şifremi bilmiyorum, Google Play store Şifremi hatırlamıyorum, google play store hesabıma gidemiyorum, google Play store girmiyor, play store şifrem nedir? Eğer giriş şifrenizi unuttuysanız, artık bu konuda endişelenmenize gerek. Birlikte yapılan ayarlardan sonra çözüm adımları takip eder.

İlginizi Çekebilir: Kamera Hatası Kameraya Bağlanılamıyor

Google Play Şifremi Unuttum
Google Play Şifremi Unuttum

Google Play Şifremi Bilmiyorum

Google play store hesabınızın şifresini unuttuktan sonra girebileceğiniz stresi anlayabiliyoruz. Çünkü bu uygulama olmadığı süre içerisinde uygulamalar güncelleme almayacak ve siz uygulamayı telefonunuza yüklemesi sağlayamayacaksınız. Android telefon kullanıcıların bir ihtiyacı haline gelen bu uygulama için şifrenin öğrenilebilmesi için nelerin gerekli olduğunu anlatacağız.

Google Play Şifremi Bilmiyorum
Google Play Şifremi Bilmiyorum
 • Öncelikle Buraya tıklayarak hesabın kurtarılma ekranına ulaşıyoruz.
 • Sonrasında ”İleri” ikonuna tıklıyoruz.
 • Ardından gelecek olan ekranda yer alan ”Şifremi bilmiyorum” işaretleyip ileri diyelim.
 • Karşınıza mail adresinizin girileceği bir ekran gelecektir. Bu ekrana mail hesabınızın girişini gerçekleştirelim.
 • Hesabın girişini sağladıktan sonra ilk üyelik sırasında girdiğiniz bilgileri sizden istenilen ekrana giriş sağlayalım.
 • Yapılan işlem ayarları sonrasında son hatırlanan şifrenin girişi istenecektir.
 • Bu şifreyi girdikten sonra telefon ya da mail adresinize gönderilecek kod bilgilendirmesi gelecektir.
 • Gelen doğrulama kodu ile artık erişim sağlayabilirsiniz.
 • Bunun yanı sıra ikinci bir ”Gmail hesabınız var ise telefonumuzun ”Ayarlar” alanına girerek buradan hesaplar alanına girerek hesap kaldır diyebilirsiniz.
 • İkinci mail adresinizi buraya eklemeniz sonrasında problem kalmayacaktır.

Google play store sifremi unuttum hatırlamıyorum yönünde yaşadığınız soruna gereken işlemleri sizlere sunmuş bulunuyoruz.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Google Play Store Şifremi Unuttum Bilmiyorum  google play şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim, google şifremi nasıl öğrenirim, google şifre değiştirme unuttum, google hesabımı unuttum nasıl bulabilirim, google play hesap değiştirme, gmail sifremi unuttum, google hesabım açık ama şifremi unuttum, play store şifre koyma