Google Stadia Çıkış Tarihi
/ Yazan:Cep Hastanesi / iPhone / / 1 Yorum / 222 Görüntülenme

Google Stadia Çıkış Tarihi

Google Stadia Çıkış Tarihi , dünyanın dev Google tarafından oluşturulan yeni nesil bir oyun konsoludur. PS4 ve Xbox gibi belirli bir sabit disk yüklü oyun yerine Netflix benzeri bir oyun akışı sunar.

Kısaca, oyunlar internete bağlı bir ekranda görünecektir, oradan istediğiniz herhangi bir oyun seçebilir ve herhangi bir platformda oynamak için izin verecektir. Gerçek önemi, Google’ın teknoloji avantajının, küresel bir veri merkezi ağına milyonlarca bağlantı ile ortaya çıkan oyuncuları, geliştiricileri, koşucuları ve izleyicileri bir araya getirmesidir.

Uygulamada bunun anlamı, kaç oyun olursa olsun, sevmediğiniz saniyeler içinde bir oyunu değiştirebileceksiniz. Ayrıca internete bağlı eski dizüstü veya masaüstü bilgisayar, cep telefonu, tablet veya TV oynayabilirsiniz.

 

Ayrıca Bkz. “Google Stadia Fiyatı Ne Kadar Olacak ?”

Ayrıca oyunu kaydettiğiniz andan itibaren, yukarıda belirtilen platformlar arasında geçiş yapabileceksiniz. Wi-fi üzerinden doğrudan sunuculara (herhangi bir cihaz yerine) bağlanan isteğe bağlı bir denetleyici dışında isteğe bağlı ekipman yoktur.


Google Stadia Çıkış Tarihi Ne Zaman ?

Stadia ile ilgili bir sonraki duyuru E3 zamanı civarında çıkacak. Google E3 planlarını henüz onaylamamasına rağmen, Harrison Haziran ayında daha fazla ayrıntı çıkacağını söyledi. Stadia 2019 yılında Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere ve Avrupa’nın birçok noktasında satışa sunulacak.

google stadia çıkış tarihi


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Google Stadia Çıkış Tarihi , google stadia nedir, google stadia fiyat, google stadia ekşi, google stadia price, google stadia oyun, google stadia download, google stadia türkiye, google stadia gamepad, google stadia demo, google stadia indir, google stadia com, google stadia test, google stadia announcement, google stadia unboxing, google stadia event, google stadia trailer, google stadia nedir, google stadia demo, google stadia beta, google stadia cloud, google stadia cloud gaming, google stadia full, google stadia fortnite, google stadia full event


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Google Stadia Çıkış Tarihi
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir