Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Google Stadia Çıkış Tarihi

Google Stadia Çıkış Tarihi

Google Stadia Çıkış Tarihi

Google Stadia Çıkış Tarihi , dünyanın dev Google tarafından oluşturulan yeni nesil bir oyun konsoludur. PS4 ve Xbox gibi belirli bir sabit disk yüklü oyun yerine Netflix benzeri bir oyun akışı sunar.

Kısaca, oyunlar internete bağlı bir ekranda görünecektir, oradan istediğiniz herhangi bir oyun seçebilir ve herhangi bir platformda oynamak için izin verecektir. Gerçek önemi, Google’ın teknoloji avantajının, küresel bir veri merkezi ağına milyonlarca bağlantı ile ortaya çıkan oyuncuları, geliştiricileri, koşucuları ve izleyicileri bir araya getirmesidir.

Uygulamada bunun anlamı, kaç oyun olursa olsun, sevmediğiniz saniyeler içinde bir oyunu değiştirebileceksiniz. Ayrıca internete bağlı eski dizüstü veya masaüstü bilgisayar, cep telefonu, tablet veya TV oynayabilirsiniz.

Google Stadia: İşte fiyatı, oyunları ve çıkış tarihi

Google’ın merakla beklenen bulut tabanlı oyun servisi Stadia, bugün tüm detaylarıyla resmen tanıtıldı. Stadia’nın fiyatı, çıkış tarihi ve internet gereksinimleri merak ediliyordu. İşte bugün Google’ın açıkladığı tüm detaylar:

İlginizi Çekebilir: iPhone Televizyona Bağlama

Stadia, ‘oyun dünyasının Netflix’i’ olmayacak

Stadia beklenenden biraz farklı bir hizmet olarak tanıtıldı. Çoğumuz Stadia’nın oyun dünyasının kesin Netflix’i olmasını bekliyorduk, ancak bugün durum böyle değil.

Google’a göre, Stadia PlayStation, Xbox ve Steam gibi satın alma tabanlı bir oyun hizmeti olacak. yani para  için aylık abonelik almak bile, ayrı ayrı oynamak istediğiniz oyunları satın almanız gerekir.Google’ın şu anda iki farklı Stadia üyeliği var: Stadia Base ve Stadia Pro. Stadia Base tamamen ücretsiz servis. Stadia Pro ayda $ 9.99 fiyatlandırılır. Stadia Base üyeleri 1080p / 60FPS / Stereo çalabilecekler. Stadia Pro aboneleri 4K / 60FPS / 5.1 surround ses ile oyunların keyfine varacaksınız.

Google ayrıca  Stadia Pro’nun PS Plus ve Xbox Live Gold gibi bazı ayrıcalıklara sahip olacağını açıkladı. Buna göre, Stadia Pro aboneleri için her ay bazı ek ücretsiz oyunlar yayınlanacak ve oyun alımlarına ekstra Hususi indirimler uygulanacaktır. ek ücretsiz oyun kısmı şu anda sadece Destiny 2 ile sınırlıdır. Ancak, Stadia Pro özel kütüphanesinin önümüzdeki dönemlerde büyümesi bekleniyor.

Stadia Pro (Aylık $9.99)

Çözünürlük: 4K’ya kadar
Kare hızı: 60 FPS
Ses: 5.1 surround ses
Oyunları istediğiniz zaman satın alma: Var
Düzenli olarak yayınlanan ek ücretsiz oyunlar: Var, Destiny 2: The Collection ile başlayacak.
Belirli oyun satın alımlarında Stadia Pro-özel indirimi: Var

Ayrıca oyunu kaydettiğiniz andan itibaren, yukarıda belirtilen platformlar arasında geçiş yapabileceksiniz. Wi-fi üzerinden doğrudan sunuculara (herhangi bir cihaz yerine) bağlanan isteğe bağlı bir denetleyici dışında isteğe bağlı ekipman yoktur.

Google Stadia Çıkış Tarihi Ne Zaman ?

Stadia ile ilgili bir sonraki duyuru E3 zamanı civarında çıkacak. Google E3 planlarını henüz onaylamamasına rağmen, Harrison Haziran ayında daha fazla ayrıntı çıkacağını söyledi. Stadia 2019 yılında Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere ve Avrupa’nın birçok noktasında satışa sunulacak.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Google Stadia Çıkış Tarihi , google stadia nedir, google stadia fiyat, google stadia ekşi, google stadia price, google stadia oyun, google stadia download, google stadia türkiye, google stadia gamepad, google stadia demo, google stadia indir, google stadia com, google stadia test, google stadia announcement, google stadia unboxing, google stadia event, google stadia trailer, google stadia nedir, google stadia demo, google stadia beta, google stadia cloud, google stadia cloud gaming, google stadia full, google stadia fortnite, google stadia full event.