Google Stadia Fiyatı ve Abonelik Ücretleri
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 175 Görüntülenme

Google Stadia Fiyatı ve Abonelik Ücretleri

Google Stadia Fiyatı ve Abonelik Ücretleri ,Cevaplanmamış kalan çok şey var. Google’ın Stadia için işletme modeli nedir? Başladığında hangi oyunlar mevcut olacak? Google’ın devasa bulut altyapısı, saniyede 60 kare hızında 4K kalitesinde anında ve mükemmel sunulan oyunlar sunabilecek mi?

Google Stadia Fiyatı ve Abonelik Ücretleri Ne Kadar ?

Google, fiyatlandırma planını söylemeyi reddediyor. Bunun sebebi de muhtemelen yayıncılar ve diğer ortaklarla görüşmelere devam etmesi. Bir yandan, Google muhafazakar bir rota izleyebilir ve hizmetini, Steam benzeri geleneksel bir perakendeciye benzer şekilde fiyatlandırabilir. Veya YouTube TV stratejisiyle taksitli bir Netflix benzeri aylık abonelik ücreti ile ay için de seçenek sunabilir. Ancak, bu son derece maliyetli olması durumunda oyun şirketleri tarafından memnuniyetle karşılanmayabilir.

google stadia ücreti

 

Ayrıca Bkz. “Google Stadia Çıkış Tarihi Ne Zaman ?”

Aynı zamanda, böyle bir modelin gelir ayrılıkları açısından nasıl çalışacağı da henüz net değil. Bazı oyunlar için aboneliklerin bir tür farklı ödeme yapılması olasıdır. Her iki durumda da Google, oyun oynamayı genişletmek için altyapıya ve içeriğe büyük yatırım yapmak zorunda kalacak. Harrison, 2019’da Google’ın altyapı ve sermaye harcaması için 13 milyar dolarlık bir yatırım olacağını da dile getirdi. Para oldukça büyük.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;

Google Stadia Fiyatı ve Abonelik Ücretleri , google stadia nedir, google stadia fiyat, google stadia ekşi, google stadia price, google stadia oyun, google stadia download, google stadia türkiye, google stadia gamepad, google stadia demo, google stadia indir, google stadia com, google stadia test, google stadia announcement, google stadia unboxing, google stadia event, google stadia trailer, google stadia nedir, google stadia demo, google stadia beta, google stadia cloud, google stadia cloud gaming, google stadia full, google stadia fortnite, google stadia full event


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

Google Stadia Fiyatı ve Abonelik Ücretleri
5 (100%) 1 oy mevcut

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir