Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Google Stadia Fiyatı ve Abonelik Ücretleri

Google Stadia Fiyatı ve Abonelik Ücretleri

Google Stadia Fiyatı Ve Abonelik Ücretleri

Google Stadia Fiyatı ve Abonelik Fiyatları ,Cevaplanmamış kalan çok şey var. Google’ın Stadia için işletme modeli nedir? Başladığında hangi oyunlar mevcut olacak? Google’ın devasa bulut altyapısı, saniyede 60 kare hızında 4K kalitesinde anında ve mükemmel sunulan oyunlar sunabilecek mi?

tek soru dev anket köşemizin son bölümünde, takipçilerimize ve okuyucularımıza Google Stadia’nın oyun endüstrisinin gidişatını ne kadar değiştirmesi gerektiğini sorduk. Bu sonuçlar Google’ı herhangi birimizden daha fazla ilgilendiriyor. Google, oyun dünyasının kurallarını kendisi ile yazacak yeni bir sistem ortaya çıktı.

Google Stadia, herhangi bir donanıma ihtiyaç duymadan çevrimiçi oyun oynamanıza izin verecektir. Cloud gaming’in en köklü platformu olacak olan Stadia, aylık abonelik modeli ile üye alacak. ayrıca  reklamlarla oyun oynamak için ücretsiz oynamak mümkün olacak.

Google Stadia Fiyatı ve Abonelik Fiyatları Ne Kadar ?

Google, fiyatlandırma planını söylemeyi reddediyor. Bunun sebebi de muhtemelen yayıncılar ve diğer ortaklarla görüşmelere devam etmesi. Bir yandan, Google muhafazakar bir rota izleyebilir ve hizmetini, Steam benzeri geleneksel bir perakendeciye benzer şekilde fiyatlandırabilir. Veya YouTube TV stratejisiyle taksitli bir Netflix benzeri aylık abonelik ücreti ile ay için de seçenek sunabilir. Ancak, bu son derece maliyetli olması durumunda oyun şirketleri tarafından memnuniyetle karşılanmayabilir.

İlginizi Çekebilir: iPhone 4K Video Nasıl Kaydedilir

Aynı zamanda, böyle bir modelin gelir ayrılıkları açısından nasıl çalışacağı da henüz net değil. Bazı oyunlar için aboneliklerin bir tür farklı ödeme yapılması olasıdır.

Her iki durumda da Google, oyun oynamayı genişletmek için altyapıya ve içeriğe büyük yatırım yapmak zorunda kalacak. Harrison, 2019’da Google’ın altyapı ve sermaye harcaması için 13 milyar dolarlık bir yatırım olacağını da dile getirdi. Para oldukça büyük.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler;

Google Stadia Fiyatı ve Abonelik Fiyatları , google stadia nedir, google stadia fiyat, google stadia ekşi, google stadia price, google stadia oyun, google stadia download, google stadia türkiye, google stadia gamepad, google stadia demo, google stadia indir, google stadia com, google stadia test, google stadia announcement, google stadia unboxing, google stadia event, google stadia trailer, google stadia nedir, google stadia demo, google stadia beta, google stadia cloud, google stadia cloud gaming, google stadia full, google stadia fortnite, google stadia full event.