GSM Teknik Servis Cep Hastanesi
/ Yazan:Teknisyen / Genel / 0 Yorum

GSM Teknik Servis Cep Hastanesi

GSM Teknik Servis Cep Hastanesi Bu kadar fazla cep telefonunun olduğu bir ortamda Cep telefonu tamircileri ve cep telefonu yedek parça satış yerlerinin bu kadar fazla olmasına şaşırmamak gerekir. Cep telefonu tamir merkezlerinin çoğu markalarla anlaşma yaparak veya yapmadan, GSM Teknik Servis olarak hizmet vermeye başlamışlardır.


GSM Teknik Servis Cep Hastanesi

Günümüzde cep telefonu kullanım yaşı gittikçe düşmüştür. Ülkemizde insanlar daha çocuk hatta bebek yaşta cep telefonuyla veya tabletle tanışmaya başlamışlardır. Bu durum herkesin cebinde en az bir adet cep telefonu olduğunu göstermektedir. Akıllı telefonlar içinde her şeyi barındırma özelliğiyle, istenilen her şeye anında ulaştırabilme özelliğiyle insanların vazgeçilmezi haline gelmiştir. 


GSM Teknik Servislerinde Verilen Hizmetler

GSM Teknik Servisleri, artan talepler üzerine, cep telefonlarının tamiratı ve bakımı için profesyonel cihazlar almaktadırlar ve tamirat ve bakım işlemlerini profesyonelce yapmaktadırlar. Yedek parça piyasasının da çok büyük bir gelişme göstermesiyle, cep telefonu yedek parçasına ulaşım kolaylaşmıştır. Çeşitli markaların telefon ürünleri de çok çeşitlilik göstermektedir. Bu kadar çeşitliliğin olduğu bir ortamda yedek parça ve diğer malzemeler de çok çeşitlilik göstermektedir. GSM Teknik Servisleri bu konuya özenle yaklaşmakta ve müşterilerine temin ettiği cihazlarla kaliteli hizmet vermektedirler. GSM Teknik Servisleri, cep telefonu tamiratı, bakımı, cep telefonu aksesuarlarının ve donanımlarının satışı, cep telefonu koruyucuların satışı, garantili sıfır olarak ve ikinci el olarak cep telefonu satışları gibi bir çok hizmet vermektedirler.


GSM Teknik Servislerinde Yedek Parça Temini

GSM teknik servisleri yedek parçayı çok kolay yollardan temin etmek zorundadır. Tamire gelen cep telefonu çeşidi her gün farklılık gösterebilir ve bu teknik servisi zor durumda bırakabilir. Yurtdışından her çeşit yedek parçayı, donanımı ve aksesuarı getirip stok yapan, yurtdışından toptan alıp perakende satan yerlere ve insanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Aksi takdirde cep telefonunuzu tamir için bıraktığınız teknik serviste uzun zaman yedek parça bekleyebilir, tamirat işleminiz çok zaman alabilir. GSM Teknik servisleri de yedek parça temini için, müşterilerini çok fazla bekletmemek daha iyi hizmet vererek, müşteri potansiyelini arttırabilmek için kendilerince çeşitli yollar bulmuş ve bunu sürdürerek işlerine devam etmektedir.

Yada bize ulaşın kısmından bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Cep telefonu tamirleri için tıklayınız.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri 

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 ya da MNG Kargo şubesine giderek 248789196 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Bilgilendirme Sayfası
Yazı Tarihi
İncelenen Sayfa
GSM Teknik Servis Cep Hastanesi
Değerlendirme
51star1star1star1star1star

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir