Güvenilir Cep Telefonu Ekran Değişimi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Güvenilir Cep Telefonu Ekran Değişimi

Güvenilir Cep Telefonu Ekran Değişimi Hayatımızın bir parçası haline gelen mobil cihazlar gün boyu ellerimizden düşmez. Ne kadar sağlam ve son teknoloji ürünü olursa olsun, muhtemelen bozulurlar. Gözlerinize benzeyen telefonunuzun ekranı kırılabilir veya kırılabilir. Mobil cihazınız bozulduğunda güvenilir ve hızlı bir şekilde tamir ettirebileceğiniz bir yer arıyorsanız, Cep Hastanesi ile tanışma zamanı.

Cep Hastanesi , bir akıllı telefon tamir servisi, hızlı ve hayat kolaylaştırıcı yöntemlerle telefon kırık insanlara pratik çözümler sunar. Telefonunuzun marka, model ve başarısızlık nedenini almak ve 3 adımda tahmini bir fiyat alabilirsiniz Cep Hastanesi hızla onarım işlemini başlatmak mümkündür.

Güvenilir Ekran Değişimi

Cep Hastanesi, uzman ekipler tarafından tamir edildikten sonra arıza tespiti ve onarımı ile telefonunuzu en kısa sürede yepyeni bir forma teslim edilir. Bu süre zarfında, servis numaranızı siteye girerek telefon onarım sürecinizi takip etme fırsatınız var. Ayrıca sorularınız için 0850 840 0532 arayarak Cep Hastanesi Müşteri Hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Onarım işlemi bittiğinde ve telefonunuzu aldığınızda, nakit veya kapıda ödeme yapabilirsiniz. Cep Hastanesi’nin bir diğer avantajı, 3 aylık parça garantisi sunmasıdır. Onarım işlemi sırasında kamera veya telefonunuzun herhangi bir parçası değiştirildiğinde, Cep Hastanesi bu bölüm için 3 aylık bir garanti sunar.

Cep Hastanesi , telefonunuzda oluşabilecek bluetooth sorunu, Pil şarj olmuyor, cihaz açılmıyor, hafıza kartı, Dokunmatik kimlik, kulaklık, yön sensörü, sım kart ve ses tuşu sorunu, yan düğme arızası, ekran ve kablosuz ağ sorunu, düğme arızası, şarj soketi arızası, dokunmatik kırık cam gibi birçok arızaya çözüm buluyor. Cep telefonu ekranınızda bir sorun varsa, cep telefonu onarımında bir fiyat alabilirsiniz cephastanesi.com cep telefonu ekran tamiri konusunda fiyat alıp Cep telefonu ekran fiyatları hakkında fikir edinebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Samsung Note Kalem Çalışmıyor

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; samsung note 4 kalem çalışmıyor , samsung note 5 kalem çalışmıyor , samsung note 3 kalem çalışmıyor , samsung note 2 kalem çalışmıyor , samsung note 8 kalem çalışmıyor , samsung note 2 dokunmatik çalışmıyor kalem çalışıyor , samsung note 5 dokunmatik çalışmıyor kalem çalışıyor , note 4 kalem çalışmıyor , samsung note kalem , note 8 kalem çalışmıyor , samsung galaxy note 4 kalem çalışmıyor , samsung note 3 kalemle çalışıyor elle çalışmıyor , samsung note kalem kullanımı , samsung note kalemi , note 4 kalemle çalışıyor elle çalışmıyor , note 5 kalemle çalışıyor elle çalışmıyor , note 5 kalem çalışmıyor

Ekran Değişimi Nasıl Yapılıyor

Cep Hastanesin’de ekran değişimi profesyonel teknisyenler tarafından orjinal ürün kullanılarak yapılır. Kırık olan ekran itinalı bir şekilde sökülerek yerine orjinali takılır.

  1. Ekran değişimi süresi servisimizde ortalama 45 dakikadır.
  2. Teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz 2 (iki) taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 (üç) iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz
  3. Ekran değişimi öncesi ve sonrasında kesinlikle telefon sıfırlanmaz. Cihaza format atılmaz yani bilgileriniz silinmez. Her şey olduğu gibi kalır.
  4. Ekran değiştirme işlemi tamamlandıktan sonra telefonunuzu dilediğiniz kadar inceleme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.
  5. Kesinlikle cihazın ekran performansında yani dokunmatik hızı – hassasiyeti ve ekran parlaklığı – çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  6. Ekran görüntü kalitesi ilk günkü performansına geri döner.
  7. Ekran kırılması, ön cam çatlaması gibi sorunlar ile tekrar karşılaşılmasını engellemek amacıyla telefona temperli kırılmaz cam koruyucu takılır.
  8. Telefonunuz 3 ay garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti kartınızın olması sebebi ile garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulur. Güvenilir Cep Telefonu Ekran Değişimi