Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Haftanın Göze Çarpan iOS Uygulamaları

Haftanın Göze Çarpan iOS Uygulamaları

Haftanın Göze Çarpan Ios Uygulamaları

Haftanın Göze Çarpan iOS Uygulamaları; Bu hafta sizlere yine farklı, eğlenceli ve işlevsel iOS Uygulamalarından bahsedeceğiz. Dilerseniz bugün tanıtacağımız uygulamalara öncelikle isimleriyle bir göz atalım. Papers.co , Music Maker Jam, Echo: Collective Playlist Curation ve iOS için MacID uygulamaları bu hafta sizler için seçtiklerimizde yer alıyor.

Bu Hafta Hangi iOS Uygulamaları Popüler?

Haftanın Göze Çarpan iOS Uygulamaları;  Bu hafta en çok kullanılan ve öne çıkan iOS uygulamalarını sizler için aşağıda derledik. Eğer siz bu uygulamaları keşfetmediyseniz aşağıda uygulamaları ve özelliklerini bulabilir, ona göre kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iOS 15 Yenilikçi Özellikler

Papers.com

Dec Papers.co arasında kısa sürede popülerlik kazanan duvar kağıdı uygulamaları, her an güncel olan kategorilere ayrılmış duvar kağıtları ile iPhone’unuzun ekranını kutluyor. İllüstrasyon, oyun, müzik, bulanıklık, hayvan, film, çiçek, spor ve lego gibi kategoriler bulunmaktadır Papers.com içerisinde onlarca farklı yüksek çözünürlüklü duvar kağıdı yer almaktadır.

Music Maker Jam

Music Maker Jam uygulaması, kendi parçalarınızı oluşturmanıza olanak tanır! Hip hop, dubstep, rock veya EDM dahil olmak üzere 100 farklı müzik stili ve 8 kanallı mikser yardımıyla kolayca parçalarınızı oluşturabilir ve ayrıca ses kayıt özelliği ile kendi vokallerinizi yapabilirsiniz. Temel müzik bilgilerine ihtiyaç duyan Music Maker Jam ile eğlenceli müziklerle dolu dakikalar geçirebilirsiniz.

Music Maker Jam

Echo: Collective Playlist Curation

Yine müzik severler için geliştirilmiş bir yazılımla devam ediyoruz. Echo uygulaması ile çalma listeleri oluşturabilirsiniz. YouTube ve Soundcloud platformlarında yer alan müzikleri bir araya getiren Echodec Collective Playlist Curation uygulaması sayesinde farklı kullanıcılar tarafından oluşturulan çalma listelerini takip edebilir ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Echo, pratik olarak sosyal medyayı andırsa da farklı müzikleri keşfetmek isteyenler için harika bir uygulama. Basit arayüzü ve kullanım kolaylığı ile tercih sebebi olduğunu söyleyebiliriz.

MacID for iOS

iPhone 5s ile tanıtılan Touch ID özelliği, yeni nesil iPhone ve iPad’lerde kullanılmaya devam ediyor. Ancak Apple, masaüstü ve dizüstü bilgisayar Mac modellerinde bu özelliği kullanmayı tercih etmiyor. Mac’inizi şifrelemek için OS X’in kendi şifreleme özelliğini kullanmanız gerekir. Ancak MacID uygulaması sayesinde Touch ID özellikli iPhone ve iPad modelinizi Bluetooth üzerinden Mac’e bağlayarak parmak izi okuyucu özelliğini Mac’te de kullanabilirsiniz.

Bluetooth üzerinden etkileşime giren MacID uygulaması, Touch ID desteği ile iPhone ve iPad üzerinden Mac’inizi şifrelemenize ve şifresini çözmenize olanak tanır.

Macid For Ios 1

Popüler iOS Uygulamaları Nereden İndirilir?

Yukarıdaki popüler olan iOS uygulamalarını iPhone veya iPad cihazlarınıza indirmek için App Store mağazasına göz atabilirsiniz. Ön izleme özelliği sayesinde bu duvar kağıtlarının iPhone’a indirmeden önce ana menü ve kilit ekranında nasıl görüneceğini de görebilirsiniz.