Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Hayatımızı Kolaylaştıran Uygulamalar

Hayatımızı Kolaylaştıran Uygulamalar

Hayatımızı Kolaylaştıran Uygulamalar

Hayatımızı Kolaylaştıran Uygulamalar, akıllı telefonların ortaya çıkmasıyla, işten günlük faaliyetlerimize kadar hayatımızın her alanında büyük değişiklikler oldu. Kameradan el fenerine, müzik çalardan iletişime kadar ihtiyaçlarımızı karşılayan akıllı telefonlar, özel olarak geliştirilen uygulamalarla hayatımızı basitleştirmede çok etkili.

Hayatımızı Kolaylaştıran Uygulamalar, akıllı telefonların sunduğu tüm nimetlerden yararlanmak isteyenler için, hayatınızı kolaylaştıracak ve üretkenliğinizi artıracak uygulamaları bir araya getirdik. Çünkü yaşamı kolaylaştırmak için teknoloji var!

Evernote

Evernote, özellikle yoğun bir iş temposuna sahip ve genellikle hatırlatma notlarına ihtiyaç duyanlar, pes edemeyen akıllı telefon uygulamaları arasında yer alıyor. Not alma uygulaması olan Evernote, kullanıcıların bulutta yazdığı notları depolayarak akıllı telefonlardan, tabletlerden ve bilgisayarlardan erişmelerini sağlıyor. Notlarınıza ses, video ve görüntüler ekleyebilir, uygulamayı takviminizle senkronize edebilirsiniz ve uygulamanın basit kullanımı Evernote’u çekici kılan diğer özelliklerdir.

Pocket

Pocket, takip ettiğiniz içeriğe istediğiniz zaman erişmenizi sağlayan bir uygulamadır. Unutmayacağımızı düşünsek de, daha sonra okumak için favoriler sekmemize eklediğimiz içerik gün geçtikçe artıyor. Pocket, istediğiniz bağlantıyı tek dokunuşla göndermek, bir liste oluşturmak, Twitter, Flipboard gibi uygulamalar ile ortaklaşa çalışabilir. İçeriği okumak için internete ihtiyacınız olmaması, Pocket için hayatı kolaylaştırır.

Moves

Bugün, sağlıklı ve formda bir yaşam giderek önem kazandıkça, sporla ilgili uygulamalar en popüler akıllı telefon uygulamaları arasındadır. Özellikle yürüyüş ve koşma ile ilgilenenler, gün boyunca attığınız adımları sayar, ne kadar yol katettiğinize, kaç kalori yaktığınıza ve toplamda ne kadar süre yürüdüğünüze bağlı olarak kilometre. Tüm bu bilgileri günlük ve haftalık olarak saklayan Moves, karşılaştırma imkanı da sunar; harekete geçme uyarılarıyla sağlıklı bir yaşamı da teşvik eder.

İlginizi Çekebilir: İhtiyaçlarınıza Uygun Bir Akıllı Telefon Nasıl Seçilir

Duolingo

Duolingo özellikle sık seyahat edenler için yararlı olabilecek uygulamalardan biridir. Duolingo ile İngilizce’den Rusça’ya, İspanyolca’dan Almanca’ya birçok farklı dil öğrenmek oldukça basit ve pratiktir. Seviyenizi belirledikten sonra, Duolingo size gün boyunca dili öğrenmeye ayırabileceğiniz zamana dayalı bir çalışma programı sunar ve okuma, yazma ve konuşma becerilerinizi geliştirir.

Dropbox

Dropbox, tüm belgelerinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı saklayabileceğiniz bir depolama uygulamasıdır. Dropbox uygulaması olan herhangi bir cihazdan, kaydettiğiniz bilgilere erişmenizi sağlayan uygulama, hareket halindeyken özellikle yararlıdır.

Remember The Milk

Markete giderken, son anda biri süt almanızı rica ettiğinde genellikle sütü unutuyorsanız, yalnız değilsiniz. Hatta tam olarak bu deneyimden yola çıkan ve adını bu deneyimden alan bir uygulama var: Remember The Milk. Görev yönetimi odaklı bir uygulama olan Remember The Milk, gün içerisinde yapmanız gereken her şeyi size hatırlatıyor. Kullanımı oldukça basit olan uygulama, kişiselleştirilebilme olanağı, Gmail, Twitter, Evernote, Takvim gibi uygulamalarla senkronize çalışabilme özelliğiyle adeta bir hayat kurtarıcı.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; hayatı kolaylaştıran uygulamalar , hayat kolaylaştıran uygulamalar , hayatımızı kolaylaştıran telefon uygulamaları , hayatımızı kolaylaştıran mobil uygulamalar , hayatımızı kolaylaştıran sorunlar ve çözümleri , hayatımızı kolaylaştıran bilgiler , hayatımızı kolaylaştıran yenilikler , günlük hayatı kolaylaştıran uygulamalar , iş hayatını kolaylaştıran uygulamalar