Honor Kapak
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Honor 8A ve Honor 8A Pro Türkiye’ye Geliyor

Honor 8A ve Honor 8A Pro Türkiye’ye Geliyor. Huawei giriş düzeyi için Haysiyet hazırlar. Parmak izi olmayan Okuyucu Honor 8A hala rekabetçi olmaya çalışacaktır. Haysiyet 8A özellikleri ve ücreti.

Geçen Sene 200 milyon akıllı telefon satışını geride bırakan Huawei, bu Sene 250 milyon eşiğini her segmente hitap eden ürünlerle itmeye çalışacaktır. Şirket giriş düzeyi için Yepyeni bir model hazırlıyor.Sözde Honor 8A ve Honor 8A Pro Türkiye’ye Geliyor modeli geçen Sene Seda 7a’nın devamı niteliğindeydi, ancak kimi tavizler verdi. Örneğin, ikili geri ön kamera ve parmak izi okuyucu istikbal nesillere iç değildir.

Honor 8A Ve Honor 8A Pro Türkiye'Ye Geliyor

Honor 8A ve Honor 8A Pro Türkiye’ye Geliyor

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Huawei Honor alt markası, yeni bütçe dostu akıllı telefon Honor 8a’yı Türkiye’ye getiriyor. Türkiye’de resmi kanallardan satılmayan honur 8A, ilk defa A101 raflarında olacak. Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Huawei Honor alt markası, yeni bütçe dostu akıllı telefon Honor 8a’yı Türkiye’ye getiriyor. Türkiye’de resmi kanallardan satılmayan Honor 8A, ilk Defa A101 raflarında olacak.

Son yıllarda dikkat çeken teknolojik a101 ile uygun fiyatlı ürünler sunmak, önümüzdeki hafta Türkiye’de ilk defa Honor  8 satmaya hazırlanıyor. daha önce Honor 8x aynı şekilde Türkiye pazarlarına getirildi, Honor 8 için uygun satış fiyatı ile müşterilerini hoşnut etmek istiyor. MediaTek Helio P35 yonga setini kullanarak, Honor 8A bir 6.09-inç 1440 x 720 piksel damla çentikli ekran ile birlikte gelir.

İlginizi Çekebilir: Pazar Günü Açık Telefon Tamircisi

Bir 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama ile, bir 13 MP çözünürlük f / 1.8 diyafram ile bir arka kamera bizi ağırlıyor, Ön panel bir 8 MP çözünürlük f / 2.0 diyafram selfie kamera kullanır.

Honor 8A ve Honor 8A Pro Özellikleri

Ekranda 6.088 inç ve 1440×720 piksel çözünürlüğe sahip bir su damlası çentik tasarımı kullanıldı. Yonga seti, 8 çekirdekli MediaTek Helio P35’dir. 12nm istihsal süreci ile bu randımanlı yonga seti kuvvet VR 8 serisi çizge birimi ve Suni zeka desteği ile beraber gelir.

Honor 8 Ve 8 Pro Özellikleri
Honor 8 Ve 8 Pro Özellikleri

A101, Önümüzdeki Hafta Türkiye’de İlk Kez Honor 8A Satacak

3GB LPDDR3 RAM 32GB / 64GB depolama kapasitesine sahiptir, geri ön kamera çözünürlüğü 13MP ve ön yan 8mp’dir. 3020mAh kapasiteli pil bir gün var olmayabilir.Haysiyet 8A $ 116 ve $ -145 arasında mal olacak. Ayrı olarak, parmak izi okuyucu ile Honor 8A Pro ismi verilen Diğer bir versiyon olacak. Yepyeni atik yarından itibaren resmi olacak.

Gelelim Honor 8A’nın satış fiyatına. 21 Mart Perşembe gününden itibaren A101’lerde satışa çıkacak cihaz, 1.299 TL gibi uygun bir fiyata kullanıcılara sunulacak. Elbette bu tür cihazların sınırlı sayıda olduğunu ve satın almak istemeniz durumunda acele etmeniz gerektiğini belirtelim. Uygun fiyatlı satılan teknolojik ürünleri önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.