Telefon Hoparlöründen Cızırtı Geliyor

Telefon Hoparlöründen Cızırtı Geliyor, Akıllı telefonunuzun hoparlörden ses gelmemesinin iki nedeni vardır. İlk olarak, toz, kir, elbise pamuğu ve hoparlör deliklerini tıkayan benzer parçacıklar donanım sorunlarıdır. Donanım sorunları, cihazın etkisi nedeniyle hoparlör soketinin kırılması / Çatlaması, sıvı teması veya nemi nedeniyle hoparlör soketi oksidasyonu nedeniyle oluşur.

iPhone karşı tarafın sesi bozuk geliyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Hoparlör Değişimi / / 1 Yorum / 734 Görüntülenme

Akıllı telefonlar pek çok konuda insanlara teknoloji imkânı sağlamaktadır. Her ne kadar bu telefon modelleri gelişse bile konuşma ve iletişim anlamındaki temel görev her zaman için çok büyük önem taşımaktadır. Kaliteli telefonlar iletişim anlamında mükemmel sonuçlar ortaya koyabilir. Yine de oluşan arızalar bu iletişimi daha sağlıksız hale getirebilir. iPhone karşı tarafın sesi bozuk geliyor tamiri …

iphone zil sesi çıkmıyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Hoparlör Değişimi / / 1 Yorum / 813 Görüntülenme

İletişim anlamında kaliteli bir markanın telefonunu tercih etmişseniz, elbette ki sorun yaşamak istemiyorsunuz demektir. Çok nitelikli ve avantajlı bir telefon seçeneği, istemezseniz bile bazı arızalar ortaya koyabilir. Bu gibi durumda iPhone zil sesi sorunu çözümü tam olarak nedir derseniz, öncelikli olarak sorunu uzman tarafından tanımlamak gerçekten önemlidir. Telefonunuzun sesi açıkken zil çalmıyorsa, burada sistemsel bir …

Telefonumun Hoparlöründen Ses Gelmiyor
/ Yazan:Cep Hastanesi / Hoparlör Değişimi / 1 Yorum / 1040 Görüntülenme

Telefonların teknik sorunlarından bir diğeri de, telefon düştüğünde veya darbe aldığında, telefondan ses gelmemesi veya sesin cızırtılı gelmesi sorunudur. Bu konuda teknik servisimize gelen kişiler, aynı şikayetlerde bulunmaktadır. Telefon hasar gördüğünde, ilk olarak hoparlör soketinin zarar gördüğü akla gelmelidir.

iPhone Hoparlör Ses Sorunu Pratik Çözümü
/ Yazan:Cep Hastanesi / Hoparlör Değişimi / 1 Yorum / 772 Görüntülenme

iPhone Hoparlör Ses Sorunu Pratik Çözümü Günümüzde en çok tercih edilen telefonlar arasında İphone modelleri geliyor. Kaliteli olan bu modeller kullanım kolaylığı ve kaliteli görselleri ile tercih ediliyor. Ancak bu telefonlarda bazen ses sorunu yaşanabiliyor. Bu gibi durumlarda ilgili arıza geçmez ise mutlaka profesyonel bir destek alınması gerekir.

/ Yazan:Cep Hastanesi / Hoparlör Değişimi / 1 Yorum / 687 Görüntülenme

iPhone Kulaklık Çalışmıyor Sorunu ve Çözüm Yolları İphone, günümüzde en çok tercih edilen telefonlar arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Tercih edilmesinde ki sebeplerden ilki şık bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra, kullanım açısından rahatlığı ve içerisinde barındırdığı birçok uygulama ile iletişim açısından kolaylıklar sağlamasıdır.