Htc Batarya Değişimi Fiyat Listesi 2019
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

HTC Batarya Değişimi Fiyat Listesi 2019

HTC Batarya Değişimi Fiyat Listesi cep telefonlarının pil ömrü, diğer cihaz modellerinde olduğu gibi belirli bir süre sonra sona ermeye başlayabilir ve cihazın pil ömrü oldukça kısa olabilir. Telefon ilk alındığında, birkaç gün için yeterli olan şarj süresi zamanla azalabilir ve hatta birkaç saat içinde azalabilir.

Bu makalede, HTC Desire modelleri, pil değişimi fiyat listesi, değişim sürecinin teknik servisimizde nasıl gerçekleştirildiği, bu durumda pil değişiminin gerekli olduğu ve pilin ömrünü kısaltan kullanıcı hataları hakkında bilgilendirilecektir.

HTC Batarya Değişimi Fiyat ve Özellikleri

HTC pil değişimi fiyatları modele göre değişebilir. Aşağıdaki tabloda pilin değiştirilmesi için ücret bulabilirsiniz. Ancak, diğer modellerde hizmetimizi arayarak veya yorum alanına yazarak pil değişimi fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Değişim İşlemi Değişim Fiyatı
HTC Desire 610 Batarya Değişimi 100 TL
HTC Desire 616 Batarya Değişimi 100 TL
HTC Desire 626 Batarya Değişimi 100 TL
HTC Desire 700 Batarya Değişimi 100 TL
HTC Desire 728 Batarya Değişimi 120 TL
HTC Desire 816 Batarya Değişimi 100 TL
HTC Desire 820 Batarya Değişimi 120 TL
HTC Desire 830 Batarya Değişimi 120 TL

Cep Hastanesi pil değişimi talebi ile gelen kullanıcılarımızın şikayet ve sorularına dikkat ettiğimizde, pil değişiminin talep edildiği durumlarda aşağıdaki durumlarda sizinle paylaşırız. Tabii ki, teknisyenlerimizin görüşleri bu maddelere eklenmiştir.

İlginizi Çekebilir: Telefonumun Dokunmatiği Kendi Kendine Basıyor

  1. Pil nispeten kısa bir süre içinde tükenirse,asd
  2. Yüksek şarj yüzdeleri (örneğin %90) düşük şarj seviyelerine düştüğünde (örneğin 10%),
  3. Bir uygulama kullanırken, oyun oynarken veya telefonla konuşurken cihaz kapanırsa,
  4. Pil şişmesi sorunu varsa (daha fazla hasarı önlemek için dikkat edilmelidir),
  5. Telefon şarj olsa bile şarj yüzdesi belirli bir değeri aşmıyorsa,

Pil değiştirme gereklidir. Pil değişimi kesinlikle bir uzman ve deneyimli HTC teknisyeni tarafından yapılmalıdır. Bunu yapmak cihazı kullanılamaz hale getirebilir. Teknik servisimizde pilin nasıl değiştirileceğinin ayrıntılı bir açıklaması aşağıdadır.

HTC Batarya Değişimi Hakkında

HTC Batarya Değişimi Fiyat Listesi ile ilgili sorun yaşıyorsanız , Cep Hastanesi mağazamıza gelerek veya çift taraflı ücretsiz gönderim hizmetinden yararlanarak kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Birçok HTC pil sorunu, pili yenisiyle değiştirerek çözülür. Aynı zamanda, yeni bir pil kullanmak, telefonun ilk şarj performansına geri dönmesine izin verecektir.

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; htc batarya değişimi, htc batarya değişimi ankara, htc batarya değişimi izmir, htc 10 batarya değişimi, htc m8 batarya değişimi, htc m9 batarya değişimi,htc 820 batarya değişimi, htc a9 batarya değişimi,htc m7 batarya değişimi, htc 10 batarya değişim ücreti, htc 10 batarya değişimi.