HTC Batarya Değişimi Fiyat Listesi 2019
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / / 1 Yorum / 161 Görüntülenme

HTC Batarya Değişimi Fiyat Listesi 2019

HTC Batarya Değişimi Fiyat Listesi cep telefonlarının pil ömrü, diğer cihaz modellerinde olduğu gibi belirli bir süre sonra sona ermeye başlayabilir ve cihazın pil ömrü oldukça kısa olabilir. Telefon ilk alındığında, birkaç gün için yeterli olan şarj süresi zamanla azalabilir ve hatta birkaç saat içinde azalabilir.

Bu makalede, HTC Desire modelleri, pil değişimi fiyat listesi, değişim sürecinin teknik servisimizde nasıl gerçekleştirildiği, bu durumda pil değişiminin gerekli olduğu ve pilin ömrünü kısaltan kullanıcı hataları hakkında bilgilendirilecektir.

HTC Batarya Değişimi Fiyat ve Özellikleri

HTC pil değiştirme fiyatları modele göre değişebilir. Aşağıdaki tabloda pilin değiştirilmesi için ücret bulabilirsiniz. Ancak, diğer modellerde hizmetimizi arayarak veya yorum alanına yazarak pil değişimi fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Telefon ModeliBatarya Değişimi Fiyatı
HTC Desire 610 Batarya Değişimi99 ₺
HTC Desire 616 Batarya Değişimi99 ₺
HTC Desire 626 Batarya Değişimi99 ₺
HTC Desire 700 Batarya Değişimi99 ₺
HTC Desire 728 Batarya Değişimi119 ₺
HTC Desire 816 Batarya Değişimi99 ₺
HTC Desire 820 Batarya Değişimi119 ₺
HTC Desire 830 Batarya Değişimi119 ₺


Cep Hastanesi pil değişimi talebi ile gelen kullanıcılarımızın şikayet ve sorularına dikkat ettiğimizde, pil değişiminin talep edildiği durumlarda aşağıdaki durumlarda sizinle paylaşırız. Tabii ki, teknisyenlerimizin görüşleri bu maddelere eklenmiştir.

 1. Pil nispeten kısa bir süre içinde tükenirse,asd
 2. Yüksek şarj yüzdeleri (örneğin %90) düşük şarj seviyelerine düştüğünde (örneğin 10%),
 3. Bir uygulama kullanırken, oyun oynarken veya telefonla konuşurken cihaz kapanırsa,
 4. Pil şişmesi sorunu varsa (daha fazla hasarı önlemek için dikkat edilmelidir),
 5. Telefon şarj olsa bile şarj yüzdesi belirli bir değeri aşmıyorsa,

Pil değiştirme gereklidir. Pil değişimi kesinlikle bir uzman ve deneyimli HTC teknisyeni tarafından yapılmalıdır. Bunu yapmak cihazı kullanılamaz hale getirebilir. Teknik servisimizde pilin nasıl değiştirileceğinin ayrıntılı bir açıklaması aşağıdadır.


HTC Batarya Değişimi Hakkında

HTC Batarya Değişimi Fiyat Listesi ile ilgili sorun yaşıyorsanız , Cep Hastanesi mağazamıza gelerek veya çift taraflı ücretsiz gönderim hizmetinden yararlanarak kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Birçok HTC pil sorunu, pili yenisiyle değiştirerek çözülür. Aynı zamanda, yeni bir pil kullanmak, telefonun ilk şarj performansına geri dönmesine izin verecektir.


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; htc batarya değişimi, htc batarya değişimi ankara, htc batarya değişimi izmir, htc 10 batarya değişimi, htc m8 batarya değişimi, htc m9 batarya değişimi,htc 820 batarya değişimi, htc a9 batarya değişimi,htc m7 batarya değişimi, htc 10 batarya değişim ücreti, htc 10 batarya değişim, htc m8 batarya değişim, htc 820 batarya değişim, htc m9 batarya değişim, htc m9 batarya değişimi ankara, htc one m8 batarya değişimi ankara, htc one m7 batarya değişimi ankara, htc one m9 batarya değişimi fiyat, htc one m8s batarya değişimi fiyat, htc one x batarya değişimi fiyat, htc one m8 batarya değişimi, htc desire 820 batarya değişimi, htc 10 batarya değişimi istanbul, htc one m8 batarya değişimi izmir, htc one m7 batarya değişim, htc one batarya değişimi nasıl çıkarılır, htc one s batarya değişimi, htc m8 s batarya değişimi,


Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

HTC Batarya Değişimi Fiyat Listesi 2019
5 (100%) 2 oy mevcut

1 Yorum

 • Teknisyen

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir