Htc M8 Batarya Değişimi Fiyatı
/ Yazan:Cep Hastanesi / HTC / 1 Yorum / 791 Görüntülenme

Htc M8 Batarya Değişimi Fiyatı

Htc M8 Batarya Değişimi Fiyatı Kullanım şeklinize, sıklığınıza ve tercih ettiğiniz telefon ayarlarına bağlı olarak zaman geçtikçe güçlü bataryanızın enerjisi giderek zayıflayan bir yavaşlıkta güç bela cihazınızı idare eder duruma geldiğini fark edebilirsiniz.

Htc M8 Batarya Değişimi Fiyatı

İstisnasız bütün bataryaların şarj olduktan sonra boşalma diye bilinen bir sınırları vardır ve zaman içinde er ya da geç bataryayı değiştirmeniz gerekir.Batarya sıvınızın az kaldığını ve artık size istediğiniz performansı sağlayamadığını gözlemlediğinizde hiç vakit kaybetmeden değiştirmeniz her şeyden önce cihazınızın verimliliği açısından çok daha iyi olacaktır. Pil ömrü biten bataryalar zaman içinde telefonunuza geri dönüşü olmayan  kalıcı hasarlar da verebilmektedir.


Htc M8 Batarya Anlatımı görseli
Htc M8 Batarya Anlatımı görseli

Htc M8 Batarya Değişirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Telefonunuzun verimi ve kullanılabilirliği açısından batarya değişimi yaptırmaya karar verdiğinizde alanında uzman kişilere danışmanız bir gerekliliktir. En hayati ikinci şey ise onların orijinal parça kullanmalarıdır. Htc M8 telefonunuzun olağandan  çok daha kısa bir sürede pilinin azalması, konuştuğunuz sırada hiçbir sebep yokken aniden telefonunuzun kapanması, bataryada şişme ve cihaz kullanım kalitenizin gözle görülür bir şekilde düşmesi batarya değiştirmenizin zamanının geldiğine dair dikkate almanız gereken bir işarettir.

Öncelikle alacağınız hizmetin sterilize edilmiş özel odalarda, profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi gerekliliğinin altını çizmek isteriz. Yanlış müdahaleler ve orijinal olmayan parçalar sonucunda telefonunuzun performansı daha da kötüye gidebilir hatta telefonunuzu kaybetmekle karşı karşıya kalabilirsiniz.

[table id=8 /]


Cep Hastanesi Farkı ile Değişim İmkanı

Ekipmanları sağlam, uzman kişiler tarafından değiştirilen bataryalarda cihazınız kullanmaya başladığınız ilk günkü güçlü, hızlı ve dayanıklı performansına tekrar kavuşur.Onayınızın alınmasıyla birlikte yetkili teknisyen tarafından gerçekleştirilen htc m8 batarya değişimi fiyatısonrasında cihazınız gerekli testlerden olumlu sonuçlar alarak size teslim edilir.

Altı ay garanti süresi kaşesiyle teslim aldığınız ürününüzü bu süre zarfında ne zaman herhangi bir sorun yaşarsanız ücretsiz olarak ilgili kişiye ek bir  ücret ödemeksizin gösterebilir, telefon probleminiz her ne ise uzman kişilerden yardım alabilirsiniz.

Htc M8 Batarya değişimi fiyatı ‘nda telefonunuzu teslim alma süreniz, kargo ile gönderim yaptığınızda yaklaşık 3 iş gününü ya da elden teknik servise ulaştırdığınız durumlarda yaklaşık 1 saati bulmaktadır. Statik elektriğin bulunmadığı, güvenlik kameraları ile yedi yirmi dört saat takip edilen, sterilize teknik servis odalarında gerçekleştirilen batarya değişimi akıllı telefonunuzun ihtiyaç duyduğu ikinci bahar olabilir.

Telefonunuzda, özellikle bir iki yıllık kullanımlar sonrasında ortaya çıkan performans düşüklüğü, aksaklıklar durumlarında bir profesyonele danışmanızı öneririz.

Ekran Değişimi için : https://www.cephastanesi.org/htc-servisi/htc-m8-ekran-degisimi/


Cep Hastanesi Tanıtım Videosu 

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.


 

Ayrıca Bkz. “Kargo Gönderimi Detayları İçin Tıklayınız.”

Saygılarımızla Cep Hastanesi Ekibi

1 Yorum

  • Teknisyen

    Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
    En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir