Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

  1. Anasayfa
  2. Telefon Tamiri
  3. Htc M8 Batarya Değişimi Fiyatı

Htc M8 Batarya Değişimi Fiyatı

Htc M8 Batarya Değişimi Fiyatı

Htc M8 Batarya Değişimi Fiyatı Kullanım şeklinize, sıklığınıza ve tercih ettiğiniz telefon ayarlarına bağlı olarak zaman geçtikçe güçlü bataryanızın enerjisi giderek zayıflayan bir yavaşlıkta güç bela cihazınızı idare eder duruma geldiğini fark edebilirsiniz.

Htc M8 Batarya Değişimi Fiyatı akıllı telefonlarında yaşanan sorunların başında batarya şişmesi ve şarjın çabuk bitiyor sorunu gelmektedir. Bataryayı değiştirdikten sonra HTC piliniz asla silinmez. Pil şarj dayanıklılık süresi orijinal durumuna döner.

Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis pil garanti kartı ile size teslim edilir. garanti süresi boyunca, teknik sorunlar kullanıcı ile ilgili pil hataları hariç, bizim HTC teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak çözülür.

Htc Batarya Değişimi Fiyatı

İstisnasız bütün bataryaların şarj olduktan sonra boşalma diye bilinen bir sınırları vardır ve zaman içinde er ya da geç bataryayı değiştirmeniz gerekir. Batarya sıvınızın az kaldığını ve artık size istediğiniz performansı sağlayamadığını gözlemlediğinizde hiç vakit kaybetmeden değiştirmeniz her şeyden önce cihazınızın verimliliği açısından çok daha iyi olacaktır. Pil ömrü biten bataryalar zaman içinde telefonunuza geri dönüşü olmayan  kalıcı hasarlar da verebilmektedir.

Htc Batarya Değişirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Telefonunuzun verimi ve kullanılabilirliği açısından batarya değişimi yaptırmaya karar verdiğinizde alanında uzman kişilere danışmanız bir gerekliliktir. En hayati ikinci şey ise onların orijinal parça kullanmalarıdır.

Htc M8 telefonunuzun olağandan  çok daha kısa bir sürede pilinin azalması, konuştuğunuz sırada hiçbir sebep yokken aniden telefonunuzun kapanması, bataryada şişme ve cihaz kullanım kalitenizin gözle görülür bir şekilde düşmesi batarya değiştirmenizin zamanının geldiğine dair dikkate almanız gereken bir işarettir.

Öncelikle alacağınız hizmetin sterilize edilmiş özel odalarda, profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi gerekliliğinin altını çizmek isteriz. Yanlış müdahaleler ve orijinal olmayan parçalar sonucunda telefonunuzun performansı daha da kötüye gidebilir hatta telefonunuzu kaybetmekle karşı karşıya kalabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Orta Home Tuşu Bozuldu İse Dikkat

HTC One Batarya Değişimi

Htc M8 Batarya Tamiri Bataryayı değiştirdikten sonra HTC One M8 piliniz asla silinmez. Pil şarj dayanıklılık süresi orijinal durumuna döner. Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis pil garanti kartı ile size teslim edilir.

Garanti süresi boyunca, teknik sorunlar kullanıcı ile ilgili pil hataları hariç, bizim HTC teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak çözülür.

Telefonunuzda, özellikle bir iki yıllık kullanımlar sonrasında ortaya çıkan performans düşüklüğü, aksaklıklar durumlarında bir profesyonele danışmanızı öneririz.