Htc M8 Batarya Değişimi Fiyatı
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri / 2 Yorum / 5182 Görüntülenme

Htc M8 Batarya Değişimi Fiyatı

Htc M8 Batarya Değişimi Fiyatı Kullanım şeklinize, sıklığınıza ve tercih ettiğiniz telefon ayarlarına bağlı olarak zaman geçtikçe güçlü bataryanızın enerjisi giderek zayıflayan bir yavaşlıkta güç bela cihazınızı idare eder duruma geldiğini fark edebilirsiniz.

Htc M8 Batarya Değişimi Fiyatı akıllı telefonlarında yaşanan sorunların başında batarya şişmesi ve şarjın çabuk bitiyor sorunu gelmektedir. Bataryayı değiştirdikten sonra HTC piliniz asla silinmez. Pil şarj dayanıklılık süresi orijinal durumuna döner.

Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis pil garanti kartı ile size teslim edilir. garanti süresi boyunca, teknik sorunlar kullanıcı ile ilgili pil hataları hariç, bizim HTC teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak çözülür.

Htc Batarya Değişimi Fiyatı

İstisnasız bütün bataryaların şarj olduktan sonra boşalma diye bilinen bir sınırları vardır ve zaman içinde er ya da geç bataryayı değiştirmeniz gerekir. Batarya sıvınızın az kaldığını ve artık size istediğiniz performansı sağlayamadığını gözlemlediğinizde hiç vakit kaybetmeden değiştirmeniz her şeyden önce cihazınızın verimliliği açısından çok daha iyi olacaktır. Pil ömrü biten bataryalar zaman içinde telefonunuza geri dönüşü olmayan  kalıcı hasarlar da verebilmektedir.

Htc Batarya Değişirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Telefonunuzun verimi ve kullanılabilirliği açısından batarya değişimi yaptırmaya karar verdiğinizde alanında uzman kişilere danışmanız bir gerekliliktir. En hayati ikinci şey ise onların orijinal parça kullanmalarıdır.

Pubg Mobile Kasma Sorunu Çözümü

Htc M8 telefonunuzun olağandan  çok daha kısa bir sürede pilinin azalması, konuştuğunuz sırada hiçbir sebep yokken aniden telefonunuzun kapanması, bataryada şişme ve cihaz kullanım kalitenizin gözle görülür bir şekilde düşmesi batarya değiştirmenizin zamanının geldiğine dair dikkate almanız gereken bir işarettir.

Öncelikle alacağınız hizmetin sterilize edilmiş özel odalarda, profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi gerekliliğinin altını çizmek isteriz. Yanlış müdahaleler ve orijinal olmayan parçalar sonucunda telefonunuzun performansı daha da kötüye gidebilir hatta telefonunuzu kaybetmekle karşı karşıya kalabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: HTC Batarya Değişimi

HTC One Batarya Değişimi

Htc M8 Batarya Tamiri Bataryayı değiştirdikten sonra HTC One M8 piliniz asla silinmez. Pil şarj dayanıklılık süresi orijinal durumuna döner. Telefonunuz 3 ay Cep Hastanesi onaylı (imzalı ve damgalı) teknik servis pil garanti kartı ile size teslim edilir.

Garanti süresi boyunca, teknik sorunlar kullanıcı ile ilgili pil hataları hariç, bizim HTC teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak çözülür.

Telefonunuzda, özellikle bir iki yıllık kullanımlar sonrasında ortaya çıkan performans düşüklüğü, aksaklıklar durumlarında bir profesyonele danışmanızı öneririz.

Htc U11 Ekran Değişimi

Cep Hastanesi teknik servis atölyesinde Htc U11 Ekran Değişimi nasıl yapılıyor merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz. Dilerseniz YouTube kanalımızdaki diğer videolara bakarak kendi telefonunuzun ekran değişimini nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek diğer ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

2 Yorum

  • Cep Hastanesi

    Merhabalar m8 batarya değişimi 150 tl

  • HALİL M.

    HTC One M8 Batarya Sorunu HTC M8 telefon sahibiyim. Telefonumun şarjı çabuk bitip, batarya yarı olmasına rağmen kendiliğinden kapanıyordu. Telefonumu Vatan Bilgisayar’dan aldım ve garanti kapsamındaydı. Garantiye verdim iki hafta sonra telefonum geldi aynı sorun devam ediyor. Kardeşimin Samsung marka telefonu var aynı sorunda bataryayı değiştirdiler. Ben telefonumu düşürmedim zarar vermedim, orijinal şarj aleti mevcut onunla şarj ettim kısaca bırsey yo k Bana ücretli isterse değişim olur diye cevap geliyor, müşteri temsilcileri sürekli arıyorum cevap verilmiyor sızı onerdıler

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir