/ Yazan:Cep Hastanesi / HTC / 1 Yorum / 590 Görüntülenme

HTC U11 Arka Cam Kapak Değişimi

HTC U11 Arka Cam Kapak Değişimi ve bir akıllı telefonunuzun arka kapağı, darbelere veya bir kullanım süresinden sonra çizilebilir veya kırılabilir. Bu solmaya veya yıpranacaktır. Böyle bir sorun yaşıyorsanız ve arka kapağın değiştirilmesi istiyorsanız, parçaların yerini deneyimli ve deneyimli HTC teknisyenlerimiz alabilir.

HTC U11 arka kapak değiştirme durumunda, kullanılan ürünün orijinal olması, nitelikli bir HTC teknisyeni tarafından değiştirilmesi ve teknik servis odasının gerekli çevresel koşulları sağlaması ve cihazınızın arka kapak garanti kartı ile teslim edilmesi çok önemlidir.

HTC Arka Kapak Değişimi Nasıl Yapılır

HTC U11 arka kapak değişimi telefonunuz için özel ekipman kullanarak 45 dakika içinde deneyimli HTC teknisyenleri tarafından yapılır. Hizmetimize gelemiyorsanız, 3 (üç) iş günü içinde ekran değişikliklerine sahip olmak için 2 taraflı ücretsiz gönderim hizmetimizi kullanabilirsiniz.

htc arka kapak değişimi

 1. Kapak değişiminde orjnal ürün kullanılır.
 2. Kapak görünümü ilk günkü kalitesine geri döner.
 3. Değişim aşamalarında bilgileriniz kesinlikle silinmez.

HTC arka kapak değiştirildikten sonra, telefonunuz 6 aylık bir Cep Hastanesi arka kapak garantisi ile birlikte gelir. Garanti kartınız sayesinde, arka kapakla ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik ve donanım sorunları ücretsiz olarak çözülür.

Hızlı Mobil Düzeltme Onarım Süreci

Bu bir HTC u11 arka kapak veya arka cam değiştirme için bir kırık veya hasarlı HTC u11 arka panel. Eğitimli teknisyenlerimiz HTC u11 muhafazanın yerini alacak ve HTC U11’inizi kusursuz çalışma koşullarında iade edecektir.

ekstra güvenlik için, lütfen bize göndermeden önce cihazınızı yedekleyin.

HTC Teknik Servis

Quick Mobile Fix’te, en iyi teknisyenleri işe alıyoruz ve sadece tüm tamirler için A sınıfı parçalar kullanıyoruz.

Bizim HTC U11 arka kapak değiştirme cihazın diğer bir bölümünü tamir içermez. Etkinin HTC U11’inizin diğer kısımlarına zarar vermiş olabileceğini düşünüyorsanız, teşhis servisimiz için rezervasyon yaptırmanızı öneririz

tüm İngiltere merkezli müşterilerimiz ücretsiz posta etiketi alacak. HTC U11’inizin size geri gönderilmesi için herhangi bir posta fiyatı ödemeniz gerekmez.

Düzeltme yok, fiyat politikası yok. Bu demektir, eğer bize hasarlı HTC U11 göndermek ve biz bunu tamir edemez, biz iade ve tam size iade. (Bu, sıvı hasar Servisimizi ve teşhis Servisimizi hariç tutar, lütfen şartlar ve koşullarımıza bakın)

HTC U11 Ekran Değişimi Fiyatı

Son zamanlarda gelişen teknoloji ile birlikte, özellikle cep telefonu piyasalarında oldukça bir hareketlilik hakim oldu. Ancak teknolojinin gelişmesi ve her geçen gün yeni cep telefonu modellerinin piyasaya sürülüyor olması nedeni ile cep telefonu fiyatlarında da her geçen gün artış görülmektedir. Şu an cep telefonu piyasasının en çok satışı yapılan ve en iyi şekilde kullanım sağlayan cep telefonu HTC U11 Arka Cam Değişimi cep telefonu serileridir.

HTC U11 cep telefonu serilerinin en can alıcı serisi arasında bulunan ve alışılmışın dışında ekran boyutuyla ve görseli ile, HTC U11 akıllı cep telefonu kullanım bakımından en rahat ve kullanışlı seridir. Ön yüzünün tümüyle ekran olması HTC U11 cep telefonu daha çekici bir hale getirmektedir.

htc arka cam kapak değişimihtc arka cam kapak değişimi

 

Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi HTC U11 Arka Cam Değişimi cep telefonunda da bazı teknik ve görsel sorunlar yaşanabilmektedir. Bunların en başında da kullanıcı kaynaklı olan, darbeyle ya da sürtünmeyle oluşan ekran kırılmaları, arka cam kırılmaları ve cam çizilmeleridir.

Htc M8 Batarya Değişimi Fiyatı

Firmamız HTC U11 cep telefonunuzda oluşan her türlü teknik ve görsel arızayı tamir ederek, sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. HTC U11 Arka Cam Değişimi cep telefonunuzda oluşan kırıklarını ve çizilmelerini en kısa sürede tamamlayarak, sizleri mağdur etmeden, garantili bir şekilde kullanmaya devam etmenizi sağlamaktadır.

Kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli tek servis elemanlarıyla sizlere en iyi, en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermekteyiz. Eğer ki sorununuz olursa adresiniz kesinlikle biz olmalıyız. En uygun ödeme şekilleri ve fiyat garantili hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyeti için her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek, sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

HRC U11 Arka Cam Değişimi İşçilik ve Teslim Süresi

Firmamız HTC U11 cep telefonunun arka cam değişimi işçilik ve teslim süresini piyasada ki bir çok teknik servise kıyasla çok daha kısa sürede ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır. HTC U11 cep telefonlarının yedek parçası piyasada bir çok tedarikçide orijinal ve orjinale yakın olarak bulunmaktadır. HTC U11 Arka Cam Kapak Değişimi

Firmamızda değişim yapılacak parçanın kesinlikle orjinali kullanılarak değişim yapılmaktadır. Bir çok firma, HTC U11 cep telefonunun tamirin, parça değişimini, yazılımsal ya da donanımsal sorunlarını çözmektedir. Fakat yapılan işlemlere ve değiştirlen parçalara garanti süresi veren firmalarda tamirat ya da değişim işlemlerini yaptırmak yararınıza olacaktır.

Cep Hastanesi Tanıtım Videosu

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz.

Cep Hastanesi resmi Youtube kanalı‘nı ziyaret ederek de ekran değişimi videolarını da inceleyebilirsiniz.

1 Yorum

 • Cep Hastanesi

  Cep Hastanesi’ne buradan sormak istediklerinizi yada merak ettiklerinizi belirtebilirsiniz.
  En kısa zamanda uzman teknisyenlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir