Huawei Ekran Guncel Fiyat Listesi
/ Yazan:Cep Hastanesi / Telefon Tamiri

Huawei Ekran Güncel Fiyat Listesi

Huawei Ekran Güncel Fiyat Listesi , Huawei ekran ve ön cam değiştirme işlemleri için 180 gün yedek parça ve işçilik garantisi hizmetimiz tarafından sağlanmaktadır. Huawei ekran değiştirme süresi yaklaşık 60/90 dk. Geldiği. Bu işlem sırasında telefonunuzda veri kaybı olmayacaktır.

Bu nedenle, işlem sonunda telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu başarısızlık dışında, diğer Huawei marka telefonlarınızın tüm hataları için hizmetimizden destek alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi

Huawei marka telefonunuzu düşme sonucu;

1- Ekranı çatladı veya  kırıldıysa,

2- Telefonu açtığınızda ses geliyor ama görüntüsü gelmiyorsa,

3- Ekranınızın üzerinde lekelenmeler, ölü pikseller, çizgiler oluşmuş veya renklenmeler varsa,

LCD ekran hasarlı, çatlak veya kırık. Bu veya benzeri sorunlardan herhangi biriyle karşılaşırsanız, LCD ekranınız değiştirilmelidir. Hizmetimizde, Huawei telefon ekran değiştirme işlemleri aynı gün 180 gün ve hızlı garanti edilir.

Huawei Teknik Servis

Cep Hastanesi Servis Hizmetleri olarak uzman ekibimizle kullanıcılarımızın cep telefonlarının ve tabletlerinin onarımını gerçekleştiriyoruz. Akıllı telefon tamir servisi, hızlı ve hayat kolaylaştırıcı yöntemlerle, telefonu kıranlar için pratik çözümler üretiyoruz.

Bizi Huawei servisi (özel) olarak seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Huawei onarım işlemleri ile güvenli bir şekilde yapılabilen uzman ekibimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için yerini almıştır.

Huawei ve diğer telefon markası, modeli ve Huawei teknik servisimiz tarafından hemen tahmini bir fiyat alınamamasının nedeni hızla tamir etmeye başlar. Telefonunuzun Cep Hastanesi servis hizmetlerindeki garanti durumuna göre, garanti hizmetinizden ödün vermeden veya Cep Hastanesi Servis Hizmetleri garantisinden ödün vermeden yetkili bir servisle onarım yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: iPhone Orta Tuş Bozuldu Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Huawei Ekran Güncel Fiyat Listesi

Huawei ekran değişim fiyat listesi sayesinde, Huawei cep telefonunuzun ekranı kırılırsa ödemeniz gereken fiyatı görebilirsiniz. Tüm Huawei cihazlar için listelenen cari fiyatlar orijinal yedek ekran parçaları dayanmaktadır. Cep telefonunuzu aksilik sonucu yere bırakırsanız, ekran kırılabilir ve görüntülenmeyebilir. Cihazınızda görüntü görüntülenmezse, ekran değiştirilmelidir.

ModelFiyat
Huawei P30 Pro Ekran Değişimi Fiyatı2,999,00 ₺
Huawei P30 Ekran Değişimi Fiyatı1,999,00 ₺
Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi290,00 ₺
Huawei Mate 20 Pro Ekran Değişimi2.380,00 ₺
Huawei Y7 Ekran Değişimi380,00 ₺
Huawei P Smart 2019 Ekran Değişimi380,00 ₺
Huawei P20 Pro Ekran Değişimi1.380,00 ₺
Huawei P20 Lite Ekran Değişimi430,00 ₺
Huawei P Smart Ekran Değişimi310,00 ₺
Huawei Ascend G7 Ekran Değişimi Fiyatı300,00 ₺
Huawei Ascend G8 Ekran Değişimi Fiyatı300,00 ₺
Huawei Ascend P6 Ekran Değişimi Fiyatı280,00 ₺
Huawei Ascend P7 Ekran Değişimi Fiyatı280,00 ₺
Huawei Gr3 Ekran Değişimi Fiyatı280,00 ₺
Huawei Gr5 Ekran Değişimi Fiyatı280,00 ₺
Huawei Honor 7 Ekran Değişimi Fiyatı290,00 ₺
Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi Fiyatı300,00 ₺
Huawei Mate 7 Ekran Değişimi Fiyatı320,00 ₺
Huawei Mate 8 Ekran Değişimi Fiyatı340,00 ₺
Huawei Mate 9 Ekran Değişimi Fiyatı380,00 ₺
Huawei Mate S Ekran Değişimi Fiyatı450,00 ₺
Huawei Nova Ekran Değişimi Fiyatı310,00 ₺
Huawei P10 Lite Ekran Değişimi Fiyatı320,00 ₺
Huawei P10 Plus Ekran Değişimi Fiyatı570,00 ₺
Huawei P8 Ekran Değişimi Fiyatı370,00 ₺
Huawei P8 Lite Ekran Değişimi Fiyatı280,00 ₺
Huawei P9 Ekran Değişimi Fiyatı300,00 ₺
Huawei P9 Lite Ekran Değişimi Fiyatı310,00 ₺
Huawei Y6 Ekran Değişimi Fiyatı310,00 ₺

Günümüzün en popüler ve en çok satan telefon modelleri şüphesiz Huawei’nin modelleridir. Böyle yüksek bir satış rakamıyla, şirketin akıllı telefon modelleri bazen kazalarda ortaya çıkabilir.

Olası kazalardan biri ekran kırılması gibi olası kazaların bir sonucu olarak Huawei ekran değiştirme konusunda mükemmel işçilik ve uygun fiyat avantajları Cep Hastanesi sunuyor. Onarılan cihazlarda doğal olarak aynı sorunu önleyen tam bir ekran değiştirme olarak operasyonlarımızı yapıyoruz.

Huawei Ekranım Kırıldı

Huawei Ekran Güncel Fiyat Listesi sayesinde, Huawei cep telefonunuzun ekranı kırılırsa ödemeniz gereken fiyatı görebilirsiniz. Tüm Huawei cihazlar için listelenen cari fiyatlar orijinal yedek ekran parçaları dayanmaktadır.

Cep telefonunuzu aksilik sonucu yere bırakırsanız, ekran kırılabilir ve görüntülenmeyebilir. Cihazınızda görüntü görüntülenmezse, ekran değiştirilmelidir.

Huawei Ekran Güncel Fiyat Listesi

Huawei Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Firmamızdaki teknik tamamen Huawei şirketi tarafından sertifika alan teknisyenler tarafından yapılır. Sertifikalı teknisyenlerimiz 30 dakika içinde Huawei ekran değiştirme hizmeti sunar.

Cep Hastanesi YouTube kanalımıza giderek telefonunuzun nasıl yapıldığını hangi işlemlerden geçtiğini görebilirsiniz. Bu hizmetlerle zamandan ve paradan tasarruf edeceksiniz, sosyal ve iş hayatınızda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız ..

Bu makale için google’de en çok aranan kelimeler; Huawei Ekran Güncel Fiyat Listesi huawei ekran değişimi fiyatı, huawei ekran değişimi garanti, huawei p9 ekran değişimi fiyatı, huawei yedek parça, huawei ücretsiz ekran değişimi, huawei p smart ekran fiyatı, huawei servis, huawei mate 10 lite ekran fiyatı