Bizi Arayın Size Yardımcı olalım...

 1. Anasayfa
 2. Telefon Tamiri
 3. Huawei Ekran Kilidi Kırma

Huawei Ekran Kilidi Kırma

Huawei Ekran Kilidi Kırma

Huawei Ekran Kilidi Kırma unutulmuş telefonun desen kilidini açmak için en yaygın yöntemdir. Bu yöntem çoğu telefona benzer. Bu yazıda, Huawei ekran kilidini kırmak için önerimizi eklemeye çalıştık. Sorularınızı bekliyoruz.

Sabit sıfırlama, bazı gelişmiş biçimlendirme ile telefonu orijinal durumuna geri yüklemek için kullanılır. Ekran kilidini açma durumunda çoğunlukla tercih edilirken, az sayıda kullanıcı cihazla ilgili bazı sorunları tercih ediyor.

Telefonlarda yazılım sorunları oluştuğunda, en iyi çözümlerden biri telefonu sabit sıfırlama ile sıfırlamaktır. Huawei telefon kullanıcıları kendi sorunlarını çözmek ve birkaç adımda kendi telefon performansını artırabilir. Ekranın kilidini açmak için ne yapmalı

Huawei Ekran Kilidi Kırma Çözümü

Huawei kullanıcıları önce telefonlarını güç düğmesiyle kapatmalıdır. Bundan sonra, fabrika ayarları seçenekleri ekranının görünmesini beklemek için güç tuşuna ve ses açma tuşuna tekrar basın.

Daha sonra yalnızca ses açma tuşunu kullanması gereken Huawei kullanıcıları, wipe data-factory reset alanına devam etmelidir. Bir sistem sıfırladıktan sonra, sistemi şimdi yeniden başlatmak zorunda olan Huawei kullanıcıları yeniden yükleme işlemini tamamlayabilir ve güç düğmesine tekrar basabilirler.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki adımlara bakınız.

İlginizi Çekebilir: Telefonda Ram Temizleme

Dikkat: Reset Atmada Çıkabilecek Hatalar

 • Yarıda kesilen işlemde telefonun normal açılımı söz konusu olmayacak.
 • Şarjın kapatabilecek seviyede olması yine bir yazılımda hataya neden olabilecek.
 • Verilerde önemli silinen bilgilerin dönüşümü zor olabilecek.
 • Adımlarda tıkanma söz konusu olabilir. ! veya arızalı logonun çıkması durumları olabiliyor.
 • Sıfırlamada bazı bölümler açılmaya biliyor.
 • Telefona imei değiştirme uygulanmışsa, kesin ve kesin bilinmeyen ağ veya şebeke hatasıyla karşılaşılacak.
 • Telefonda artı bir kilit varsa cihazın destek hattınında bilgi alınız.

Huawei desen kilidi kırma Gmail şifresi uyarısı

İnternet aktif telefonlarda Gmail üzerinden kilit açma işlemi yapılabilir. Açmak için size eğer bir öneri sunulduysa bu Gmail şifresinin girilmesi adımı olacak.

Huawei P20 Lite Format Atma
Huawei P20 Lite Format Atma

Yine ‘şifre unuttum’ söz konusuysa o zamanda Gmail’ in sıfırlaması için öneri seçeneklerine bakınız. Hesap başka bir cihazda kullanıldıysa bu cihazdan da doğrulama işlevi olabilir.

Tüm diğer modeller için Android desen kilidini kırma yazısını inceleyiniz.

Huawei Hard Reset Nasıl Atılır?

 • Telefon her zaman kapalıyken işlem yapılmakta.
 • Telefon şarj seviyesi % 5-10 gibi denenebilir. Olmazsa şarja takıp yapın.
 • Ses tuşundan Açma ve Güç tuşuna birlikte max. 10-15 saniye basılı tutun.
 • İngilizce yazılarla karşılaştıysanız burada “Wipe data” ile başlayana ses butonuyla gelip ve onaylayın.
 • Reset veya Recovery şeklinde bir seçenek çıkarda bunun üstüne gelerek yine onaylayın.
 • Son adımda ilk seçeneğe döndüyse rebotla devam edin.

Yeniden başladıysa cihazın açılması azıcık uzun sürebilir. Bekleyelim ve bir işlem yapmamaya özen gösterelim.

Hard Reset İle Eskisi Gibi Performanslı Çalışabilir

Kullanıcıların tekrar en üst düzeyde telefonu kullanmaya devam edebilirsiniz, böylece sert sıfırlama işlemi ile zamanla sorunları çözmek Huawei kullanıcıları. Sıfırlama işleminden sonra, dil seçimi ve benzeri ayarları yapmak isteyen Huawei telefon kullanıcıları, telefonu ilk satın aldıklarında olduğu gibi kullanabilirler.

Uzun süreli telefonlar için sabit sıfırlama şiddetle tavsiye edilir. Sürekli yüklemek ve zaman içinde cihaz ile telefon deneyimi performans sorunları uygulamaları kaldırmak olanlar. Silinen bölgeye gelen yeni veriler arasında bir boşluk olduğunu varsayalım. Sürekli uygulama kaldırma ile, bazen silinen uygulamanın kalıntıları telefonda kalır.

Yazılım uyumsuzluğu gibi uygulamalarda görülebilir. Uygulama çalışıyor, ancak telefon hala yavaş çalışıyor. Yapılacak bakım uygulamaları ile optimize edilmiş bir süreç. Bu durumda değilse, sıfırdan bir sıfırlama veya yazılım yüklemesi gerekebilir.

Sert sıfırlama fırlatma önce eğer telefon yurtdışı ve eğer IME değişti olmuştur, atılan IME silinecektir sonra bu süreç.

Bu makale için Google’da en çok aranan kelimeler ; huawei ekran kilidi kırma formatsız , huawei ekran kilidi kırma programı , huawei kilit ekranı kırma , huawei tablet ekran kilidi kırma , huawei p20 ekran kilidi kırma , huawei p30 ekran kilidi kırma , huawei p9 ekran kilidi kırma , huawei telefon ekran kilidi kırma formatsız , huawei android ekran kilidi kırma , huawei telefon ekran kilidi kırma , huawei cep telefonu ekran kilidi kırma , huawei desen kilidi kırma programı , huawei y7 ekran desen kilidi kırma , huawei ekran şifre kırma , ekran kilidi huawei , huawei y6 ekran kilidi kırma formatsız , huaweı ekran kilidi , huawei gr5 ekran kilidi kırma , telefon kilidini unuttum huawei.